Gamaglobulinové injekce

První příspěvky v diskuzi

reagovat 25.4.2012 14:40 - Lukáš

Dobré odpoledne,
dnes jsem přišel od doktorky s tím že od dneška budu chodit na gamaglobulinové injekce do zadku.Chci se zeptat je tu někdo kdo na ně chodí také?Pokud ano napiš na email

reagovat 29.1.2017 16:35 - auting.jr@seznam.cz Jaroslav Řepa

Od poloviny roku 2012 dostávám gamaglobulin či imunoglobulin injekce po bolerioze a cítím na vlastním těle, že mi pomáhají,snižují bolesti kloubů,svalů, zlepšují hybnost,o psychice ani nemluvím. Zde zatím nic více z důvodů v našem zdravotnictví. Zajímá mne, kdo Vám je aplikuje a kolik Vás to stojí. Řepa

reagovat 30.1.2017 01:00 - Gabriela

Dcera loni na jaře chodila na tyto injekce jednou za měsíc. Negativní reakce žádné neměla.

reagovat 30.1.2017 01:02 - Panepavekjanechcikturkovi

Ale bacha, je tam relativně vysoké riziko anafylaktického šoku. Ten se projeví řádově minuty po podání (udává se do 30 minut). Jedná se vlastně o velice rychlou a život ohrožující alergickou reakci. Jiné závažné vedlejší účinky bych neočekávala.

reagovat 30.1.2017 01:03 - Jake

Externím podáním imunoglobulinů se zvýší celková hladina imunoglobulinů v těle a organismus je začne rychleji odbourávat - včetně těch vašich, které způsobují zdravotní problémy.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 30.1.2017 01:07 - Leslie

Taky mám za sebou léčbu gamaglobulinem. Měla jsem narušenou imunitu, bývala jsem často nemocná se silnými a opakovanými projevy oparů na rtech, nosu, tvářích, bradě… Nutno dodat, pracuji jako učitelka v MŠ, kde je plno bacilů. Na imunologii mi zahájili léčbu prostřednictvím injekcí. Skutečně, první tři měsíce jsou hrozné, protože chytíte kde co (rýma, kašel, průdušky atd.),ale po třech měsících to ustoupí a já nebyla pomalu tři čtvrtě roku nemocná, ani rýma, ani nový výsev oparů a pracuji pořád stejně. Takže doporučuji vytrvat, bojovat, a výsledky budou…

reagovat 30.1.2017 01:09 - Laurie

To je jako očkování, nebo tak?

reagovat 30.1.2017 01:10 - Mark


Nene, gamaglobulin není očkování To je složka krevního séra, která obsahuje protilátky. Používá se na zvýšení imunity tím, že rovnou dodává protilátky, nenutí tělo nic vyrábět ( jako u očko).

Injekce jsou bolestivé ( olejové) a docela na to org. reaguje, i teplotou, Přece jen jsou to bílkoviny.

reagovat 19.2.2018 10:13 - Dagmar

Já mohu jen doporučit! Měla jsem velké potíže revmatického rázu, neustálé bolesti malých kloubů rukou a nohou, ztuhlost tak že jsem u pokladny nevytáhla drobné z peněženky...taky neustálé virózy a záněty průdušek... Až jsem se dostala na imunologii, začala jsem s injekcemi gamaglobulinu 1x týdně (pozor- po asi 2. nebo 3. injekci nastalo zhoršení, ale doktor říkal že je to výborné, že se aktivují v těle ty správné věci a postupy :) - opravdu to pak odeznělo) Potíže s klouby zmírnily, skoro o nich nevím a ráno se probouzím a nic mně neboli! :) Taky co se týče viróz - vnučka ze školky přinesla každou chvíli něco - nic jsem nechytla už od listopadu! Chodila jsem na inj. 1x týdně 2 měsíce, nyní 1x za 14 dní. U mně to funguje skvěle :)

reagovat 19.2.2018 10:21 - Dagmar

A jak tady někdo píše že injekce jsou bolestivé - trošku to štípe, ale nic co by nešlo vydržet, taky záleží jak je šikovná sestřička co to píchá - je třeba to aplikovat pomalu :) Ale nic hrozného to není :)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *