Fobie z kluků?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.3.2008 16:23 - kiki

Ahoj všem, nevím, komu se s tímto svěřit. Zajímá mě, jestli má někdo podobný problém.

Je mi přes dvacet a teď jsem zrovna už přes rok sama. Jeden klučina by chtěl se mnou chodit. Mně se líbí povahově i vzhledově. Problém je, že když má o mě kluk zájem a všímá si mě, tak mě najednou přestane přitahovat. Chci, aby mě ignoroval, abych ho musela já dobývat. Tak to tak udělal a zabralo to. Jenže mi pak dal ruku a malou pusu a já vypadala úplně vyděšeně. Kdyby se to stalo v soukromí, tak mi to nevadí, ale na veřejnosti dělám, že ho neznám, nevšímám si ho a děsně se stydím. Když s ním mluvím, tak jako s kamarádem. V hlavě mám pořád nejistoty, jestli dělám všechno dobře, rozmýšlím pro a proti, jestli si s ním začít, pozoruju na něm chyby, no jak blázen.

Tak si říkám, jestli to má vůbec cenu, ale je pravda, že stejný problém jsem měla u svého bývalého.

Jo a ještě jedna věc je,že jeden den se mi po něm strašně stýská, skoro brečím a druhý den ho vůbec nechci vidět, netěším se na něj. Dost mě to trápí a fakt si nevím rady.

reagovat 20.3.2008 18:54 - Radek

Tohle neni fobie, to je nejaka jina dusevni porucha. Doporucuji konzultaci s psychiatrem.

reagovat 20.3.2008 19:42 -

Nesmysl ! Podvedome se boji s nim mit vztah..Vedome mozna chce a strida se to v ni..

reagovat 20.3.2008 19:45 -

Takze at radsi poslechne podvedomi..

reagovat 20.3.2008 19:46 - kiki

No tak to mi bohužel moc nepomohlo. K psychiatrovi bych nešla, to si radši nějak pomůžu sama. To jen kdyby to bylo k nevydržení. Já doufám, že ten strach přejde.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 21.3.2008 20:36 - Jan

No kiki, nechci tě zranit, ale to si musíš vybrat, buď s ním chceš chodit, nebo ne! Dáš li mu na jevo nesouhlas vícekrát a ještě k tomu zjistí, že na něm hledáš chyby, tak ti garantuju, že jeho zájem věčně nevydrží, zvlášť když je ryba. Vim o čem mluvim, já jsem taky ryba. A na perfekcionizmus zapomeň, to je vidět, že bys asi fakt měla poslechnout to podvědomí, není nic horšího pro chlapa než vědomí, že o něm ženská pochybuje!

reagovat 21.3.2008 20:59 - Jiří

Musím souhlasit s Janem. Taky jsem poznal holku co jsem se jí líbil a ona mě taky moc(a to komplexně). Jenže ona si stále nebyla jistá, jestli jsem pro ní dost dobrej, hledala na mě chyby a našla jich samozřejmě plno, byla dost hezká a taky náročná. To mě dost zranilo a postupně odradilo víc a víc a nakonec i já na ní našel plno chyb. No a pointa, nakonec o mě stála, ale já o ní už ne. A dneska jsem rád, že už jí nikdy nemusim vidět.

reagovat 22.3.2008 12:24 - kiki

Zdravím vás a děkuji za vaše názory. Věc se trošku změnila. Nemyslím si, že by pro mě ten kluk nebyl dost dobrej, právě naopak, je skvělej a chápe moji zdrženlivost. Vážim si ho za to.

V životě se mnou moc hezky nezacházeli, tak mám trochu strach, hlavně se šíleně stydim a mám proto velký problém se seznamovat.

Asi to byla nejistota a zbytečný myšlenky, který mě pořád pronásledovaly. Ale zase to nechci zakřiknout.

Fakt je, že ho začínám mít ráda, jen mi dělá problém ty city vyjádřit.

Ta nejistota, jak jsem psala na začátku ze mě opadla a doufám, že už se neobjeví.

reagovat 23.7.2008 11:26 - mary

Já mám asi podobný problém. Kluka chci, ale když se někde náký oběví, i třeba který se mi líbí a má o mě zájem, tak hned už zase nechci. Neumim flirtovat, takže kluka asi neseženu. K psychiatrovi bych s tímhle asi nešla, nevím, jak bych mu to vysvětlila... Sama se snažím vždycky zachovat chladnou hlavu a dělat to, co by udělali ostatní, ale moc to nejde..

reagovat 23.7.2008 11:47 -

Snaž se být hlavně sama sebou, aŤ se na tebe nenalepí kluk, který tě sice bude chválit a lichotit ti, ale pozděj zjistíš, že ho nechceš.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *