Gamblerství

Archiv příspěvků

reagovat 12.9.2018 21:44 - Honza 37

Dulezity byl bankrot, abys mel jistotu, ze nekdo bude ty dluhy resit za tebe a ze budes oddluzeny. Co se tyce minima, tak tam neni zivotni minimum, ale tzv. nezabavitelne minimum, coz bylo tehdy kolem 8000, pokud jsi nemel deti. Ted jsou ty podminky na bankrot mnohem.lepsi. Je to super sance jak se zbavit vsech dluhu. Nekdy napisu vic o tom.

reagovat 12.9.2018 22:02 - Honza 37

Pokud clovek citi, ze to nezvlada splacet, anebo ma exekuce, tak je lepsi proste jit cestou insolvence. Vyhoda je velka v tom, ze se vsechny exekuce zastavi, nenaskakuji ti zadne penale a hlavne to tam vsechno sepises a strhavaji ti vse naraz, takze nemas ten pocit, ze napriklad dvema veritelum splacis a dalsim uz ne a hrozi ti od nich exekuce. Tomuhle se vyhnes. Takze se muzes v klidu soustredit na praci, volny cas atd. A vis, ze prijde cas a dluhy budou pryc, proste te deli jen cas a ten utika rychle, i kdyz se to nezda. Sice ted mi par let nikdo.neda hypoteku, ale po tom ani netouzim. Hlavne ze mam dluhy za sebou a ziju pokojny zivot bez stresovani se existencnimi problemy.

reagovat 12.9.2018 23:17 - chytrá holka

Honza37 - pěkné komentáře, přínosné pro tuto diskusi
Gulak - proč demotivující? psal si, že se nudíš - najdi si brigádu a za vydělané peníze si něco kup. Snad už si pochopil, že gamblem se vydělat nedá, naopak - vydělávají majitelé heren a ty se propadáš patro za patrem do gambleského pekla.
Peter81 - :-)
Lemog - nostalgie
David - každý měsíc po 10. se na pár dnů odmlčí....je po výplatě v herně ...Davide - mohls mít otevřené oči ale ty gambluješ. Ach jo - Davi.

Full Spectrum kurkumin

reagovat 13.9.2018 05:34 - gulak

17 tý den

už se mi to začíná líbit už je to lepší jak 4 den

chytrá holko snad víš , že gambler nehraje jenom pro peníze i když z počátku to byl první impuls

reagovat 13.9.2018 06:12 - gulak

vím , že je to srandovní sice pár dní po výplatě, o těch částkách co zůstávali Honzovi na učtě se mi může je zdát

ale i tak vidím nějaké zlepšení, nějaké korunky tam přece jen zůstanou pokud neselžu , minulý měsíc v tuto dobu už jsem byl bez koruny, nevyspalý a protivný s měsíčním výhledem na další živoření

pokud jsem prohrával , nebo i vyhrával skončil třeba poslední basket v 23 00 , byl jsem uplně pominutý, protože další hrál až ve 3 ráno a já nedokázal usnout a furt se převaloval a čekal až něco najede,pak vstávejte do práce ,tak to šlo i několik dní za sebou pokud jsou peníze na tipáči nedokázal jsem usnout

reagovat 13.9.2018 08:29 - Jojo

Dobrý den, před týdnem se...

Je touha garantem úspěšnosti ?
Nemusí .....
Je to důvěře .....nevěři te situaci,kterou připravis .
Napr.má v te oblasti zkusenost a pokládá te za darebáka.
Další a další a další ověření králík zemře.
Kde je chyba. ???

reagovat 13.9.2018 08:47 - Honza 37

Kdybych mel min, tak bych vyzil z min, bych se prizpusobil. Verim, ze to zvladnes. Taky jsem pokazde vyplatu po par dnech, nekdy hodinach a ten pocit, ze 30 dni zase cekat, komu co reknu, jak se vymluvim, co reknu nasim, kdyz jsem jim slibil, ze prijedu, nebo jim pomuzu. Tohle uz nechce zazit. To bylo kdyz to pocitam jen od mych 20ti do 30ti let. 120 mesicu x v prumeru 10-15tis do hazardu. Plus pujcky. Obdobi temna, nesvobody, frustrace, pocitu viny, studu, stradani. Kalkulovat dale s hranim znamena prohlubovat dale tu beznadej. A nestaci jen prestat hrat. Clovek se musi zmenit, pristup k zivotu, nebyt tak sebestredny, plny sebelitosti. Napisu pozdeji. Dnas GA meetinh, jsem zvedavy, kolik lidi se tam sejde :)

reagovat 13.9.2018 08:49 - jojo

Pokud hledám a objasňuji beru do úvahy i svoje chování a jednání s ohledem na chování a jednání nebo i budoucí chování a jednání objasnovaneho.
Jsem ještě srozumitelný.

reagovat 13.9.2018 08:53 - jojo

Např. Proc použiješ tuto trasu a ne tu druhou,kdyz je momentálne výhodnější. .? Protoze na te druhé předpokládám vic tvoji aktivitu.
Už chápeš.
Příčina - Nasledek

reagovat 13.9.2018 08:56 - jojo

Zkušenost, prožitek,budoucí chování a jednání. Jsem složitý. ..
Emoční paměť ???

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *