Gamblerství

Archiv příspěvků

reagovat 17.10.2017 16:09 - David

I já měl problémy za rok 1200000 hral jsem 2 krat tydne teď veselé platim dluhy bude mi to trvat 6 let než se z toho dostanu a každém den co!se probudim jdu za svim cílem a nedělá mi problém nehrat a teď už se tomu jen smeju jak jsem byl hloupej radši jedu s dětmi na výlet člověk holt někdy šlápne vedle ale když opravdu chce dokáže cokoliv bez psychologa bez prášku atd cokoliv chcete dokazete uvedomte si sami sebe jak snadné je spokojeně žít být v pořádku a šťastný klidně napište můj mail je------ pinkosisko@email.cz

reagovat 18.10.2017 10:29 - Milena

Dobrý den, Davide, to všechno jste zvládl opravdu sám bez odborné pomoci? Mám syna Davida,je dospělý, ale žijeme ve společné domácnosti, sází a nevím co s ním, má to v hlavě a nic nezmůžu, nevím si rady. Díky

reagovat 18.10.2017 11:54 - Abstinent

Mileno, ano, bez odborne pomoci lze s touto zakernou zavislosti skoncovat. Nejde to ovšem bez toho aby chtel sam zavisly. Ty tedy muzes synovi pomoci a stat pri nem v okamziku, kdy sam bude chtit nehrat, nesazet. Gamblerstvi je velmi tezka závislost, sam nez pomoci to zvládne zlomek procenta gambleru, i uspesnost lecby gamblerstvi se da pocitat na par procentech lecenych. Pokud by syn souhlasil s návštěvou odbornika zabyvajiciho se gamblerstvim, je mejaka sance, ze se svym problemem chce neco delat, musi ovsem chzit sam a me kvuli tobe aby jakoby ti dal majevo - tak dobre, ja tam zajdu. Pro uspesnou léčbu bez odborniku je potreba velmi dobre vedet, jak se ma zacinajici abstinujici gambler chovat k sobe, okoli, penezum apod. V lecebne by syna na mozne situace teoreticky pripravili..zvládnout to venku uz kazdy gambler musi sam..pokud ma tebe a jsi pripravena mu pomoci včetně napr ze se mu budes starat o finance, davat pridely na svacinu, nebude mit u sebe obcanku aby si nemohl vzit bez zveho vedomi pujcku apod..je to pro neho do uacatku velke plus. Stahni si volne dostupnou knihu dr Nespora - Uz jsem prohral dost

Full Spectrum kurkumin

reagovat 18.10.2017 12:40 - Abstinent

Davide, nejeden "David" uz se chvastal, jaky je borec a bez odborne pomoci vse zvládl. Jsou pripady, kdy bez leceni, psychologa apod. se gamblerovi podarilo nastartovat abstinenci a uspesne abstinuji nekolik let. Tito anstinujici gambleri ovsem oproti tve sebejistote oplyvaji obrovskou davkou pokory a respektu k zavislosti na gamblerstvi....coz tobe chybi. Preji ti abys i ty co nejdrive nasel respekt a tak jak se ted smejes tomu jak jsi byl hloupej, aby se za cas tva zavislost nesmala, jak lehce te dostala zpet do herny.

reagovat 18.10.2017 12:52 - Milena

Mileno, ano, bez odborne...

Moc děkuji, říkal že chce a začal se mnou víc komunikovat, ale nevím, jestli za tím není něco jiného. A víte jak to je s půjčkama, stačí telefon a vše jde online i bez dokladu, nebo se mýlím? Zkusím, co mi radíte a mrknu na tu knížku. Moc díky.

reagovat 18.10.2017 13:23 - Abstinent

Mileno, je jednoduche vyzkouset syna jak moc to mysli vazne. Nevim, kolik je v cesku presne skupin anonymnich gambleru, urcite je v nrne a praze. Navrhni mu at bezodkladne navstivi skupinu AG. Pri sebemensi snaze z jeho strany o vymýšlení duvodu proc to nejde ( a my gambleri si vsichni umime vymyslet pohadky ze by zavidelu bratri grimmove) to syn s ukoncenim aktivniho gambleni nemysli vazne. Na szrankavh dt nespora jsou tetminy a misto setkani anonymnivh gambleru, muzes jit taky, je to i pro rodinne prislusniky....mimojibe se dozvis, ze jsi spoluzavisla

reagovat 18.10.2017 14:47 - Tragik

Ahoj.. s těmi půjčkami je hlavně problém že už kdo ví co má. Pokud s vámi nekomunikoval doteď tak může mít klidně někde milion o kterém nevíte.

Málokterý gambler také přizná na začátku skutečné výše dluhů.

Jeslti to tedy CHCE řešit řekněte mu aŤ sepíše na papír co kde dluží atd.
Pak bych s ním zašel na výpis z bankovního a nebankovního registru. Tam dostanete přehled kromě nějakých lichvářů atd jak to asi vapadá.

Toho psychologa bych doporučil alespoń jednu návštěvu taky.. někomu to pomůže alespoň uvidíte jeslti vás to osloví. Často se pak stane že tam nějakou dobu dochází právě rodič, partner atd a využije to pro sebe.

Ono totiž při gamblu netrpí jen gambler ale právě ty blízké osoby.. dá se to přirovnat k domácímu násilí.

reagovat 27.10.2017 09:57 - Tragik

Tak dneska 2 roky přátelé (i nepřátelé)

2 roky ze kterých nelituju jediného kroku. Mám uplně jiný život. A vidím věci které jsem neviděl když jsem hrál.

Vídím i dost věcí které jsem neviděl když jsem nehrál. Zkrátka to byla bolestná zkušenost a je jen na mě jak ji zůročím a zda bude zbytečná.

Zatím není.

Držte se všichni.

reagovat 27.10.2017 21:30 - Lemog

Tragiku, zdravim,

no vida, jsou to asi 2 roky, co jsme se na netu potkali poprve. A i pres rozdilny pristup k reseni jsme dnes oba 2 roky bez gamblu.

Tak gratulace.

reagovat 29.10.2017 09:32 - Kamil570

Ahoj všichni,
dlouho jsem už nic nenapsal. Je to cca další měsíc od ,,blbosti", kterou udělal.
Velká gratulace jak Tobě Tragiku, tak Tobě Lemogu. Dva roky už je poměrně dlouhá doba a je super, že si oba uvědomujete, že život bez hazardu je v mnoha ohledech lepší. Doufám, že za cca dva roky budu moc říct to samý co Vy teď :-)
Jinak žádné myšlenky, že bych něco vsázel nejsou, žádná chuť na hazard není.
Jsou okamžiky, kdy mám pořád výčitky svědomí co jsem udělal, co jsem za ty peníze mohl mít,atd. Ale pak si dokážu užívat maličkostí a sem tam udělám i nějaký dobrý skutek. Např. vezl kámošku domů, stavili jsme se v krámě, jí se tam strašně líbil kabátek a nemohla si ho dovolit, tak jí ho koupil...ok nebylo to levný, ale když mohl vyhodit tolik peněz ,,oknem", tak můžu kámošce udělat radost, ne? :-)
Tenhle ěmsíc se u mě celkově střídají věci, kdy jsem hodně spokojenej, šťastnej s okamžiky, kdy se s prominutím ,,serou věci, které bych vůbec nečekal." Co se dá dělat, člověk musí jít dál, prostě bojovat!!! :-) Nějak bylo, nějak bude...
Jinak všem zde přeju jen vše dobré a spokojený život bez gamblu :-) zase se někdy ozvu :-) Asi za ěmsíc :-D

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *