Fobie z velké potřeby

První příspěvky v diskuzi

reagovat 9.1.2009 07:18 - Alex

Zdravím. Mám fobii z velké potřeby. Teda přesněji z jejího utajení. Nedokáži před nikým říci, že potřebuji na záchod, strašně se stydím, aby o tom někdo vůbec věděl. I když je to běžná potřeba všech lidí. Stydím se jít i na záchod. Trochu závidím ženám, že když jdou do kabinky, tak nikdo neví, co tam vykonají, kdežto u mužů je to jasné. Z malé žádnou fobii nemám, to je v pohodě, jen z velké. Prostě bojím se, aby někdo věděl, že to na mne přišlo. Nejvíc mi to vadí, když s někým někam jdu apod. Raději zaběhnu někam do lesa nebo křoví než na veřejnou toaletu. Proto se i dost vyhýbám delší společnosti třeba na více dnů. S vlastním procesem vyprázdňováni nemám žádné problémy, ani zácpy ani hnačky, jen ze zmíněných důvodů občas zadržuji.

reagovat 14.1.2009 20:22 - Simona

ahojky, mám podobný problém... bojím se proto chodit do školy že ,,to na mě přijde,, přitom když se to stane, tak to zadržím, ale další den se bojím znova. Stejné je to u akcí a podobně. Chodila jsem k psychologovi, který mi vůbec nepomohl. Pořebuju na to soukromí, ráno čekám až všichni odejdou... S přítelem se o tom otevřeně bavím, jen mu pustím hudbu když se odeberu na onu místnost. Myslím že se to lepší samo. Máš- li přítele a důvěřuješ mu, svěř se mu s tvým problémem a pokud má trpělivost, bude ti pomáhat. Hodně štěstí

reagovat 15.1.2009 19:45 - jsem už skoro stará

babka a musím vám říct,že tímhle problémem trpím celý život,nejvíc třeba na nějakém zájezdě,kdy se jeden hrne za druhým.když vím,že musím na velkou,tak radši čekaám abych byla poslední a po mě nikdo nešelmám strach aby nepadl z ozonu,který tam po mě zbude.No a přežila jsem až do dneška

reagovat 16.1.2009 02:22 - takyupejpavá

Během jedné dovolené jsem měla hroznou zácpu,vznikla ze společných záchodů, který někdo chytrý vymyslel tak, že že dámská a pánská wc tvořily dvě řady,přilepené k sobě zády, takže jsem musela poslouchat, jak pán v přilehlé kabince tlačí..což mě ve společnosti jiných lidí moc nejde i když na ně nevidím.Krom toho střecha objektu byla prosklená a stala se domovem mnoha pavouků,kteří se pod skleněnou střechou bezva vyjímali..Jeden zdařilý exemplář se mi spustil na hlavu..Tyhle zážitky mi poněkud zničily jinak suprovou dovolenou.Ale nakonec to dobře dopadlo,zjistila jsem, že spousta žen nechodí na wc ale do lesa a následovala jejich příkladu.Bylo mi lesa sice líto,ale zachránila jsem si život...:-)

reagovat 16.1.2009 02:30 - Tak nějak stejně

Také mi dělá problém když mám ve vedlejší kabince spolutlačícího a já se bojím hlasitosti čůrání natož padání stolice do záchodu z veselým hlučným pleskání do vody.V lese se bojím aby se za mnou neobjevil zvídavý houbař spletoucí si moji zadnici s bedlou jedlou:-)ale jestli se dostaví křeče a nesnesitelné bolesti a tla..moje ostychy jdou stranou a už to lítá.Horší je když se proberu z té euforie a mám z toho záchoda vylézt s úsměvem.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 23.3.2015 17:18 - Jana

Dano, děkuji za podporu. na tu chatu bych to asi vydržela, ale chtěla jsem využít tu přestávku, netušila jsem, že do toho křoví (husté smrčky) také ještě někdo půjde.

Honzo, ano vykolejilo mne to a ten stud cítím ještě i teď.

Patriku, každý se na to dívá jinak. Pokud si v tom s partnerkou rozumíte, nic proti tomu. Já bych to ale nemohla, i kdybych partnera měla nevím jak ráda.

reagovat 23.3.2015 17:30 - No

pokud je to pravdivé,tak bych se z toho sama asi také těžko vzpamatovávala,jen se divím,že jemu to nebylo hloupé,je to stejné,jako když půjdu po lese a uvidím třeba močit kluka,tak bych šla jiným směrem,rozhodně ne k němu a ješě civět.Já bych to stejně vydržela,kadit bych do lesa nešla.

reagovat 23.3.2015 22:31 - Fobius

Ja mam fobii z toho, ze si dam sprchu a budu muset na velkou stranu.

reagovat 27.3.2015 10:02 - Jana

pro NO
Ne zas tak to asi není. myslím si, že šlo jen o hloupou souhrou náhod, ne že by mne ten dotyčný špehoval. Znám ho a tomu nevěřím. Ani nemohu potvrdit, zda na mne chvíli civěl nebo hned po uvědomění si trapné situace odešel. A jestli fakt chvíli civěl, tak z nějakého onemění, úžasu, nečekané situace nebo co, určitě ne ze zvědavosti nebo snad úchylnosti. Nejspíše ani pro něj to určitě nebylo příjemné. Známe se dost dlouho, tak ho z ničeho nepodezírám. Ale právě proto, že se dobře známe, mne pak bylo velice trapně, když mne viděl, byť nechtěně, nahou. Kdyby to byl úplně cizí chlap, možná bych to snesla lépe.

pro Fobius
chápu. A nevím, jestli teď z toho nebude i pro mne fobie, zda mne to sraní chytne v nehodném okamžiku nebo na nevhodném místě.

reagovat 27.3.2015 15:31 - Janě,

pro NO
Ne zas tak to asi...

byl to někdo,koho jsi znala,o to to bylo ještě víc nepříjemné.Já asi v tu chvilku,když bych kadila a věděla bych,že on se blíží,tak bych zavolala,aby sem nechodil,že kadím.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *