fibromyalgie

První příspěvky v diskuzi

reagovat 28.11.2004 10:47 - Eva

Prosím o specifikaci potíží při této nemoci a uvedení způsobu léčby.

reagovat 30.11.2004 11:47 - Tihia

Ahoj Evo, mrkni se hned vedle na fibromyalgii, tam už o této nemoci je pár informací napsáno. Napiš jak to u Tebe probíhá a jak s tím bojuješ. Ahojky Tihia

reagovat 5.3.2007 20:00 - emilka

není to spam ani reklama, ale pomoc pro tvůj problém

http://www.chlamydie.info/

mohou to být i tyto potíže, a protože lékaři neradi připouští léčbu chlamydií, i když se potvrdí jejich výskyt, trpí mnoho lidí zbytečně, protože léčba existuje....

pročti si to a posuď, které různé nemoci se za tímto problémem skrývají

žádej testy a vyšetření

reagovat 26.2.2008 21:05 - Jano

Emilka máš úplnú pravdu ak si čítala výzkum Rendu a Bazala na tejto stránke tak tam je popísané snaď všetko keby to čítali všetci lekári tak by zmenili názor na liečbu chlamýdií ja to mám preštudované dopodrobna je to pravda.

reagovat 24.6.2010 08:22 - fibromyalgik@gmail.com

Prosím o specifikaci...

V současné době se rozjíždějí stránky fibromyalgik.webnode.cz. Cystáme změny v postavení fibromyalgiků v Čr. Ozvěte se.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 18.10.2012 15:02 - pouka

Ahoj,
s diagnozou fibromyalgie se už potýkám 13 let, co se týče doktorů, bohužel mi nikdy nepomohli. Od svého kolegy jsem dostala kontakt na léčitele, bohužel s touto nemocí žádné zkušenosti nemá, ale stejně bych to chtěla zkusit.Napsal mi, že vše je individuální. Jemu osobně pomohl k dítěti.K tomu, aby přijel do Brna, je ale zaptřebí 5 lidí. Proto pokud máte zájem se připojit, dejte prosím vědět.

Níže kopie konverzace od pana Šimkoviče:

Dobré ráno Sú dve možnosti stretnutia. Buď pricestujete za mnou do Zvolena alebo ja pricestujem za Vami do Brna. Za klientmi cestujem len v prípade, ak sa na danom mieste nazbierajú minimálne 5 klienti. Obráťte sa na Honzu, on by Vám s tým mohol pomôcť, pretože mi už organizoval niekoľko takýchto liečebných stretnutí. Väčšinou nepracujem jednorázovo, nakoľko liečba mnohých ochorení vyžaduje dlhodobejšiu spoluprácu. Prvé liečebné sedenie stoji 50€ (1250,- Kč), každé ďalšie sedenie stojí 35€ (880,- Kč). Každé liečebné sedenie je v trvaní 30-60min.

..

.

reagovat 19.10.2012 12:44 - MMS

zkuste MMS J. Humble

reagovat 11.4.2013 17:26 - Fibromyalgik

Pokud máte zájem o denní novinky ohledně fibromyalgie sledujte facebook: Petra Fibromyalgik

reagovat 27.3.2014 17:16 - Hanka

Dlouho jsem četla různé diskuze a fakt jsem z toho měla hlavu jak pátrací balón, vyhodila mnoho peněz a některými metodami si i poškodila zdraví. Přes odkaz výše jsem se seznámila s Petrou Fibromyalgik a konečně moje léčba jde tím správným směrem, potkala jsem hodně podobných lidí. Fakt dík za její stránky. Hanka

reagovat 19.8.2015 09:19 - Dotazník

Ahoj,
s diagnozou...

Jak to dopadlo? Po třech letech žádná opověď. Byl to jen podvod, že?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *