Faktory vyvolávající bolesti hlavy a migrény - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 21.5.2001 20:27 - Eduard Boháč

Proti uvedeným léčebným metodám jistě nelze nic namítnout. Pan doktor se správně zmiňuje i o proutkařích, kteří svoji senzitivitou reagují na statické pole a tím indikují další možné příčiny. Jenže nejsou to jenom statická pole, na která citliví jedinci reagují, ty se dají ostatně zjistit exaktním měřením, ale jsou to určité nehomogenity zemního podloží, zvodněliny a podobně, které lidově nazýváme geopatogenní zóny. Ty také u citlivých jedinců mohou spolupůsobit při iniciaci v článku uvedených zdravotních problémů a ztěžovat takc jejich úspěšné léčení. Mnozí z nás se o jejich existenci přesvědčí tím, že uvedené zdravotní problémy mají jenom v určitých místech. Na chatě, nebo u babičky jsme bez problémů, může to být samozřejmě i obráceně. To ovšem platí pouze v těch případech, pokud onemocnění jsou v ranném stádiu a jsme-li na tato pole vnímaví.
Eduard Boháč Rymáňská 579, 252 10 Mníšek pod Brdy tel.: 0305/592711, 0603 461852

reagovat 31.10.2005 10:05 - František Pokorný

Pan Boháč by měl přestat a) tvrdit nesmysly b) dělat si tady reklamu na svoje podvodné "podnikání".

reagovat 26.4.2006 08:29 - Ivan Tichý

Přeji dobrý den, bolesti hlavy mám od 10.let a do dnešního dne nebyla zjištěna příčina. Mám zaměstnání, které ano je trocha stresující a káva a cigarety jsou určitě jednou z mnoha příčin, ale toto zaměstnání, cigarety a kávu jsem před 23.lety neměl a přesto jsem trpěl bolestmi. Faktem je také to, že tyto bolesti nebyly tak sylné jako dnes. Nevím si rady a brufein je dnes jediné možné řešení, které mi pomáhá. Má sice vedlejší účinky, které mě již poznamenali jako např. žaludeční vředy, hypertenze apod. ale stále je to lék, který mi pomáhá a neovlivňuje mojí denní činnost. Ostatní léky, které jsem od lékařů měl byly spíš potlačující léky na bolest, které ovlivňovali mojí denní činnost, nebo po krátké době přestaly působyt. Je zřejmé, že jsem se s tím narodil a také s tím i umřu.

reagovat 26.4.2006 08:47 - Jitka

Take trpim migrenou, sice to nemivam casto, ale kdyz to prijde, tak to stoji za to. Vetsinou mi pak uz ani prasky na bolest nezabiraji (to leda, kdyz si prasek vezmu pri prvnim naznaku bolesti hlavy a to vetsinou nedelam, protoze mi to zpocatku prijde zbytecne). Jedine reseni je pak zalezt do tmy a trochu se prospat. I kdyz to taky leckdy neni jednoduche, protoze me casto boli hlava tak, ze je mi na zvraceni. Existuje vubec neco, cim se to da vylecit?

reagovat 13.5.2007 21:47 - Libor Macháček

Bolesti hlavy

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 3.8.2013 12:57 - Radka

Moje známá trpěla ukrutnými migrénami. Pravidelně každý měsíc končila v nemocnici na kapačkách a nic jí nepomáhalo. Po měsíci úžívání přírodních kapiček OK ALFA+ a OK OMEGA+ cítila už jen slabé pobolívání hlavy a teď po půl roce už neví co je migréna. Ráda Vám poradím. Napište na radka-ok@seznam.cz nebo mě kontaktujte přes http://www.eshop-rychle.cz/www-zdravi-z-bylinek-cz

reagovat 6.10.2017 12:50 - Radůz

Moje Mahulena dostává migrénu vždy, když chci šukat. Znáte na to lék?

reagovat 6.10.2017 12:53 - Kozel

Moje Mahulena dostává...

Asi by Mahulena potřebovala jiného nabíječe.

reagovat 6.10.2017 12:56 - Radůz

Kozle, co to tady metáš za bobky?

reagovat 7.10.2017 21:01 - mh

jo

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *