Fobie z knofliku

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.5.2007 22:12 - Kirsten

Ahoj, existuje nekdo ze stejnou fobii? Mozna to zni usmevne, ale mam fobii z knofliku, hlavne takovych tech klasickych perletovych co byly driv hodne na kosilich, perinach, pyzamech...nemuzu se jich vubec dotknout, ani je videt, okamzite je mi zle od zaludku, nemuzu jist a hned si jdu napr. umyt ruce. Mozna byste neverili, ale hodne to komplikuje zivot, lidi dokonce nechce uverit. Jedine knofliky, ktere mi nevadi jsou ty u dzin. Nemuzu nikde prespat, protoze hned kontroluji, kde je jaky knoflik, muzi v kosilich jsou mi odporni atd. Kdysi tohle tema pry bylo probirano v talk show sauna...rada bych se toho zbavila, ale nedari se. Lecba sokem (teda dotykem :o) by me asi zabila.

reagovat 6.5.2007 19:53 - znám opačný problém

Můj přítel má zase slabost, ne-li přímo úchylku, na nitěné knoflíky. Se všemi takovými knoflíky, co jsme měli na povlečení, si tak dlouho hrál a tahal za ně, až je utrhal, tak jsem všude musela našít umělé. :-) Ty ho nezajímají.

Ty nitěné ho prý tak přitahují, protože mu na omak připomínají prsní bradavku. :-)))

reagovat 10.5.2007 13:06 - Aida

ahoj,myslím,že to může souvistet s tvým minulým životem.Můj známý zas měl fobii z kožených bund s beraním límcem.Bylo mu strašně,když to viděl třeba na někom ve městě.Cítil strašnou úzkost a další pocity.Nedávno byl u hypnotizéra.Uvedl ho do jeho bývalého života a tam zjistil,že byl americký pilot...řídil letadlo,měl na sobě tu bundu a letadlo se zrovna zřítilo.Nevěřím v boha,ale na tomhle nejspíš něco bude.Kdyby tě ty knoflíky vzrušovaly...tak to je něco jinýho, to by se jednalo o určitý fetiš a když by ses kouknul přímo na film Knoflíkáři,tak zjistíš,že v tom sám nejsi :o)) Další možnost je,žes prožil v útlém dětství nějaké trauma spojené s těmito knoflíky.

reagovat 10.5.2007 21:30 - bubu

Kirsten:TAk jsem si mayslela,že jsem sama,a tedy nejsem.Taky mi vaděj knoflíky,ty lesklý malý velký,kromě nitáků a ryflí a i ty nejsou ono.Prostě vše co je na knoflíky mi vadí,košile,halenky,já nenosim nic,co knoflíky má a když vidím ženu nebo muže,jak se škrtí v košili zapnurý až ke krku na knoflík,že to mačká až ohryzek tak mi naskočí husina.Tak vidíš asi nás bude víc.

reagovat 11.5.2007 09:55 -

to jsem ráda, že nejsem sama ! já taky nesnesu knoflíky, ty dírky v něm..brrrr..... FUJ !

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 6.10.2016 13:51 - Michal

nedávno když ještě bylo teplo jsem v metru viděl pohlednou dívku v takové modrobílé kostkované košili, měla ji upnutou až ke krku.tak strašně mě přitahovala že jsem kvůli ní jel na stanici, kam jsem vůbec nepotřeboval a ještě jí venku nadběhl abych ji lépe viděl. Rád bych se toho problému dokázal zbavit, protože kdyby měla třeba svetr určitě by mě tak nezajímala.

reagovat 6.10.2016 16:15 - extrémista prdlej Mireček

nedávno když ještě bylo...

no Michale to máš hezkou fobii, já jsem rád že jsem zdravý, že mě nevadí perleťový knoflík, ani smažený řízek, ani kočky, a co já vím, nemám alergii, ale za hezkou holkou běžím také, když jdu v metru dlouhu chodbou a vidím krásnou dívku ze zadu, tak přidám , zvýším neuvěřitelně rychlost, abych ji zahlédl obličej, hraju hru že si jako musím vzít za ženu. Jaké je mé zklamání, když je to šereda, nebo 60 letá dorostenka. no ale je to hezký, hnát se pro krásnou ženu.

reagovat 5.5.2017 08:35 - hamka je mňamka

https://www.prozeny.cz/clanek/nevyhazujte-stare-knofliky-ukazeme-vam-jak-z-nich-vyrobit-svicku-misku-i-podnos-30839

reagovat 5.5.2017 10:02 - Hynek

Přiznám se nerad, že nejvíce mne baví šťípat zadlem knoflíky na návštěvách jak to dělal pan Přeučil v knoflíkářích.

reagovat 5.5.2017 10:15 - Jahoda

Přiznám se nerad, že...

Krásně to nacvičil autenticky,ale ve skutečnosti to není tak lehké,musíte mít v zadku opravdové kleště,pak můžete třeba tahat hřebíky a škrtit análem malé lidi s ambicemi kulturisty, tím, že jim naskočíte na krk a hýžďovými svaly je škrtíte,dokud se klepáním o podložku nevzdají a nepogratulují vám k tak elitnímu exkluzivnímu chvatu, který umí jen málokterý karatista.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *