Gamblerství

Archiv příspěvků

reagovat 18.1.2018 12:26 - Marťa

Dobrý den, nějak tak brouzdám na internetu a narazila jsem tu na Vaší konverzaci a koukám cca 16 let starou! Bohužel se potýkám s velmi podobnými problémy v současné době s mým přítelem... je to zlo, ale strašně mě zajímá, jak Vám to oběma vlastně celé dopadlo? Jestli se tedy můžu zeptat a zda mi ještě vlastně vůbec někdo odpoví, nevím zda sem ještě chodíte apod. :/ Marťa

reagovat 28.1.2018 08:04 - Lemog

Dobrý den, nějak tak...

dobré ráno
hezký den

reagovat 8.2.2018 20:46 - Pan farář

MODLETE SE !
Nebo se usmazite v pekle!!!!

Full Spectrum kurkumin

reagovat 14.2.2018 13:35 - Biker

MODLETE SE !
Nebo se...

Zdravím z dovolené mám se báječně
teď sem v Phuketu - Thajsko nádhera :-)

reagovat 18.2.2018 14:03 - David

Ahoj, jsem David a jsem vyleceny gambler :-) Od Ayahuscy ani jedno bazeni, zadna myslenka na hru. Kdo z vas to tak ma? Preji brzke uzdraveni vsem a ne jen se drzeni silou vule.

reagovat 24.2.2018 17:03 - :-)

Ty chudáčku nešťastný, co taky píšes pod různými nicky a stale čekáš na odpověď a pomoc, ze te nekdo konečně vysvobodi od toho věcného chození po hernach, protože hold pití lektvarku nepomohlo :-))) Tak ja ti sen napíši, treba ti to udělá radost:-)))
Davi, ukonči to sve trápení, jdi za odbornou pomocí a nevěř léčitelství co pan ordinuje, pan co spoustu deti vychoval,at tak dal:-)))
Nešťastníku, držím ti palce:-)
Pá pá :-)

reagovat 28.2.2018 13:59 - Bobr

Kolik si mám nastavit limit v rámci sebeomezujících opatření? Kolik máte vy?

reagovat 1.3.2018 09:03 - DavidNogamble

Kolik si mám nastavit limit...

Nemam žádný, jsem vyléčeny trvale, do doby než si opět zahraji a neptejte se co noveho u mě, jak dohraji jsem opět vyléčen říkal astra. Odkud jsi Bobre?

reagovat 1.3.2018 17:47 - zivotnezivot

gambler zůstane hráčem celý život i když nehraje... hrál sem od 15 let... prošel sem 7 léčebnami ... o tom co sem prohrál lépe nemluvit je to víc než milion .. ale spíš jde o to o co jsem přišel .. a to o většinu kamarádů a můj život .. nikdy potom už nebyl takový jak dřív.. žil sem neustále na hraně.. ted je mě přes 30 ... můžu říct že to zvládám ... ale i tak se na tebe plno lidí dívá už jako na kriminuilníka v uvozovkách ... ..

reagovat 3.3.2018 13:01 - Nad Věcí

gambler zůstane hráčem...

Životenezivote mas to jak dto máš, ale budes-li doživotně abstinovat, muzes normálně zit, pokud ne, muzes si jit kopat hrob. Projdi si diskuzi tak rok dozadu a 80% tech hoven pod různými nicky tady píšou dva chudáci rádoby trvale vyléčení. Proč ti to píši, snad na tom nejsi az tak špatně jako Davidek a Mira vychovatel deti přítelkyn Lev.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *