Gamblerství

Archiv příspěvků

reagovat 19.7.2018 19:37 - Gulak

Potom by byl každý už...

Ano jsem slaboch je to vuli a motivaci,jak říkám motivace je obrovska když jsem na dně

reagovat 19.7.2018 19:41 - sardanapal*

Ano jsem slaboch je to vuli a...

No já ještě třeba nic nedlužím , ale taky sem za posledních pár let našetřil akorát tak hovno ...

reagovat 19.7.2018 19:48 - Gulak

No já ještě třeba nic...

Tak jestli jsi schopny udelat pauzu a furt nemysliš na sazeni tak aspon žiješ normalně

Full Spectrum kurkumin

reagovat 20.7.2018 07:52 - Tragik

Kdo chce způsob si najde. To ale platí i obráceně. Všechny sazkovky mají ze zákona povinnou možnost vyloučení hráče ze sázení.

Pokud je požadate...nedovolí vám sazet.

Samozřejmě že si i tak asi najdete se že způsob jak gamblit. Čím si to ale zatížitelnost tím lépe.

I na to hlídání financí je možnosti hodně stačí hledat. A hlavně CHTÍT.

reagovat 20.7.2018 16:20 - Gulak

Kdo chce způsob si najde. To...

Ahoj Tragiku ,

snad to v té změti chorobných myšlenek si přečteš,

jak jsem dopadl, fortuna ta mě poslala do háje , že ze své strany nic neudělají mám tam sebeomezující opatření u chance jsem dopadl stejně , jediný tipsport mě zablokoval přístup na přihlášení což jim za to děkuji , podmínka pro opětovné hraní je dojít na pobočku,( což ve městě je jich milion tak mě to aspon zbrzdí)

zjištoval jsem ještě jestli zablokování pladeb přes učet by šlo , nejde nebo o tom paní neví.Tady se mi jeví jediná možnost hned po výplatě opravdu vše zaplatit , některé platby se nedají dát jako trvalý příkaz. a pak 3x zadat špatně heslo a pak je nutnost dojít opět na pobočku.

Pro někoho je to asi nepochopitelné co vyvádím, ale opravdu jak se dostanu do stavu kdy chci hrát je konec, všechny předsevzetí jdou stranou a pohání mě pouze myšlenka kde sehnat peníze samozřejmě co nejrychleji (proto se nedivím že lidé kradou,dělají zpronevěry)

reagovat 20.7.2018 17:38 - Tragik

Gulagu četl jsem to neboj. Byl jsem zvědav jestli se objeví někdo z dřívějška.

U ty Fortuny tedy můžeš omezení sám nastavit ne? Tak to udělej.

Chceš li inspiraci... U já znsebe nějakou dobu nenosil ani OP když jsem nešel třeba na poštu. Abych nemohl dělat nějaké registrace. Jinak ale se prostě vyplatí mít blízkou osobu která má třeba tvoje hesla atd. Chápu že to nemá každý.

Nebo se sever a jdi na tři měsíce na leceni. Určitě řekneš že nemůžeš protože máš závazky a musíš makat ale jestli nezvládala nehrát tak makáš úplně zbytečně. A tady jde prostě o život. Nic víc nic míň...

reagovat 20.7.2018 17:56 - Gulak

Všechny ty blokace jdou do 7dmi dnu zrušit,

Lečeni už jsem nad tim přemyšlel odstrihnout se od světa,ale v praci mi přijde listek z psychiatricke lečebny z takovou makovou diagnozou,každy debil si tu skratku dokaže najít,nepracuju ve velkem podniku velka drbarna,a tu je ten muj zakladni problem nejsem se chopny přiznat před okolím,proto to řeším sam nejak svepomocí,kamaradi sem tam hrajou ti mi učet asi neohlidají,rodiče tím zabít nechci jakeho syna vychovali,AG tu není,a nejlepší zapis u obvodniho gambler pro novou praci uplne krasna vizitka

reagovat 20.7.2018 18:09 - Gulak

Nevěřil jsem jak dokažu byt vynalezavy,kreditni karta jak dostat hotovost aniž bych platil poplatek nevyhodny ,koupiš v nějakem větším obchodě zboží a jdeš ho vratit

reagovat 20.7.2018 18:31 - Tragik

No takhle zkoncil v kriminále nebo na.vetvi s kravatou. To je fakt lepší se jít léčit ne?

Zamestnavatel té ceně spíš jako léčeného gamblerství než když tě za čas třeba vyrazí z práce...

reagovat 20.7.2018 19:33 - Chytrá holka

Si se omylem přihlásil pod...

Davi, kdybys mě lépe poslouchal, mohl si mít dávno po léčení.

Jinak si taky jako ty myslím, že po nocích tady píše Lemog a možná Tragik - tito dva zoufalci určitě recidivují.

Mirek to určitě není, o vychovateli dcer by si to nikdo nedovolil tvrdit.......a poker není hazard, že ....

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *