Geopatogenní zóny

První příspěvky v diskuzi

reagovat 31.7.2000 22:57 - M.Gargel

Zabývám se vyhledáváním a odstiňováním geopatogenních zón. Dosavadní výsledky ukazují, že geopatogenní zóny působí na lidský organizmus zhoubně, a že jsou příčinou celé řady nemocí a zdravotních potíží. Mezi nejzávažnější patří bolesti páteře, migrény, srdeční potíže a v neposlední řadě i nádorová onemocnění. Rád bych věděl, co si o této problematice myslí lidé různých věkovích kategorií ?'

reagovat 1.8.2000 12:18 - Jarda

Dejte na sebe spojen&;237; r&;225;d bych V&;225;m zavolal

reagovat 1.8.2000 21:43 - M.Gargel

Moje adresa : mgargel"iol.cz , telefonn&;237; &;269;&;237;sla : 0305 591 144 nebo 0603 480 212

reagovat 1.8.2000 21:48 - M.Gargel

maje e-mailov&;225; adresa je : mgargel"iol.cz , telefony : 0305 591144 , 0603 480212

reagovat 11.8.2000 14:10 - Ivan

V Rakousku (Voralberg)sedlaci nestavi dum na mistech, kde kravy neodpocivaji, protoze tam je rusi geopatogenni zony. Tak to by byl priklad prevence v praxi. U nas se takovato zkusenost tezko udela, protoze je tu malo krav a kdyz uz, tak jsou zavreny a nebo maji staly vybeh.
Ivan

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 25.10.2015 20:59 - Jana

Sluníčkové dny přeji...

Dobrý večer. Ozvala by jste se mi prosim na mail? Vavrickova6@seznam.cz

reagovat 31.5.2016 14:01 - Dalibora K z Ostravy

tento příspěvek jsem...

Vážený pane Karásku
s kolegou který leta měří jako senzibil zóny a další zajímavé skutečnosti, jsme po letech došli ke stejnému závěru jako Vy. Jediné zcela účinné je se místu vyhnout. U pyramid s velikostí základny kolem 15 - 30 cm ze dřeva, tvarem dle Cheopsovy z Egypta, máme teď asi z deseti druhů dřeva vyrobené, poklesla intenzita vlivu tak na 25 - 10 procent, podle intenzity a charakteru zóny a velikosti pyramidy. Což je vcelku slušný výsledek.
Zdravím Pavel S z Prahy
ps pana Andrese znám je to slušný člověk

reagovat 28.10.2016 21:27 - Katarína Breskovcová

Dobrý deň, pána Jána Kordinu z firmy ADAM som vyhľadala na doporoučenie mojej dobrej známej, kvoli synovi(2,5 rokov). Od narodenia sa v noci budil s hysterickým plačom. Na pohotovosti aj dětská doktorka to označili za " nočný des" ale dodali, že je to zvláštne, lebo to deti majú až v neskoršom veku. Jeho budenie sa stupňovalo najma od polnoci do 4 hod rána - to bolo naozaj hrozné. Pán Kordina nám tu potvrdil geopat. zóny. Prehodiť postele sme nemali kde - skrz malý priestor, malé bývanie,tak sme zakúpili skrinku CHeops. Máte nárok ju dva týždne vyskúšať a ak nieste spokojný možte ju vrátiť. My sme si ju nechali:)Syn po troch dňoch začal úplne krásne spávať - je tomu už 4 mesiace a ja to stále považujem za zázrak:D Popri synovom spaní sa vyriešil aj moj problém s hlavou. Bolievala ma čo dva týždne a 4 mesiace ma už hlava nebolela. Do toho chaosu u nás, sa mi zlomila noha. Dvaja doktory ma posielali na operáciu, že to mám na zlom mieste, že sa mi to nezrastie a nakoniec sa mi to krásne zrástlo a nemusela som ísť na žiadnu operáciu. Veľké Vďaka pánu Kordinovi a tej skrinke - super věc :)

reagovat 1.12.2017 15:41 - J.D.

V Praze a Středočeském kraji se komplexní diagnostikou obytného prostoru zabývá "Centrum zdravý prostor" www.zdravyprostor.cz. Kdo upřednostňuje věcný a exaktní přístup k lokaci geopatogenních zón v obytném i veřejném prostoru, či na pozemcích, nalezne zde seriozní službu.

reagovat 1.12.2017 19:26 - Nic než

hloupá reklama

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *