Feťák=slabá vůle

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.5.2005 04:30 - Harriet

Všechny feťáky by měly pozavírat!!!Vy si všichni pořád jen stěžujete jak je těžký se z toho dostat a on vás do toho někdo nutil??? Vy a jen vy jste za sebe zodpovědní.A pokud nejste schopni unést zodpovědnost sami za sebe a neumíte se ovládat(protože nezkusit fet je hlavně o vůli) tak by vás měl stát zbavit SVÉPRÁVNOSTI, jako se to dělá u starejch lidí,který se pochcávaj.Vy jste začaly,protože jste chtěli začít tak si to taky vypijte!!

reagovat 5.5.2005 07:47 - uma

Jistě,kdyby do toho spadlo tvý 14 ti letý dítě,to by jsi začala zpívat jinak..Prosím,laskavě si nech pro sebe teorie o vzniku a vývoji toxikomanie.
Z nedostatku informací,vzdělání a intelektu se vždy křičelo-už před x stovkama let.
S tím zavíráním ale máš do jisté míry pravdu-ano je tu jistý způsob jak bojovat proti tomu,aby mladí lidé nechcípaly v průjezdech na předávkování-zavírat takové zlé a záštiplné lidi jako jsi ty-kdyby takových nebylo-tak by po droze neměl důvod nikdo sahat.
A to oni si to vypíjí dnes a denně-to strach mít nemusíš o tu svou spravedlnost-ale nezapomen při tom souzení na jednu zásadní věc-na tebe taky dojde.

reagovat 5.5.2005 07:48 - uma

pardon-nechcípali-ještě napůl spím,abych nerozlítila hrubko-hlídku :-))

reagovat 5.5.2005 11:29 - Sarka

No, je fakt, ze k nam do tridy chodily fetacky a mohly si zato sami. Sly na zachod, slehly si a pak se ve tride rozbulely. Myslela jsem si, ze neexistuje Bozi spravedlnost a ze ty kravy budou mit maturu jako my ostatni, tezce se snazici a sprtajici, ale konecne, tyhle lidi nakonec nemeli ani silu na to, aby unesli ten stres a ani nebyly k mature pripusteny...co delaj dneska? asi zebraj nekde na Hlavaku, zatimco my ostatni jsme lepsi a lepsi, nejen zjevove, ale hlavne v kariere a vztazich. Nekdy se ale stava, ze vam drogy nekdo primicha do Coly, aniz byste o tom neco vedeli a pak je teprve pruser. Stanete se zavisli, ale ani nechcete, nemuzete za to. Fetak, kterej chce pomoc, tomu bysme meli pomoc. Kazdej nakonec resi deprese ruzne.

reagovat 5.5.2005 17:34 - Marry50

Drogová závislost není věc vůle,rozumu nebo inteligence-naopak mezi těmito lidmi je spousta velmi inteligentních lidí,nybrž věcí sociálního zázemí,citové deprivace a v neposlední řadě porucha pudu sebezáchovy.
Jste ještě obě velmi mladé,abyste si mohli představit peklo závislosti a lidskou bolest.
A lidé,kteří ji dovedli přeprat,mají tak silnou vůli,že si to ani vy, ani já neumíme představit.
Dle vašich příspěvků je vidět,že naše společnost je v této oblasti ještě sto let za opicemi.Což je velmi smutné.
A jak řekla slečna,nebo spíše paní Uma:pomalu s těmi soudy.
Nikdy nevíte,kam vás a vaše blízké osud zavede.
Třeba také jednou budete potřebovat toleranci a pochopení.
Já v této oblasti pracuji několik let a ty osudy těch lidí opravdu mrazí i otrlé povahy.

Měli jsme případ i v rodině:ta slečna je dnes lékařkou,která už zachránila několik životů.
Možná se Ti někdy stane Harriet,že aniž bys o tom věděla,zachrání ho někomu z tvých blízkých.Cesty páně jsou nevyzpytatelné,že?...nikdy nevíš.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 11.5.2016 07:04 - pernikova

Neni nad to si rano pekne napalit do zily frcis behem dne dokrmis a je to pocit super a hlavne vse mas v pici

reagovat 11.5.2016 13:22 - smoking women

Neni nad to si rano pekne...

Jo to znám a miluju ten stav když dám střelu a hlava se zatočí oči vykuleny,a po celem těle cítím jak pernicek putuje celym telem.Lehnu si hučí mi v kebuli i kunde,dam hned cigaro a usmivam se a vse je u prdele.

reagovat 12.2.2017 09:10 - kraska dokonala

Neni nad to si rano pekne...

Jooo frcim jak picassa

reagovat 12.2.2017 15:40 - Pepa

Je to o vnitřní energii chuťi s tím skoncovat,odhodlání,motivaci,,,není to o nějakém zvláštním nadání vůlí.

Ovšem je to záhul přestat hulit,vyhradit si na to čas na dovolené je dost rozumné,nedovedu si představit podávat výkon a prožívat nejtvrdší první abstinenční příznaky,chce to vyležet jak chřipku,vařit si čaje,jíst,spát,koukat na tv a počkat až to za pár dnů poleví.

reagovat 12.3.2017 15:02 - Slůvě

Horší než drogy jsou to podsvětí co z narkomanů žije.Čistá droga není jistě pro lidi se slabou vůlí,ale dává nějaký zážitek,to se nedá říct o pobytu na dně společnosti,to si dnešní mladí snad ani nedovedou představit,dnešní drogou je zábava,úspěch,práce a odreagování.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *