Frigidní manželka?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 30.10.2010 23:36 - Franta

Rád bych znal váš názor. Je mi 35 let a vzal jsem si ženu starší o pět let. Problém je, že ačkoli si všemožně rozumíme, od začátku nám to neklape v sexu. Problém je její nezájem o vzrušování a nedejbože vyvrcholení. Orgasmus měla naposled před čtyřmi lety.
Její představa tělesného sbližování spočívá ve vzájemném mazlení, hlazení, masážích.
Samotná soulož jí nevzrušuje, po krátké době jí začne obtěžovat. Je citlivá na klitorisu, ale nepřeje si žádným způsobem toto místo dráždit. Vzrušování a vyvrcholení považuje za ztrátu energie, stojí jí to námahu o kterou nemá zájem. Lásku si představuje právě v tom vzájemném mazlení, ale bez orgasmu.
Mně to velice vadí, toužím po jejím vrcholu stejně jako ho mívám já. Četnost našich styků je minimální, tak 2-3 za měsíc a to na můj popud. Ona by nemusela souložit vůbec. Také si sex tolik neužívám, protože jak jistě sami víte, nevzrušená žena je uvnitř stažená a nedostatečně vlhká.
Ale pro mě je něco lepší než nic. Milování patří k lásce a špatně snáším tento vztah, kdy tělesně neprožíváme vzájemné odevzdání a uvolnění se. Mám pocit, že mi nedává jakýsi druh energie, že mě v tomhle šidí. Těžko se mi o tom píše, prostě to tak cítím. Neraďte mi prosím jako druh uspokojení masturbaci, to jsem se nemusel ženit. Díky.

reagovat 1.11.2010 22:10 - lo

najdi si milenku

reagovat 1.11.2010 22:17 - Trina

Franto, představte si, co by asi napsala vaše žena...

Mně osobně, a většině kamarádek, samotná soulož taky nic neříká. Orgasmus mám při orálním sexu a masáže a hlazení se mi taky líbí. (Taky ráda kouřím, mám ráda u chuť :) Ale nikdy by mě nenapadlo, chtít postavit nás milostnej život jenom na tom a pak se moc divit, že přítel neí spokojenej...

reagovat 1.11.2010 22:34 - Katka

Trino, nechápu v čem jsi Františkovi pomohla. Že jsou takhle na tom všechny ženy? To ale není pravda.
Bohužel Františkova žena má k sexu svůj osobní přístup a jestli si od začátku nerozuměli v sexu, těžko bych teď hledala nějaké řešení. Nutit jí do něčeho, co nechce, to by nedělalo dobrotu.
Hodně divná situace, ale určitě není normální, jak píše Trina.

reagovat 1.11.2010 23:01 - Trina

No, já myslím, že sex je o kompromisech. On by měl dělat, co se líbí jí, a ona, co se líbí jemu.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 7.7.2017 21:30 - Jsem Pepa

a jsem s ní 40let ale protože jsem starej vůl tak se s ni nemohu rozvést přesto že nechce šukat a lepší už to nebude ale kromě toho že je frigidka tak mi vaří pere a je na mě hodná a tak jsem v loji.Ženský si pouštím na počítači a honím si pero dvakrát týdně.Co můžu chtít v 70ti.Děkuji za pozornost.

reagovat 8.7.2017 13:15 - xt

Co mám dělat když moje...

pořiď si pás cudnosti, manželce dej klíčky a budeš lízat docela rád a těšit se na to. A na to, žes někdy i zasouval, za půl roku zapomeneš.

reagovat 9.7.2017 21:35 - iva

Mluvíme o něčem rozdílnem...

ani při orálním styku nic necítíš? To já při dlouhém orálu se udělám, ale při normálním styku ne. Tak nevím, jestli jsem taky frigidní.

reagovat 7.10.2017 15:48 - Olina

Ještě bych to upřesnila-...

Někde jsem tady četla že ženy sex nepotřebují,to je blbost protože je to jak která.Já osobně sex potřebuji a když ho nemám tak jsem nervozní a koukám po každém klukovi.

reagovat 7.10.2017 16:01 - !

A zkrátka by jsi vojela i pánský kolo!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *