Gastroskopie

První příspěvky v diskuzi

reagovat 7.10.2004 13:19 - Theodoros

Máte někdo zkušenosti s Gastroskopii ? A co se vlastně všechno tjístí ? Děkuji

reagovat 10.10.2004 22:59 - Markéta

Ahoj, taky jsem si ji užila. Měla jsem stálé bolesti žaludku a zvracení. Ale k gastroskopii. Je to nepříjemné, ale dá se to vydržet. Něco mi píchli do žíly a než vytáhli jehlu z ruky, tak jsem byla opilá a celkem jsem spolupracovala. Je to chvilka hnusu.Hadice druhou stranou trávicího traktu je mnohem horší, ve´četně 2-denní přípravy. Jen si vem určitě někoho s sebou jako doprovod, celkem jsem byla za mamku ráda. Nedokázala bych určitě řídit a celý den jsem byla prostě opilá. Držím Ti palce.M.

reagovat 11.10.2004 16:13 - Zuzana

Moho ze zeptat jestli se pri tom zvraci? Bojim se

reagovat 1.4.2005 09:44 - Honza

Při gastroskopii by se nemělo zvracet, protože výkon se provádí nalačno.
Je pravda , že jsou při tom silné stahy jícnu, čili se jen dávíte, vyteče dosti slin, ale zvracení , pokud máte prázdný žaludek,( bez toho vyšetření nelze udělat), rozhodně nehrozí.

reagovat 12.5.2005 16:15 - raduzka

cauky, byla jsem na gastroskopii dvakrát, obojí bez jakéhokoli umrtvení a bylo to celkem "v pohodě". záleží asi taky na doktorovi, který to provádí. důležitý je pravidelně dýchat, - což jde bohužel dost těžko :o) - a snažit se tu hadici polykat. lepší je na gastro jít než trpět a nevědět co vám je, i když je fakt že někdy nic nenajdou, což se mi stalo při prvním vyšetření, a mě pořád silně pálila žáha, bolel žaludek a nemohla jsem skoro jíst (taky jsem měla o 10 kilo míň něž teď:o). Na druhým vyšetření mi našli Helicobakter, pak přeléčení silnýma antibitikama+Helicid. Helicid beru nejnižší dávku dodnes, mám těch 10 kilo zpátky :o) je mi o 90% líp, i když bolesti a tlak v žaludku občas mám (pomáhá na to docela pivo)bohužel jen co Helicid na jeden den vysadím, vše je hned zpět :o((( a na játra asi taky nic moc...ale fyzicky a hlavně psychicky se cítím mnohem líp - dobře si pamatuju na ty dny kdy mi bylo strašně slabo, protože jsem nebyla schopná nic pozřít, fuj. a podotýkám že jsem zkusila všechny možný bylinky, lěčitele i homeopata. neodsuzuju to ale mě to stálo jen spoustu peněz a času a k dokrotovi jsem se odhodlala až dva roky nato co problémy začaly.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 30.5.2017 14:57 - !

Jsou to loupežníci, oblbovací injekci hradí pojišťovna. Na gastroskopii jsem byl 2x v Brně u Miloušů, poprvé to bylo velmi nepříjemné a podruhé jsem myslel, že udeřila moje poslední hodina. Další kontroly jsem odmítl. Oproti tomu kolonoskopie v Úrazovce byla úplně v pohodě. Pořád jsem čekal, kdy se něco začne dít, a najednou doktor hlásil, že je hotovo. Nepříjemné byla akorát ta sračka před vyšetřením.

reagovat 15.6.2017 11:07 - Pepa

Dobrý den.dneska sem byl na gastroskopiiv sokolovĕ mĕl sem stoho strach,ale mohu říct že úplnĕ zbytečnĕ.celý vyšetření trvalo 3 minutky.hodinku potom sem ještĕ nepil a teď sem v pohodĕ.kdo má před vyšetřením tak se nebojte.nic to opravdu není.

reagovat 7.11.2017 12:03 - Paulina Groblová

Máte někdo zkušenosti s...

Mám doživotní trauma, myslela jsem, že je to můj konec.

reagovat 4.12.2017 07:54 - Emil

Dobry den, ve středu jdu na gastroskopii a jdu tam po prve, mam strašný strach, do toho jsem nemocný mam zahnet průdušek a rýmu, můžete mi prosím odpovědět jestli me vezmou na ten zákrok nebo to nechají na jindy ?

reagovat 4.12.2017 08:17 - Není

nic jednodušího než jim zavolat a zeptat se jich,případně se přeobjednat.Já když sem chodil pravidelně na gastro tak jsem byl vždy zdravý.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *