Geopatogenní zóny I. - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 21.3.2001 09:54 - roudny svatopluk

souhlasim naprosto s autorem.nechapu ucene akademiky,
proc se tak zoufale brani poznatkum overenym tisiciletou praxi. stari cinane i stari valasi pozoro-
vali, kam se dobytek na pastve uklada ke spanku. v techto mistech pak staveli sve domy, hlavne jejich
obytnou cast. kde nasi akademici berou svou bohorov-
nost? extra pragae non est vita et si est, non est ita?
nebo mmaji aktivni podporu farmaceutickeho prumyslu?

reagovat 17.7.2001 13:53 - Hrselova

Vas clanek se mi velmi libil a souhlasim, ze toto tema se podcenuje. Muzete popsat nejake metody, jak lze i bez senzibila nebo jine citlive osoby alespon castecne urcit, kde se geopatogenni zony nachazeji, napr. v byte? Slysela jsem, ze napr. do prazdneho bytu privest psa, nechat ho pres noc a rano sledovat, kde si ustlal. Tam si pak dat postel, v pripade kocky si ji tam nedavat. Je to pravda?

reagovat 28.12.2004 16:24 - karel

Dokažeme Geopatogenní Zónu odklonit.
Pamír www.pamir.unas.cz - vše pro vaše zdraví

reagovat 3.1.2006 15:54 - Dana

V současné době se propagují jako způsob vytápění infračervené topné panely. Zajímalo by mě, zda toto tepelné záření má vliv na vznik geopatogenních zón.Nikde jsem, bohužel, nenašla žádné informace na toto téma,prosím,odpovězde, nebo zašlete odkaz.Díky!

reagovat 27.4.2006 11:20 - Miroslav Provod

Éter, aura a kosmická energie

V době, kdy Aristoteles seznámil svět fyziky s novým názvem

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 19.10.2011 13:30 - Josef

Vas clanek se mi velmi libil...

Pro. Hrselovou. Ano je to pravda. Do této problematiky dělám už 40 let. Zvláště citlivé jsou malé děti. Pokud často pláčí a těžko usínají, stačí přemístit jejich lůžko na vhodné místo a je po pláči a v klidu usnou. Některé již odrostlejší děti, když se v noci počůrávají, bývá příčinou, že lůžko je umístěné nad pramenem vody. Rovněž lůžko přemístit.

reagovat 7.2.2012 18:03 - gryc

Vážení, je mezi námi velmi mnoho různých lidí, kteří se nám snaží namluvit, že odstíní geopatogenní zóny. Nabízí různé pyramidy, obrazce, kovové fólie či elektronické udělátka, které vyrábějí na oblbování lidí, jenž ve své nemoci udělají vše, aby si pomohli ku zdraví. Osobně se zabývám vyhledáváním a odstiňováním geopatogenních zón a za svou praxi jsem už viděl všechno možné i nemožné. Musím Vás však upozornit, že tyto vibrace dokáží odstínit pouze čtyři známé, čistě přírodní materiály: seno, sláma, koňské žíně a specielně zpracovaná vlna. Avšak tyto materiály Vás jsou schopny ochránit pouze do výše 50 cm. Po té se vibrace opět vrací na své místo a pokračují dále do vesmíru. Například dříve používané slamníky Vás při spánku 100% ochránily. Rád bych upozornil na fakt, že neexistuje nic co by dokázalo odstínit větší prostory, natož celé místnosti. Mám za sebou řádově stovky měření, takže mám velmi dobré zkušenosti a mnoho zákazníků, kterým jsem pomohl s jejich zdravotními problémy. Pokud Vás tato problematika zajímá a máte zájem dozvědět se něco víc, tak mne kontaktujte. Miloš Gryc, Moravany u Brna [e-mail: spicags@volny.cz, tel: 608 901 004] Své tvrzení Vám mohu kdykoliv osobně dokázat.

reagovat 7.2.2012 19:23 - Brk

Vážení, je mezi námi...

I ty jeden brebto užvaněnej...

reagovat 21.2.2012 10:59 - Miloš

Vážení, je mezi námi velmi mnoho různých lidí, kteří se nám snaží namluvit, že odstíní geopatogenní zóny. Nabízí různé pyramidy, obrazce, kovové fólie či elektronické udělátka, které vyrábějí na oblbování lidí, jenž ve své nemoci udělají vše, aby si pomohli ku zdraví. Osobně se zabývám vyhledáváním a odstiňováním geopatogenních zón a za svou praxi jsem už viděl všechno možné i nemožné. Musím Vás však upozornit, že tyto vibrace dokáží odstínit pouze čtyři známé, čistě přírodní materiály: seno, sláma, koňské žíně a specielně zpracovaná vlna. Avšak tyto materiály Vás jsou schopny ochránit pouze do výše 50 cm. Po té se vibrace opět vrací na své místo a pokračují dále do vesmíru. Například dříve používané slamníky Vás při spánku 100% ochránily. Rád bych upozornil na fakt, že neexistuje nic co by dokázalo odstínit větší prostory, natož celé místnosti. Mám za sebou řádově stovky měření, takže mám velmi dobré zkušenosti a mnoho zákazníků, kterým jsem pomohl s jejich zdravotními problémy. Pokud Vás tato problematika zajímá a máte zájem dozvědět se něco víc, tak mne kontaktujte. Miloš Gryc, Moravany u Brna [e-mail: spica.gs@volny.cz, tel: 608 901 004] Své tvrzení Vám mohu kdykoliv osobně dokázat.

reagovat 1.12.2017 15:28 - J.D.

V Praze a Středočeském kraji se komplexní diagnostikou obytného prostoru zabývá "Centrum zdravý prostor" www.zdravyprostor.cz. Kdo upřednostňuje věcný a exaktní přístup k lokaci geopatogenních zón v obytném i veřejném prostoru, či na pozemcích, nalezne zde seriozní službu.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *