František Bardon

První příspěvky v diskuzi

reagovat 2.9.2006 21:13 - Eli

Mám doma knížky od F.Bardona.Trochu jsem v nich,četla,spíše listovala.Mohl by mi někdo,trochu zasvěcenější,k tomu něco napsat?

reagovat 4.9.2006 19:43 - Vestigia

A co bys ráda? Tvá otázka je trochu moc obecná.

reagovat 4.9.2006 20:43 - Eli

No,musím se přiznat,že jsem asi trochu povrchní.Potřebovala bych,protože tomu jinak vůbec nerozumím,zjistit,vypočítat si astrologický čas,pro sférického mága to je hračka,ne tak pro mě.

Týká se to měsíčního génia,má se to vypočítat podle analogie nadzemské sféry,podle sluneční ekliptiky,nejde mi to,nechápu to.Chci si vyrobit talisman,který je vhodný pro magicky neznalého člověka,což jsem já.Víš o čem píšu?

reagovat 4.9.2006 20:48 - Hejtmy

a jéje... další človíček který se snaží používat magii profánně... bardon se asi musí otáčet v hrobě.... Co takhle nejdřív studovat a pak na to přijdeš hmmm ? tak je to se vším...

reagovat 4.9.2006 21:04 - Eli

Já jsem se upřímně přiznala a to není málo,protože dnes si skoro každý hraje na chytrýho.To jsi nikdy neslyšel o tom,že lidi dostáváli různé škapulíře atp.Bardon se určiťe nikde neobrací,určiťe by to pochopil líp,než Ty.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 29.12.2014 22:08 - Zuzka

Já jsem se upřímně...

myslím, že se v hrobě musí přímo mrskat. Možná, když by sis od něj něco přečetla, pochopila bys, že nejhorší jsou rychlokvašky:))

reagovat 30.12.2014 07:07 - Karel

Hádky o ničem. V jedné zajímavé východní knížce jsem četl takovou zajímavou větičku.
Přibližně asi v tomto znění.
"Lepší je vlastní i když nedokonalá cesta než sebedokonalejší cesta druhého. Protože cesta druhého má svá úskalí"

reagovat 18.5.2016 09:05 - Inkvizitor demence

Nebude zadna diakritika. Doufam, ze to vsichni precitliveli zkousnou. Kazdy at si dela co chce, kdyz ti nekdo prijde hloupy, nereaguj a drz hubu. Je to tezky princip?

reagovat 21.1.2017 16:48 - Patrik

Vypadá to, že se skupina na Frabatu mění na nějakou formu připadající tvrdou sektu. S původní Bránou to má pramálo společného.

Dříve se na fóru dalo přátelsky diskutovat, dnes už se diskutuje jen v uzavřené sekci, kde si jednotliví členové tvrdého jádra vyměňují fotky ze svých srazů.

reagovat 22.1.2017 21:59 - eva zatkovská


Rada by som sa dostala k niekomu, kto vie na kurzoch viesť podľa bardonovho učenia...lebo je to naozaj dosť ťažké na pochopenie, ani nie tak samotné učenie, ale formulácie viet sú tak krkolomné a starodávne, že uniká zmysel...viem, niečo je aj preto, aby sa k tomu nedostali tí, ktorí sa k tomu dostať ešte nemajú, ale aj tak, má pokračovateľov?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *