fetišismus, boty, silonky.

První příspěvky v diskuzi

reagovat 1.2.2016 23:19 - Michal

Dobrý den, potřeboval bych radu, nevím zda mám už vyhledat nějakou pomoc, nebo se s tím smířit.
Můj problém je že mě vzrušují dámské boty a silonky, čím víc spocené a nošené tím lepší.
Nemám problém se s tím svěřit přítelkyni, které většinou svolí nebo to podnikám tajně, rád k silonkám čichám masturbuji na ně nebo rovnou do čerstvě sundané boty.
Ale po čase mě vůně přítelčiných nožek a jejího potu přestane vzrušovat, tak hledám jinde.

Naposledy u nás spala její kamarádka , byly jsme pařit na diskotéce a měla tělové silonky a baleríny ( ty mi hodně chutnají jelikož se v nich nožky opravdu hodně potí )

Tak jsem ji na ně celý večer koukal a přemýšlel jak se k ním dostanu, došli jsme domů a kamarádka si šla dát sprchu a šla si potom hned lehnout, přítelkyně nejspíš spala , neověřoval jsem si to protože jsme se trochu pohádali a před spaním spolu nemluvili.

Šel jsem tedy na záchod a na koši na prádlo ležely silonky oné kamarádky , hned jsem je začal očuchávat a moc mi voněli, tak jsem se vydal do botníku pro jednu z jejích balerínek, byla ještě vevnitř teplá a kluzká od jijích nožek , silonky jsem si přetáhl na penis a masturboval , u toho jsem čichal k baleríně , opravdu jsem cítil že jsem na samotném vrcholu vzrušení, v tom se ale otevřeli dveře a došla tam přítelkyně , nedalo se nic dělat, řekla že jsem nechutný prase a odešla spát na gauč , další den mi řekla že tohle je na ni moc.
Jak mám tohle vyřešit?

Byla to náhoda že že se tam ta kamarádka sešla a nechala silonky na koši na prádlo , ale i tak skoo každý týden na internetu kupuji nošené silonky od nějaké holky nebo botky.

Je tohle už opravdu moc?

reagovat 3.2.2016 11:58 - lola

Dobrý den, potřeboval bych...

Více mužů se sexuálně vzrušuje fetišem,pokud je žena oblečená v silonkách podvazkovém pásu a kozačkách vidím jak i ten můj je vzrušený.Někdy při návratu domů mne v pracovně ohne přes křeslo,nebo stůl vyhrne mi sukni jde do mne tvrdě.Já mu říkám že je zvíře,čuně,prasák.Jeho to ještě více vydráždí a podává takové výkony na které by se v posteli nezmohl.Ani krátká odvážná košilka jej tak nevzruší jako podvazky a punčochy.Pokud jsi ale tak na fetiši závislý,že je to patologické,potom vyhledej sexuologa.

reagovat 3.2.2016 22:08 - Tom

Více mužů se sexuálně...

Mě se líbí když partnerka předstírá amputaci svojí nožky!!Má jenom jako pahýl stehna.a

reagovat 5.2.2016 16:28 - jirka

Take miluji aroma zenskych nozek. Take jsem si parkrat do obnonosenych damskych bot nandal jidlo a do druhe si nalil piti.

reagovat 20.4.2016 01:37 - Srek

Neres. Taky soustam pritelkyni baleriny. Kdyz k nam prijde kamoska nemam problem jeji boty profiknout taky. Baleriny me pritahuji z obleceni asi nejvic. Jsou super vonici. Jen strikat do nich.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 17.12.2016 20:59 - Punčocháčník Petr

Vážení přátelé, já jsem na tom podobně. A dokonce si pod kalhoty 20-ti denové punčocháče běžně natahuji. Nedávno jsem se s mojí novou přítelkou vrátil pozdě večer domů, hned na prahu bytu jí vyzul vysoké kozačky a něžně jí zlíbal ještě teplá a mírně vlhká chodidla v tělových silonkách. Po odhození ošacení jí odnesl do ložnice a už jen v natržených silonkách se navzájem přivedli do osvobozujícího vyvrcholení. Zvláště jsem si užíval pozici, kdy přítelka ležela na zádech, já do ní hluboko pronikal, zároveň si přidržoval její vonící chodidla v punčocháčích na nose a zhluboka nasával jejich opravdovou ženskou tělesnou živočišnou vůni. Byla jemně zapocená a ohromně vzrušující. Zkrátka nádhera ! Miluji totiž vůni ženských chodidel v nošených silonkách. Samozřejmě jsem musel nasát i vůni uvnitř jejích elegantních vysokých kozaček.
A ještě jeden příjemný zážitek na tohle zajímavé téma. V domě o patro níž bydlí mladá pohledná panička s hezkýma štíhlýma nohama. Když jí vidím v silonkách a vysokých černých kozačkách, polykám naprázdno. Před pár dny jsem se vracel pozdě v noci domů a co nevidím, nechala si své kozačky přes noc před dveřmi bytu. Nevydržel jsem, kozačky vzal a ještě na schodišti zhluboka nasával opojnou vůni uvnitř botiček. A při představě těch jejích voňavých štíhlých nožek v punčocháčích mi ihned maximálně ztvrdlo v rozkroku. Do bytu bych to už asi nevydržel, takže ještě na schodech jsem si v pase stáhnul punčocháče, s jednou kozačkou na nose a hlubokým nasávaním její vůně jsem si druhou kozačku nasadil na tvrdýho jak nejvíc šla a po chvilce tření a nasávání mohutně vystříkal vnitřek botičky. Ovšem pak nastal noční kolotoč ohledně vytření vnitřku kozačky včetně vložky, celkové vysušení a vrácení zpět před byt. A opětně vůně uvnitř jejích kozaček byla jemně zapocená a velice vzrušující, nebeská, opojná, rajská. Samozřejmě by bylo lepší mít u nosu a nasávat přímo vůni jejích chodidel v nošených silonkách, ale i tak to byla příjemná noc.

reagovat 20.3.2018 17:14 - martik

jsem normalni chlap ale mne strasne vzrusujou danske silonky. vzrusujou mne jen pruhledne maximalne 20 den a hlavne cerny. uplne mne to stve protoze venku kdyz jde slecna v silonkach a na podpadkach tak uplne silim vzrusenim a chtel bech ty nohy hladit a libat. ono mi to velice chybi zena ktera by je nosila pro mne porad tak si je kupuju a nosim je doma. nechapu to ale od mala mne to vzrusuje a staci jen zene oblict sukni silonky a podpadky a jsem do ni blazen. chtel bych se seznamit s takovou slecnou ktera by mi spim pomohla a v silonkach pro mne chodila rada udelal by pro ni vse.

reagovat 20.3.2018 17:41 - Slečna

jsem normalni chlap ale mne...

všechny šílíme, až nás budeš očumovat Emile. Dej si plenu a zalez

reagovat 17.9.2018 17:23 - Prodám nošené boty a silonky

Ahojky, jestli máš zájem o nošené botky nebo silonečky... stačí mi napsat, moc ráda se s tebou domluvím :) Nabídka je trvalá, neboj se kdykoliv ozvat ;)
Kontakt: happyshiny-girl@seznam.cz

reagovat 19.9.2018 10:56 - luci

:-)))sm.dm byla jsem...

Je vidět že v" demokratickém" státě mají i blázni přístup ke všemu.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *