frenuloplastika - život po a možné komplikace

První příspěvky v diskuzi

reagovat 22.11.2012 13:56 - Robert

Dobrý den,
jelikož sem měl problém s přetažením kůžičky přes žalud při erekci - nepřetáhla se mi samovolně při vzrušení/erekci přes žalud, v klidovém stavu mi šla bez problémů - vyhledal sem lékařskou pomoc. Diagnostikovali mi krátkou uzdičku. Podstoupil sem operativní zákrok - frenuloplastiku.

Nyní po nějaké době mám pocit, že to není stále ono. Jako by operace dopadla se špatným výsledkem pro mě. První ta nejdůležitější věc. Opět se mi při vzrušení respektive erekci nelze nijak samovolně (bez mého zásahu) přetáhnout kůžička/předkožka přes žalud. Ovšem přetáhne se až mým přičiněním. Si ji musím ručně přetáhnout. Sice to drží za žaludem, ale je to takové dost na těsno. A z toho pak vyplývá určitá bolest, těžko říct z čeho a jakých míst, snad to budou ty hrbolky (o nich později, níže..) Mám pocit, že by to při pohlavním styku nedělalo dobrotu a kužička by přejížděla do různých poloh (do původní a zpět), což by asi nebylo příjemné milování pro mě a partnerku..Navíc ke všemu tomu se mi na místech, kde sem to měl zastehované, objevili hrbolky. Nejsou všude. Je jich pár, ale jako by právě ony byly to, co mě způsobuje onu bolest při přetažení..nevím, možná to dělá kůžička, kterou mám jak sem říkal při přetažení pouze na těsno za žaludem, za jeho hranou (nevim jak to nazvat) Snad mi rozumíte..Ještě mi jak kdyby zbělá jizva v místě kde je ta rána sešitá pod hlavičkou žaludu. A kůžička při přetažení mění jak kdyby barvu, není celoplošně stejně barevná. U konce/špičky jak kdyby se na ní vyrojili bělejší místa/možná flíčky..Ještě mě napadlo, že to může být v kombinaci se zúženou předkožkou, nebo se prostě výsledek operace nezdařil.

Tak to jsou moje problémy :/ Doufám, že se dočkám rady, odpovědí, doporučení. Nejlepší bude zajít co nejdříve k lékaři. Ovšem tentokráte bych měnil urologa a nemocnici. Kdybyste mi mohli poradit někoho kvalitního z ČR, sem s tím.

reagovat 19.12.2012 12:22 - Jan

Byl jsem na stejném zákroku jako ty, a mám ty samé potíže. Ty bělává místa a k tomu kožní hrbolky mám taky, a ani po dvou letech nezmizela. Doktor co mě operoval mi samotné prosloužení uzdičky nedoporučoval, a jednoznačně byl pro obřízku. Já jsem byl blbej a trval na frenuloplastice. Nyní mám už předběžně dohodnutou úplnou obřízku u jednoho profika na obřízky z Ostravy. Pokud bys chtěl kontakt, tak se ozvi.

reagovat 6.1.2013 14:15 - Robert

Byl jsem na stejném zákroku...

Ahoj Jane,
o ten kontakt bych tě prosím tě požádal, já v Ostavě momentálně studuji. A ten doktor je fakt tak dobrý, jak říkáš? Máš nějaké reference na něj?

reagovat 13.1.2013 16:42 - Jan

Roberte, byl jsem nemocný, takže jsem se k tomu dostal až teď. Jedná se o obřízku Alsklampem http://www.ulozto.cz/xhFB5Lt/alisklamp-presentation-pdf
Je to obřízka bez šití a bez nutnosti léčit se pak 10 dnů doma a hlavně jizva je velmi pěkná, rovná, úzká - mírně lepší než kdyby to dělal plastický chirurg a viz. http://www.circlist.com/instrstechs/ali.html .
Reference mám na něj dobré. Cena je taky dobrá. Podrobnosti bych ti poslal na mail, pokud mi ho tu necháš.

reagovat 14.1.2013 15:33 - Robert

Roberte, byl jsem nemocný,...

Zde je můj e-mail: Kroupa.Robert@seznam.cz
Děkuji za dosavadní informace, nicméně prosím o podrobnosti na mail.

Popravdě o té metodě Alisklampem slyším poprvé. Je to výhodnější, jo? V čem? Jsou třeba lepší pocity při sexu, když se to dělá pomocí alisklampu? (než klasickou metodou)..Za klasickou obřízku u urologa neplatím nic pokud vím, ale když budu chtít na ten alisklamp, tak si musím zaplatit? No, snad to nebude pálka..mohla by to hradit pojišťovna, jelikož to mám ze zdravotních důvodů.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 20.1.2014 20:35 - Georgi

Roberte, byl jsem nemocný,...

Ahoooj,pošlete mi prosím kontakt na pana doktora co provádí obřízku alisklampem?Mooooc by mi to pomohlo!Moje adresa je: groeg35@seznam.cz Strašně děkuji!

reagovat 15.3.2014 09:16 - zubr1112@seznam.cz

Můžu taky poprosit o kontakt na doktora co provádí operaci pomocí alisklamp. Děkuji
zubr1112@seznam.cz

reagovat 17.3.2014 18:28 - zubře, ty jsi máčka

Můžu taky poprosit o...

Běž normálně k doktorovi na skalpel a šití, je to na 30 minut a baldu budeš mít jak z porcelánu - nech si říct, sám jsem měl bobky, nechal jsem to na doktorovi, sebral mi komplet co se dalo, ale dneska si libuju. A baby taky :-)))

reagovat 9.4.2016 17:09 - Adamino

Roberte, byl jsem nemocný,...

Ahoj, můžeš mi taky zaslat kontakt na emal aksanda@seznam.cz ?

reagovat 9.4.2016 17:19 - Tony

Zase stupidní vychvalování amputace předkožky. Jsou lidi, kteří pak proklínají ty, kdo takové stupidní rady dávají.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *