Feminismus intelektuálek způsoben těžkou výchovou nebo inteligencí?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 16.1.2014 18:38 - Zeb

Setkávám se s intelektuálkami,které mi přijdou jako frigidní k mužům.Je v tom konzervativní výchova,kdy se musí dělat servis mužům a dodržovat spoustu společenských tradic plus nároky na vysoké vzdělání,že nezbyde prostor pro sexualitu,nebo je intelekt u žen zabijákem sexuality?Já mám dojem ,že sexualita se vytrácí úplně někam do knih a podobně.Samozřejmě mě to nemusí zajímat,mě totiž kombinace intelektuálka naprosto odrazuje a feminisẗky mají sex orientovaný sami na sebe,tam je to jasné.

reagovat 26.1.2014 11:16 - Marksová-Tominová

nejlepšího orgasmu dosahuju při čtení spisů Karla Marxe. Stejně to ve skutečnosti byla ženská.

A sex s chlapem? Nezájem. To raději s nějakým zvířátkem, aspoň si budu připadat menšinově a můžu si přidělit grant.

reagovat 26.1.2014 12:06 - pro Zeba

Proč se staráš o cizí ženy? To chceš aby s tebou všechny spaly? Najdi si jednu a té se věnuj. Na podobné úvahy pak nebudeš mít čas.

reagovat 26.1.2014 12:45 - Pampeliška

Proč se staráš o cizí...

A k čemu je dobré nemít čas na otázky? Otázky jsou od toho, aby se odpovídaly.
Zebovi:
Myslím, že není jasný vzorec pro to, jak to má intelektuálka se sexualitou, a nejspíš to bude u každé jiné. Jak ses k takovým ženám dostal, že se o to zajímáš? Potkáváš je v práci, nebo se ptáš obecně?
Taky je pro mě neuchopitelný ten pojem "intelektuálka". Jsou to všechny ženy s VŠ, nebo jak je poznáš?

reagovat 4.10.2016 09:16 - Bykoš

Feminismus je zneužitelná,samo o sobě je to emancipační hnutí žen za rovnoprávnost v práci,platech ,v rodině,natož v svobodné vůli ,zastoupení v politice a samozřejmě ochraně fyzické před násilím a sexuálním obtěžováním.

Jakmile se to stane součástí něčí politiky,závisí čí politiky a jestli to není režim Nového světového řádu USA,co si bere cíle k ovládnutí světa.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 15.10.2017 00:08 - sdfg

Ono ten feminismus intelektuálek...,jsem prostě nepochopil,takže asi nejsem intelektuál...CHápu,někdy je to nepochopitelné,ale ne pro intelektuály,žena se snaží býťi pochopena intelektuálem,takže pro ostatní je dost složitá patrně a je asi také dost netknutá a tudíž reaktivní na malé popudy.Takže s tím sexem s hlavou v sudu,bych asi ani u nefeministky moc nepochodil...

reagovat 15.10.2017 00:44 - sdfg

K tomu tématu,pokud dívka má inteligentní rodiče,co z ní chtějí něco mít a nutí ji pracovat a cvičit každý den včetně prázdnin,jistě pak není holka roznožka někde na zábavě co drží partu a neodmítne žádného.To asi,ale je přirozené a pomýšlí na někoho ze svojí společnosti.Pak se chová trochu přehlíživě k sobě nerovným,budiž.Pokud to je něčím podepřeno.
S takovým tím vyrovnávacím feminismem ve všem jsem v křížku.Nevidím nic pěkného když se dvě dívky kopou v kleci do prsou a zadku a do slabin a kolen a do hlavy a pak ani nemají radost z vítězství,někdo je do toho prostě nutí,otec trenér patrně.To samé u třeba cyklistek.Mělo by se šetřit s tím,že ženy mají větší pracovitost a vytrvalost a odolnost než muži a pak se vydají ze všeho.Podle mne jim vysazuje i menstruace.Prostě je to u mně náhražka,seberou jim vztahy a starání se o děti a chudák holka se pak bije v kleci nebo šlape neustále o závod.Být tenistkami ještě beru,osobní život s trenérem asi taky na prd,ale alespoň si vydělají na důchod,což zase bez dítěte je pro ženu dost pech teda,nejlepší je to skloubit.

reagovat 15.10.2017 08:46 - Katka

Chápete to nesprávně. Feministky vás napadnou za to, že jim podržíte dveře, či se pokoušíte jim prokázat laskavost. Jsou jako mrzák, který si chce dokázat, že vše zvládne sám, i když nemá nohy.
Lidé, kteří se hledají jsou vlastně pořád v extrémech.

reagovat 15.10.2017 09:04 - 15.10.

Tyhle ženské berou každé mužské gesto za útok,byť míněné dobře.Výchova v něčem takovém určitě roli hraje.

reagovat 15.10.2017 09:37 - Ouha

D máš pravdu,špatně jsem si to přečetla

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *