Gamblerství

Archiv příspěvků

reagovat 21.4.2017 20:29 - Mira lev

Miro, povídej. Jak dlouho si...

Přiznávám, že jsi kabrňák a půjdu s přiznáním ven. V Peru jsem nikdy nebyl. Ayahuascu ani šamanský odvar z hub jsem nikdy nepil a šamana jsem nikdy neviděl.

reagovat 21.4.2017 21:08 - Někdo alias absolvoval jsem rituál v Peru

Přiznávám, že jsi...

V mých otázkách byl čistý úmysl abys odpověděl pravdivě a vyvrátil těm, jak je nazýváš, zoufalcům, jejich záminky k útočným komentářům. Odpověděl si tak, jak si odpověděl, to mi stačí k nacítění na tvoji energetickou stopu. Možná tady ještě sem tam nakouknu, jinak všem přeju vše dobré.

reagovat 21.4.2017 21:40 - Mira lev

V mých otázkách byl...

Dost naivní a nevědomé otázky ťuňťo.:)Ale jo, pohrajeme si dnes v noci spolu, když tolik chceš. Dneska si Tě vytáhnu z těla a trošku Ti to v astrálu vysvětlím kolem třetí ráno. Bude se Ti to moc líbit, nahoře se s tím vůbec nepářu. Ber to jako školu a dar. Máš slabou energii jako Luk.:)Takovou přizdisráčskou.
A tydá tydá dam, zase se tady na pár dní, týdnů loučím. Bůh je velký a milostivý bratři a sestry.

Full Spectrum kurkumin

reagovat 21.4.2017 22:08 - Mira lev

Ještě jedna důležitá informace před rozloučením. Všimli jste si, vy, co mne urážíte, myslíte na mne ve špatném, či dokonce mi něco nehezkého přejete, že se vám dějí nepěkné věci v životě v různých oblastech... zdravotní problémy vám i vašim blízkým v rodině? Finanční problémy...hádky, podrážděnost, komplikace v práci?
Nepracuji se šamany a do Říma nejezdím za mágy a veleknězi mysterijních řádů jen tak... mám velmi silné ochrany a vše se ode mne odráží a vám se násobně vrací vše co pošlete vědomě i nevědomě. S láskou se to odráží. Neútočím na lidi a nezpůsobuji jim utrpení. Soucítím s vašimi problémy, ale můžete si za ně sami. Nikdo vás nenutí chlastat, gamblit, lhát, podvádět, krást, mít násilné partnery.
I proto miluji Boha a on miluje mne.
Tak se mějte krásně, loučím se na nějaký čas. Když tak na mejl.

reagovat 21.4.2017 22:18 - DavidNogamble

To moc dobře vím Miro, že moje recidiva by pár lidem udělala velice dobře a možná by se sem zalogovali pod svými původními nicky a začali by mě ještě poučovat.
Takže drazí anonymové, vyjmenujte mě tady lidi, kteří pro sebe něco udělali a s gamblem bojují a přemohli ho. A neustálou recidivu s obhajovou, že to ke gamblu přeci patří, nepovažuji jako boj. Je to jen trapná výmluva.
Pěkně jste si to vy šmejdi zavařili. Nepochopili jste, že škodíte svým blízkým a i dalšímu okolí kolem sebe, protože se ničíte a ničíte i druhé. Nic bych s takou verbeží nechtěl mít už nikdy společného. Ještě že už jsem z toho kruhu marnosti venku. Hurá!

reagovat 21.4.2017 22:31 - :)

To moc dobře vím Miro, že...

Pěkně jsi to napsal Mirku:)))))))

reagovat 21.4.2017 23:04 - :)

Ještě jedna důležitá...

Rano me ujel autobus hajzle!!
Segre se zacuchali vlasy!
Matja od rana hleda oblibenou naberacku!!!

Tajze to ty!!

:)))))))

Ty si fakt klaun :))))
Veleknez misterijnich radu :))))))

reagovat 24.4.2017 09:28 - Kuk

Po delší době jsem nakouknul a je to prdel:-)
Zdravím všechny co jen ctou a baví se na úkor těch dvou dementu :=) chlapci, jdete se léčit, tohle už neni legrace!!!

reagovat 24.4.2017 13:23 - Mira lev

Po delší době jsem...

My víme, že jsi nakoukl po delší době, to nám nemusíš psát.:)Je jasné, že sem nekoukáš každý den, a že nejsi na ničem závislý.:)
Napíšu Ti tajemství.:) Drtivá většina lidí a TY mezi nimi:), co sem kdy psala a píše a čte to tady, je většinovou společností, svou rodinou, spolupracovníky, kamarády, brána jako lidský odpad, gambleři, alkoholici, feťáci, zloději, lháři, podvodníci, idioti co nasekali obrovské dluhy kvůli hazardu, idioti co lhali lidem do očí a stále lžou i své rodině o svých dluzích... Bezpáteřní dobytci, kteří prohrají a prochlastají peníze na domácnost... Hovada před kterými si spolupracovníci a rodina hlídá peníze a věci, aby jim je opět neukradli...
Normální lidé nechodí číst rubriku psychické problémy a gamblerství kámo a neleží pořád u internetu.:)
Loučím se na 14 dní, budu mimo internet na cestách. Díky Bohu, že nemám žádné dluhy, splátky a deprese z nich... že nejsem závislý na chlastu, gamblu, kouření, drogách, kávě, antidepresivech a jiných lécích.. nemusím trávit každý den spoustu hodin v práci a můžu se sebrat a klidně vyrazit na dovolenou kdykoliv. Za pár hodin vyrážím do tepla, když je v ČR tak hnusné počasí.
Bůh je velký bratří a sestry.:)
Davide, drž se. Rok bez gamblu se blíží.

reagovat 24.4.2017 14:25 - :)

"Loučím se na 14 dní, budu mimo internet na cestách"

tos sliboval i minule bambulo :)))))

Závislost je hrozná sviňa co? Však o tom něco víš :))))

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *