Fotografie vašich bývalých partnerů či partnerek ve vašem počítači....

První příspěvky v diskuzi

reagovat 18.6.2011 23:52 - MilanXD

Zajímalo by mě, jaký máte názor na fotografie bývalých partnerů či partnerek v počítačích... Máte je tam? A jak se na to tváří váš protějšek? A dále pokud je tam má on či ona - jaké je to pro Vás?
1) Běžné fotografie ze života
2) Softové akty a mírná erotika
3) Úchylnosti, SM a jiné perverzitky.
Vadí Vám to? Chcete je vidět? Chcete aby to smazali?....

reagovat 20.6.2011 21:48 - evik

jak se rozejdu s partnerem,tak hned všechno smažu..nedokázala bych se na to dívat..s odstupem času možná ano..ale ne jak se rozejdeme,to ne..

reagovat 20.6.2011 21:52 - MilanXD

To je možná rozumné, ale pak toho lituješ... Já na to moc nekoukám, ale na ty dávné občas jo. Jen tak. Netoužím po comebacku, ale na druhou stranu - nikdy jsem se nerozešel tak ve zlém, abychom úplně přestali komunikovat a tak patří spíš mezi "rodinné foto" :-)

reagovat 20.6.2011 22:08 - evik

to já zase se nesnesu bavit s přítelem co jsem s ním byla rok a 3 měsíce..prostě jeste pořád ve mě neco je...a neechci zbytečne probrat citi k nemu,tak jsem ráda,že se nebavíme..kdyby jsme se bavili,tak se mi daleko hůř na něho zapomíná.. je to blbé,ale je to tak..bolí mě pak když vím,že má nějakou slečnu a jen na to myyslím..taktok je mi fajn..nevím o něm nic a je to ok..

reagovat 20.6.2011 23:30 - MilanXD

A jeho fotky jsi všechny smazala? Nerbude Ti to za 5 let líto?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 15.6.2012 17:56 - Michal

19.12.2011 14:42 -...

V dobe kdyz jsem to psal mne primo nevydirala, ale naznacovala, ze si uvedomuje, ze ma nade mnou moc. Casto, jakoby ze srandy, si ty fotky prohlizi a provokativne se pta, co by na ne rekla rodina, nebo kolik by za ne mohly zaplatit eroticky stranky na internetu. Zatim si rozchod netroufam ani naznacit.

reagovat 15.6.2012 18:23 - Dneska

V dobe kdyz jsem to psal mne...

je toho na internetu, veřejnosti, nuda plážích.. tolik a v takové pestrosti, že bych se tímhle rozhodně teda vydírat nenechal...No a co ! chvíli by to bylo na přetřes, kde by se pár lidí bavilo o tom , jak mi stojí a mám ho v ruce a spíše ona by se tím tak ukázala "na fotce sviňáren" , že by s ní nikdo nechtěl nic mít z obav ,aby to nezkoušela na něho taky a ještě bych to všude o ní rozhlásil jaká je to v tomto "kukačka...", že mě opila a tohle provedla a vydírala. To bych se podíval, kdo by měl v životě pak víc ostudy v okolí jestli ona a nebo já..Když bych byl v koutě ,tak o tohle bych se teda postaral , tak, že by to i ona velice těžce rozdýchávala ve svém okolí a nakonec rovněž nápodobně i její rodině a celém jejím příbuzenstvu, aby věděli koho a co mají doma

reagovat 15.6.2012 19:45 - Michal

je toho na internetu,...

Vim, ze v tyhle dobe uz nahota neni tak skandalni jako driv, ale prece jenom by mne bylo trapny, kdyby ty fotky videla rodina, nebo ve skole, nebo budouci zamestnavatel. Jen potrebuju odvahu to risknout kdyz se s ni rozejdu.

reagovat 15.6.2012 21:32 - v tom případě

Vim, ze v tyhle dobe uz...

není nad čím přemýšlet s myšlenkou, aby člověk co dělá takové odporné věci byl partnerem v životě, kterému se má věřit a naprosto bez ostychu, bych i u ní hledal "Achylovu patu" Když tedy ona, tak já bych začal to samé...Normálně bych jí na zábavě či jinak tak ožral, že takové fotky, třeba i naaranžované a video, nebo zkrytou kameru příp, nahrávání toho co bude říkat o někom či něčem ... by okolí ještě nevidělo a neslyšelo! Vím nemá se to je to hnusná metoda,ale účel světí prostředky jako "zadní vrátka pro každý případ" u takovýchto lidí..Na hrubý pytel hrubá záplata, což říkali už i naši předkové, před stovkama lety a asi už tenkrát věděli sakra dobře proč se to říkalo..Pak ať si zkusí použít ty fotky a v momentě bude odplata po okolí v tom samém i pro ni..!

reagovat 28.12.2014 19:16 - Doporučuji knihy Johna Virapena - pravda o lécích


Přiznání bývalého ředitele velké farmaceutické společnosti

John Virapen - Nežádoucí účinek: SMRT "Podplatil jsem jednoho švédského profesora, abych urychlil registraci léku Prozac ve Švédsku," říká John Virapen. Tato kniha vypráví pravdivý příběh o korupci, podplácení a podvodech. Napsal ji bývalý ředitel farmaceutického koncernu Eli Lilly & Company Dr. John Virapen, který zná interní praktiky a postupy používané ve farmaceutických gigantech. Za 35 let svého mezinárodního působení odpovídal za marketing několika léčiv. Všechna měla nežádoucí účinky. John Virapen šel s pravdou ven a předkládá vám knihu plnou malých tajemství, o kterých jste se vlastně nikdy neměli dozvědět.
http://gnosis9.net/obchod/?john-virapen,257

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *