fialový žalud

První příspěvky v diskuzi

reagovat 10.1.2012 00:19 - Pavel

Dobrý den je mi 18 let a chtěl jsem se zeptat jestli je normální že mám při erekci žalud celý fialový.

reagovat 13.1.2012 20:47 - Vera

no normalni to nebude, protoze to by potom mohl mit fialovej asi kazdy chlap, mas ho jen silne prekrvenej, kdy krev priskrcenim predkozky pod zaludem uz tolik necirkuluje - neodchazi, ale zustava. pokud ti to pri sexu nebo honeni nedela problemy, neboli to, tak se nemusis tolik znepokojovat. Presto urcite jdi s touto otazkou dal a hedej dalsi odpovedi, treba zajdi i za urologem. At fakt neco nenzanedbas. Hledej a patrej at mas vetsi jistotu, ze se ti pripadne nemuze nic stat.

reagovat 16.2.2012 00:26 - ted

je mi 18 a take ho mam fialoveho, predkozka mi je jakoby mala, nekolikrat mi i popraskala takze jsem si ji musel mazat mastickou

reagovat 7.10.2012 00:29 - Karel

Je to normální, než vystříkne, je celej rudej (fialovej) z překrvení...

reagovat 7.10.2012 05:28 - Buď rád,

Dobrý den je mi 18 let a...

že ho nemáš zelenej.:-)))
Kruciš,už jsem za svůj život viděla dost oných a při akci fakt bývají někteří žaludi :-)))do fialova.
Takže neboj,ještě ti nějaký pátek neupane.:-)))

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 4.8.2015 10:13 - Martin

Pokud jde o barvu žaludu, já ho mám lehce růžový. Se vzrůstajícím vzrušením se zabarvuje a před orgasmem je modrý jak švestka. Tak to má myslím být.

reagovat 4.12.2015 17:19 - Honza

Ahoj, je mi patnact a mam...

Obřízky se neboj, je to super. Zalud bude pěkně volnej, zbytek ocasu uhledne hladkej, když si někde sundas trenky, tak ti budou i chlapi zavidět,jak luxusně to vypada. Zalud mnohem vic vynikne, i tvar celyho ocasu. Vim o čem mluvím, jsem obrezanej od puberty a ženský jsou zatim nadmiru spokojeny, nikdy
mi zadna neodmítal kuřbu, i po tejdnu vandru bez sprchy, kdy si ostatni chlapi zmoulali smradlavej sejra, moje rostenka mi ho kouřila ve stanu jak diva ;) budeš na svůj ohon pysnej, věr mi !

reagovat 4.12.2015 17:54 - gin

Obřízky se neboj, je to...

Znám takový, co mají žaluda kvůli obřízce míň citlivýho než patu a tím, že by jim zcitlivěla pata, tím to není. A takových případů znám fůru. Takže taková doporučení jsou pro kočku. Zkeratinizovanej žalud po obřízce už není fialovej ale je zsinale mrtvolně bledej. To tvoje chvástání znám. Můj vopižlanej strejc se taky tak chvástá. Je to však notorickej sedmilhář.

reagovat 5.12.2015 11:47 - Jiřka

Včera jsem nenápadně prozkoumala penis přítele. Když mu nestojí, má žalud barvu bledou, podobně jako pokožku. při erekci mu zrůžoví a behem stříkání ho má fialový.

reagovat 5.12.2015 18:27 - host

Co tu řešíte? Fialový žalud je z velkého překrvení. Může to být z úzké předkožky, co brání odtoku krve nebo při nasazení škrticích kroužků na penis. Ne s dlouhýho intenzivního honění. Pokud žalud krátkodobě zfialoví před ejakulací, jak tu píše ta slečna, tak to mi přijde v mezích.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *