Generalizovaná úzkostná porucha

První příspěvky v diskuzi

reagovat 17.5.2005 12:26 - Liběna

Dokáže se toho člověk někdy zbavit? Za jak dlouho? Jak? Je to vůbec možný?

reagovat 17.5.2005 23:09 - dvid

není to nemoc ale porucha(i když je často horší než nemoc) tak by to jít mělo,ale trvá to dlouho a hlavně jde o to jak těžké jsou ty stavy a zda není příčina i někde jinde.

reagovat 20.9.2005 08:53 - Nykkytta

Myslím,že člověk se jí úplně zbavit nedokáže,ale účinně ji držet na uzdě dokáže pomocí antidepresiv.Mám vlastní zkušenosti,po 11 letech trápení a nepochopení okolí jsem KONEČNĚ!! navštívila psychiatra-a ejhle-diagnóza byla okamžitá,pomoc nablízku.Dá se s tím žít,ale léky jsou potřeba.Naštěstí nejnovější AD nejsou návyková ani neškodí.Např.Zoloft,Cipralex atd..

reagovat 23.10.2005 17:01 - Tercha

Zdravim. Minuly tyden sem dostala Remood..reakce na nej byla desiva...pry mi psychiatr predepise neco jinyho..ale uz predem mam velke obavy. Potrebovala bych zajit s nekym na kafe nebo si aspon psat maily,kdo je asitak stejnyho veku jako ja (kolem 20) a trpi GAD. Cejtim se hrozne potrebovala bych to s nekym rozebrat,kdo mi bude rozumet (ten kdo tim netrpi my pocity nepochopi) Muzete se mi ozvat na orte"centrum.cz Budu vam moc vdecna!

reagovat 25.10.2005 18:08 - Kamča

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jaké jsou příznaky této choroby???

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 7.4.2017 15:35 - Jindra

Nemoci jsou jen nálepky,pokusy psychiatrů dělat vědu a zkoumat a zaškatulkovat si pacienta,udělat z normálního člověka diagnozou svého dlouholetého(nejlépe celoživotního) klienta ("z titulu doktorské autority pacienta") a postupně z něj vyčerpat tak polovinu jeho VZP nebo jiného spoření.
Vidím to prozaicky.

reagovat 12.7.2017 19:04 - Jan Drábek

Dá se tato nemoc předstírat ?

reagovat 12.7.2017 21:37 - Kamila

Dá se tato nemoc...

NE!

reagovat 13.7.2017 08:07 - Pampeliška

Dá se tato nemoc...

Přemýšlím nad tím, proč by to někdo dělal. Asi pokud ty stavy neznáš, těžko je napodobis. Dřív nebo později by se na to prislo

reagovat 19.7.2017 12:57 - Michal

Zeptám se má někdo zkušenosti s alternativním způsobem léčby téhle poruchy? Myslím třeba homeopatii a pod.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *