Forsvital

První příspěvky v diskuzi

reagovat 31.7.2006 11:35 - Yvik

Nemá někdo zkušenosti s přípravkem Forsvital od výrobce Barekol? Je to bylinný sirup ze 4 druhů bylin a je na posílení imunity.

reagovat 6.9.2006 11:54 - Alena

Dobrý den, reaguji na Váš dotaz o bylinném sirupu Forsvital.Mám 4letou dcerku která velmi často a dlouho trpěla záněty nosních dutin, rýmou a celkově měla problém s imunitou.Přes jednu známou jsem se dostala k tomuto sirupu a již druhým měsícem ho dcerce podávám.Každé ráno 2 kávové lžičky.Při větší zátěži nebo když se promočí a venku je ošklivé počasí přídám po obědě jednu lžíčku navíc.Musím říct že ho snáší velmi dobře a její imunitní systém začíná fungovat.S pozdravem Alena

reagovat 17.7.2007 17:37 - Adél

O posledním víkendu jsme tento sirup zakoupili a bylo nám řečeno, že není na posílení imunity, ale na pročištění imunity. Ale i tak se chci zeptat, máte někdo novější zkušenosti s tímto výrobkem nebo s druhým, pravděpodobně od stejné firmy, který se jmenuje Synerton?

reagovat 29.10.2007 15:01 - Honza

Také jsem si koupil Forsvital, a zajimaly by mne Vaše zkušenosti, máte-li kdo jaké. Začínám ho užívat tak budu pozorovat, co to dělá se mnou :) P.S. znáte někdo osobně paní Mgr.Šimkovou, která je výhradním distributorem těchto přípravků? Koupil jsem si od ní i Jód-koncentrát - měla na mne jen asi 3 minuty,tak jsem si nestihl udělat uspokojivý názor (i když mi připadala vcelku sympatická a schopná). Díky.

reagovat 5.6.2008 10:20 - Blanka

Paní Mgr.Šimkovou znám osobně a důvěřuji jí. Její produkty Synerton, Forsvital a Jód-koncentrát užíváme s partnerem již delší dobu s velice pozitivními výsledky.Koukněte na www.online.simkova.euroregin.cz

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 4.10.2013 21:04 - Hana

Netuším, co paní Šimková vystudovala, ale po dnešním rozhovoru s ní budu asi muset vrátit diplom (jsem lékařka). Netuším podle čeho může házet diagnozy tak od pasu a říkat si léčitelka.
To chce léčit údajnou skoliosu, která není potravinovými doplnky?

reagovat 9.2.2014 19:57 - Maja

dnes jsem tuto dámu...

Souhlasím!Dnes se do mně nevybíravým způsobem pustila v Brně na Astrovíkendu.Probírala moje problémy před ostatními.Kde je etika?Jedinným cílem bylo prodat!Nekoupila bych už z principu!

reagovat 9.2.2014 22:18 - Kopretinka

Souhlasím!Dnes se do mně...

I mne dneska v Brně a přede všemi vyděsila takovou hrůzou defektů a nemocí že se divím, jak by toto všechno člověk vůbec mohl mít.Navíc to na mne působilo dost zmateně a způsobila mi depku.

reagovat 11.2.2014 08:31 - Maja

I mne dneska v Brně a přede...

Přesně tak!Člověk si to dovede zdůvodnit, ale přece jen to semínko pochybností je zaseto a hlodá...
Maximálně neetické chování!!!

reagovat 4.6.2015 20:10 - Iveta

I mne dneska v Brně a přede...

...nápodobně,veletrh v Opavě...zkazila mi docela nedělní odpoledne,byla jsem z ní v šoku:)..ikdyž nemáme žádné problémy,tak jsem měla pocit,že asi zítra umřem všichni ..docela mazec.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *