Fetiš na gymnastky

První příspěvky v diskuzi

reagovat 23.3.2015 17:52 - Aleš

Ahoj,
nejsem sexuolog, takže nejsem sice schopen 100% stanovit, jestli to je nebo není fetiš, ale spíš mi přijde, že ano.
Už delší dobu mě slně vzrušují gymnastky. Nemyslím tím ale jen holky co tento sport dělají jako takové, ale gymnastky oblečené do gymnastického trikotu předvádějící gymnastické cviky.
Konkrétně jde o následující:
- Gymnastky jako takové jsou velmi často holky k nakousnutí. Jsou velmi pružné, mají dokonale vysportovanou postavu s pěknýma nohama, super pevným kulatým zadkem, a když to vše ještě korunuje vyvinuté poprsí je to vrchol dokonalosti.
- Při cvičení dokážou předvádět úžasné věci. Salto na kladině, roznožku celou ve vzduchu kdy se o kladinu opírají jen rukama, roznožku nohama vzhůru ve stoje na rukou, atd.
- Co však vše graduje nejspíše ve fetiš je trikot, který při tom nosí. Kus často velmi tenké a pružné látky, který těsně jak jen to jde obepíná to nádherné vysportované tělo. Trikot spíše rafinovaně odhaluje než zakrývá a postupně během gymnastické sestavy ledacos odhalí. Dojde k jeho zaříznutí mezi hýždě, takže ten nádherný kulatý zadek je pěkně vystavený. Nebo dojde ke sklouznutí a odhalení velké části hýždě. Někdy když gymnastka nemá pod trikotem prádlo je možné vidět bradavky, nebo dojde i k zaříznutí mezi stydké pysky (bohužel to už moc často ne, protože holky začaly přes klín nosit takovou vložku, aby se to nestalo, takže to co často vypadá, jako pěkně vyboulená vagína není vagína ale tato vložka). Nejvíce se mi líbí lesklé trikoty s vykrojením vysoko nad kyčle.
Poslední dobou pro mě gymnastická sestava je spíše než sportovní výstup erotické představení. Můj sexuální sen je mít v posteli gymnastku oblečenou do pěkného trikotu, která bude předvádět různé cviky, nechá se ode mě při tom osahávat a olizovat, a nakonec z trikotu svléknout úplně do naha.

Myslíte, že se toto dá klasifikovat jako fetiš? Máte někdo podobné zaměření?

Díky

reagovat 24.3.2015 10:24 - Něco

Ahoj,
nejsem sexuolog,...

podobného ted čtu.Záleží,jestli tě dokáže ta žena vzrušit i bez toho dresu,pokud ano,pak bud v klidu,je to normální,co se ti víc líbí.Ale,pokud tě to vzruší jenom pokud má ta žena dres,pak už je to úchylka,ale ne nějak nebezpečná.Podle toho co píšeš si myslím,že se o úchylku ani nejedná,pouze dáváš přednost gymnastkám a dresu,který se ti na nich líbí.

reagovat 24.3.2015 12:26 - ...

Ahoj,
nejsem sexuolog,...

Nebo si možná Aleši skrytý gay,protože gymnastky mají postavy jako chlapci.Ženská postava je s boky a zaoblená.Ale tito hošíci samá ruka samá noha nejsou ženami jak má žena být.

reagovat 24.3.2015 17:22 - ales

Nebo si možná Aleši...

Tak toho bych se asi nebál. Samozřejmě záleží případ od případu, ale třeba zrovna tyhle mi moc jako hošíci nepřijdou a že nejsou oblé taky ne:
Sandra Izbasa, Nastia Liukin, Maroney Mckayla, Catalina Ponor.
Našel bych i lepší (kulatější zadek, větší kozy, ...)

reagovat 25.3.2015 00:50 - ales

podobného ted...

Je fakt, že v samém důsledku mě víc zajímá co je pod dresem. Dres spíš beru jako možnost jak to rafinovaně presentovat. Tak nějak podle "když chci někomu dát pěkný dárek, tak ho taky nezabalím do starých novin jen proto, že je nádherný už sám os sobě".

Když tak nad tím přemýšlím, tak podobný zájem ve mě vzbuzují i baletky. Bohužel erotických fotek, kde by nahá gymnastka předváděla cviky třeba na kladině, jsem našel velmi málo. Ale když už nestačí představivost tak fotky pěkně stavěných holek s vypracovanou postavou, jak se předvádějí v baletních špičkách při různých cvicích, se dá najít celkem dost.

Já jsem se o sebe ani tak nějak nebál. Spíš mě jen zajímalo, jestli je takových jako já víc a pak jestli už to je fetiš nebo ne.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 24.6.2016 08:13 - silonak

Muj fetis jsou divky a zeny cvicici aerobik,hlavne kvuli tem tenounkym lesklym nylonovym puncochacum,jeste kdyz jim trochu vykukuji nad kalhotkami-to je nepredstavitelna nadhera.Drive se mi libily i krasobruslarky,to mivaly take jemne puncochace,ale nebylo to tak videt,protoze televize i kamery mely daleko mensi rozliseni obrazu.Dnes co maji spise kamase,ktere si pretahuji pres brusle tak to je hnus.Jeste moderni gymnastika-tam devcata take maji puncochace.Leskle pradelko,obleceni se mi libi,ale samotny trikot az zas tolik ne.

reagovat 6.12.2016 11:27 - patrik

Jeden čas som chodil s bývalou gymnastkou a tých dresov mala snáď polovicu skrine - tréningové aj súťažné. Obliekala si ich kvôli mne, hoci gymnastiku už nerobila. Často keď mala pod dresom ešte silonky a potrebovala ísť cikať, tak sa musela vyzliecť takmer do naha :-)

reagovat 30.12.2016 11:57 - hanz

Ja mam taky rad spandex leskle legíny ale nejvic sexy mi pripadaji v kombinaci dlouhe pletene návleky pekne silne pletene. Drive bylo normalni třeba v nemecku když muzi cvicily ze zenamy tak nosily legíny a návleky i muzi hlavne při aerobicu

reagovat 30.12.2016 13:05 - Fido

Na stránkách www.fetsfash.com jsou perfektní dresy a body.mají nádherné střihy a barvy.je to v Německu kousek od Chebu.

reagovat 30.12.2016 22:27 - -"-

Na stránkách...

Nepoužívej můj nick, nebo si piš "Fido 2".
Fido

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *