FINANČNÍ ODMĚNA za radu!

První příspěvky v diskuzi

reagovat 13.8.2001 19:36 - A.

Jak se zbavit periorální dermatitidy v obličeji? Poraďte odborníka, který má s touto nemocí zkušenost. Za každou radu budu vděčná. Za tu nejlepší radu dám finanční odměnu! Majlujte nebo pište sem!

reagovat 14.8.2001 08:54 - Ivo Janeček

Zkuste přestat používat fluoridované zubní pasty.

reagovat 14.8.2001 12:58 - Tamara

Zkuste psychoterapeuta. Periorální dermatitidy se sice nezbavíte, ale nebude Vám vadit.

reagovat 15.8.2001 07:23 - Helena

Pokusím se také poradit. Na uvedený problém by mohlo pomoci pravidelné pití čaje LAPACHO. Pokud nevíš, o co jde, na internetu pod heslem LAPACHO najdeš nejen popis, na co tento čaj jihoamerických indiánů je, jak se připravuje a kde jej koupit. Je to vlastně kůra ze stromu, je velmi lahodný a nazývá se také indiánský penicilin. Myslím a jsem přesvědčena o tom, že jeho pití pročistí organizmus a zbaví ho všech nečistot. Přeji hodně úspěšnou léčbu.

reagovat 15.8.2001 14:43 - Jana

Ahoj, doporucuju CINSKOU MEDICINU.
V centru Modra laguna.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 14.12.2006 17:19 - Oli

Také trpím periorální dermatitidou. Mám ji již 4 roky - malé pupínky a červené flíčky v okolí úst a brady, způsobené nadměrným používáním kosmetiky. Periorální dermetitidě se také říká "Nemoc letušek" pro jejich velkou spotřebu kosmetiky. Trpí jí většinou ženy mezi 20 - 30 lety. Neblahý vliv má také solárium, zubní pasty s obsahem fluoru a chlorovaná voda. Ale hlavně kosmetika s vysokým obsahem chemických látek, jako jsou parabey atd. Byla jsem s mým problémem u dermatologa a ten mi udělal přednášku a poradil mi používat krém s bílým ichthamolem. A nepoužívat žádnou kosmetiku a když, tak maximálně čistě přírodní, jako je Weleda, Lavera a tak dále.. A nebo obyčejnou lékařskou bílou vazelínu (je k dostání v každé lékárně) Odličovat by jste se měli pouze také přípravkem určeným pro velmi citlivou pleť bet parabenů. V lékárně jsem si zakoupila Pleťový krém s bílým ichthamolem od firmy Herbacos-bofarma - 79Kč a mažu se jím 3 krát denně již 14 dnů a výsledkem jsem opravdu překvapená! Pleť se mi velmi zlepšila a dokonce mohu říci, že po dermatitidě nejsou ani stopy..

reagovat 15.9.2007 00:14 - venca.speed"centrum.cz

http://www.medical-tribune.cz/archiv/mpp/155/4402

reagovat 15.9.2007 09:16 -

způsobuje to i hormonální antikoncepce, nedávno jsem o tom četla

reagovat 17.10.2009 20:25 - Oli

Trpěla jsem PD 7 let! Vyzkoušela jsem snad úplně všechno, ale jediné, co mi PD opravdu vyléčilo je Pleťový krém s bílým ichthamolem od Herbacos Bofarma. Mažu se s ním každé ránojiž 2 roky a po PD ani stopy. Odličuji se pouze čistícím mlékem s mandlovým olejem od Weledy. Dříve jsem nemohla používat ani make-up, protože se mi hned objevila PD, ale nyní již bez problému, jen pod něj vždy musím použít ichthamolový krém. problém je, že ho z nepochopitelného důvodu Herbacos přestal vyrábět. Takže jsem místo něj poslední měsíc používala Krém na ruce s bílým ichthamolem, používala jsem ho na obličej, ale také super:) Myslím, že ti 1OO%zabere:)

reagovat 12.4.2010 12:41 - ali

Jak se zbavit periorální...

www.lovci-odmen.cz

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *