Gamblerství

Archiv příspěvků

reagovat 21.4.2017 22:08 - Mira lev

Ještě jedna důležitá informace před rozloučením. Všimli jste si, vy, co mne urážíte, myslíte na mne ve špatném, či dokonce mi něco nehezkého přejete, že se vám dějí nepěkné věci v životě v různých oblastech... zdravotní problémy vám i vašim blízkým v rodině? Finanční problémy...hádky, podrážděnost, komplikace v práci?
Nepracuji se šamany a do Říma nejezdím za mágy a veleknězi mysterijních řádů jen tak... mám velmi silné ochrany a vše se ode mne odráží a vám se násobně vrací vše co pošlete vědomě i nevědomě. S láskou se to odráží. Neútočím na lidi a nezpůsobuji jim utrpení. Soucítím s vašimi problémy, ale můžete si za ně sami. Nikdo vás nenutí chlastat, gamblit, lhát, podvádět, krást, mít násilné partnery.
I proto miluji Boha a on miluje mne.
Tak se mějte krásně, loučím se na nějaký čas. Když tak na mejl.

reagovat 21.4.2017 22:18 - DavidNogamble

To moc dobře vím Miro, že moje recidiva by pár lidem udělala velice dobře a možná by se sem zalogovali pod svými původními nicky a začali by mě ještě poučovat.
Takže drazí anonymové, vyjmenujte mě tady lidi, kteří pro sebe něco udělali a s gamblem bojují a přemohli ho. A neustálou recidivu s obhajovou, že to ke gamblu přeci patří, nepovažuji jako boj. Je to jen trapná výmluva.
Pěkně jste si to vy šmejdi zavařili. Nepochopili jste, že škodíte svým blízkým a i dalšímu okolí kolem sebe, protože se ničíte a ničíte i druhé. Nic bych s takou verbeží nechtěl mít už nikdy společného. Ještě že už jsem z toho kruhu marnosti venku. Hurá!

reagovat 21.4.2017 22:31 - :)

To moc dobře vím Miro, že...

Pěkně jsi to napsal Mirku:)))))))

Full Spectrum kurkumin

reagovat 21.4.2017 23:04 - :)

Ještě jedna důležitá...

Rano me ujel autobus hajzle!!
Segre se zacuchali vlasy!
Matja od rana hleda oblibenou naberacku!!!

Tajze to ty!!

:)))))))

Ty si fakt klaun :))))
Veleknez misterijnich radu :))))))


reagovat 24.4.2017 09:28 - Kuk

Po delší době jsem nakouknul a je to prdel:-)
Zdravím všechny co jen ctou a baví se na úkor těch dvou dementu :=) chlapci, jdete se léčit, tohle už neni legrace!!!

reagovat 24.4.2017 13:23 - Mira lev

Po delší době jsem...

My víme, že jsi nakoukl po delší době, to nám nemusíš psát.:)Je jasné, že sem nekoukáš každý den, a že nejsi na ničem závislý.:)
Napíšu Ti tajemství.:) Drtivá většina lidí a TY mezi nimi:), co sem kdy psala a píše a čte to tady, je většinovou společností, svou rodinou, spolupracovníky, kamarády, brána jako lidský odpad, gambleři, alkoholici, feťáci, zloději, lháři, podvodníci, idioti co nasekali obrovské dluhy kvůli hazardu, idioti co lhali lidem do očí a stále lžou i své rodině o svých dluzích... Bezpáteřní dobytci, kteří prohrají a prochlastají peníze na domácnost... Hovada před kterými si spolupracovníci a rodina hlídá peníze a věci, aby jim je opět neukradli...
Normální lidé nechodí číst rubriku psychické problémy a gamblerství kámo a neleží pořád u internetu.:)
Loučím se na 14 dní, budu mimo internet na cestách. Díky Bohu, že nemám žádné dluhy, splátky a deprese z nich... že nejsem závislý na chlastu, gamblu, kouření, drogách, kávě, antidepresivech a jiných lécích.. nemusím trávit každý den spoustu hodin v práci a můžu se sebrat a klidně vyrazit na dovolenou kdykoliv. Za pár hodin vyrážím do tepla, když je v ČR tak hnusné počasí.
Bůh je velký bratří a sestry.:)
Davide, drž se. Rok bez gamblu se blíží.reagovat 24.4.2017 14:25 - :)

"Loučím se na 14 dní, budu mimo internet na cestách"

tos sliboval i minule bambulo :)))))

Závislost je hrozná sviňa co? Však o tom něco víš :))))

reagovat 24.4.2017 20:38 - :)

Na cestach, v dnešní době bez internetu :)) bože to je klaun, to je klaun:)))

reagovat 24.4.2017 22:26 - DavidNogamble

Miro, držím se. Dnes 6 měsíců a 9 dnů bez gamblu a dá se to, né že né :-)
Kluci, kdybyste nehráli, tak byste si mohli taky dovlolit zajet jako Mira někam do teplých krajů, ale vy si pořád říkáte, že si jen něco přilepšíte z gamblu, aby se lépe splácely dluhy. Dobře víte, že to tak nefunguje a i když se zřídka kdy zadaří, tak ty peníze jenom držíte pod pokličkou, aby neutekly a stejně je do těch beden postupně naházíte.
Jakožto bývalý gambler toto znám. Píšu bývalý, protože jsem po deseti letech tuto závislost pověsil na hřebík a nic ani nikdo mně už nedonutí si zagamblit. Vaše přání se nikdy nevyplní.
Na této diskuzi můžete pozorovat tři typy lidí. Miru, bývalého gamblera, který prohrál tolik peněz, které si mnozí z vás ani za celý život nevydělají, a je už dlouhá léta z gamblu vyléčený. Dále mně, který přestal po deseti letech gamblit a vůbec neudělal žádná opatření. Nechodím na AG, nestýkám se s gamblery, nikdo mi nemusí střážit výplatu a dávat mi drobné na jídlo. Jsem sám svým pánem a o sobě rozhoduji. Začátky nebyly snadné, ale prostě jsem to dal a ušetřil jsem minimálně desítky tisíc korun za půl roku a hlavně ty nervy a to je k nezaplacení. Mnozí z vás by to nedali a jen by kňučeli nad tím, jak je život těžký, že je všude spousta heren a že se to prostě nedá a podovné kraviny. Mnozí z vás vydrží akorát sotva měsíc do výplaty a to proto, že nemáte za co hrát anebo už vám nikde nechtějí půjčit, protože všichni ví, že byste to stejně prohráli.
Poslední skupinou jste pak vy, recidivisti, co žijete v jednom velkém bludu a utápíte se ve své zoufalosti a dokonce škodíte i na diskuzi.
Zamyslete se nad svým ubohým životem a už pro sebe něco udělejte. Pak to bude fajn a třeba přesvědšíte i Miru, že ze šmejda, který prohrává peníze, ubližuje lidem okolo a ničí vše, co se dá, může být časem normální člověk :-)

reagovat 25.4.2017 01:38 - Miro

K tomu předešlému. Co myslis?Reseni odstranění jakekoli závislosti metodou postupných kroků, tak jak se v literature uvádí ,má smysl pouze v prostředí ,ktere je bezpečně ,důvěrné.V opačném případe by totiž takova terapii přinesla ještě více škody.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *