Extremismus v řadách Židů

První příspěvky v diskuzi

reagovat 8.4.2012 18:31 - Judita

Ráda bych touto cestou vyjádřila svůj názor i část zkušeností s extrémismem a znala názory vás,účastníků diskuzí.Po dlouhá léta se setkávám (mám tu smůlu) s fanatickými postoji a krutostí některých židovských lidí.Chci zdůraznit,že toto tragické téma se týká všech národů světa,ale mé zkušenosti jsou takové,jaké jsou.Je možná překvapující,že nejvíce zla se nachází právě u tzv. pomáhající profese:lékaři a mnozí pedagogové svými poškozujícími výkony páchají to,čemu se říká zvěrstvo(nepatřičný název,protože jde o urážku zvířat).Směřuji k jednomu,v poslední době aktuálnímu tématu:Židovská princezna.Či spíše Princezna po židovsku.Za tímto tématem se skrývá mnoho set zločinů spáchaných na dětech,dospívajících dívkách,ženách,za tématem židovské princezny je mnoho ztýraných i mrtvých:lidí,schizofreniků-lidské utrpení a to vše proč?Aby si několik fanatiků splnilo své bláznivé idee,farmaceutické firmy mohly za drahé finance prodávat likvidování lidí,kteří upadli do sféry podvědomí a mnozí "lékaři" provádět "kariéru". A já pokládám otázku:je tato zločinnost problematikou národa,celého českého zdravotnictví nebo snad i školství?Za sebe doufám že ne. Ale jedná se o zločiny skupin "lidí" a jednotlivců.Podle mého názoru,ze kterého je pro mě nemožné ustoupit,musí být tato zločinnost tvrdě potrestána.

reagovat 13.4.2012 17:09 - Judita

Hrůznou akcí "židovská princezna" potopili extrémisté vlastní národ do bahna zesměšnění,despektu a pohrdání.Je otázkou cti a sebezáchovy židovského národa vymýtit z vlastních řad tyto extrémisty,kteří mučili,selektovali děti a trýznili ženy!Vykonat spravedlnost stejnou,jakou vykonávají izraelské tajné služby na bývalých gestapácích a dozorcích koncentračních táborů!Soudní proces je totiž výrazem jakési úcty vůči zločinci.Neexistují žádné aliby ani polehčující okolnosti zmíněných "výrobců židovských princezen". Nejsou žádné omluvy,jsou jedině selektované židovské děti,trýzněné židovské dívky,zmučené židovské ženy!!!

reagovat 13.4.2012 17:46 - Judita

Židovští extrémisté mají nerealizovatelnou vizi vyvraždění arabských žen.Výsledek?Arabská žena se směje trapasu akce Židovská princezna,ale víte,kdo se nesměje?Arabský muž.Kolik Arabů už uplyvlo před židovským mužem z pohrdání nad tím,jak židé zachází a zveřejňují vlastní ženu?!A nejen Arabové,ale celý svět!Židovská princezna sklidí celosvětový soucit-a není oč stát,i soucit je hrůza-ale co budou snášet židovští muži,přijme-li Izrael tento zločin jako pouhý omyl?!Svět se pak zasadí o odzbrojení Izraelského státu,rozmetání armády a snad i zbavení území-prože s touto akcí Židovská princezna se naplňují slova Adolfa Hitlera:pokud svět nezabije židy,židé zabijí sami sebe! Židé nechť zjednají spravedlnost ve vlastních řadách a svět ať pouze přihlíží schopnosti židovského národa zachovat si úctu.A má podmínka je veřejná omluva židovského národa za nevhodné a ponižující zveřejňování Židovské princezny!

reagovat 13.4.2012 20:44 - Judita

Zároveň bych chtěla vyjádřit své odpuštění bývalému spolužáku Pavlu Drskovi,který byl jeden z ojedinělých,kteří mě zdravili i v době,kdy jsem byla v rámci výcviku židovské princezny mylně cejchována. Darina Pražáková

reagovat 13.4.2012 22:46 - ?

Zároveň bych chtěla...

Mohla bys strucne a jasne nam neinformovanym vysvetlit, co se vlastne presne skryva za akci ci projektem(?) "Zidovska princezna"? Myslim jako v terminech CO? KDY? KDE? JAK? PROC? S JAKYMI DUSLEDKY? a tak podobne? A mohla bys tez pro zakladni orientaci eventuelne nabidnout i nejake informativni internetove odkazy?

Jako nekdo, kdo o dane akci ci projektu v zivote neslysel, se ve tvych emocionalnich vylevech uz zacinam lehce ztracet...

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 7.9.2016 09:45 - luis

židovská princezna? kdo nebo co to je?

reagovat 24.9.2016 23:46 - Nacisté hadr

„Jestliže Izraelci...

http://edition.cnn.com/2016/03/24/middleeast/video-israeli-soldier-palestinian-suspect/

reagovat 25.9.2016 00:57 - Nacisté hadr

Extrajudical kiillings, apartheid hadr.

Zdravotnictký personál fašistický přístup k lékařské hypokratově přísaze pomoci zraněnému.

reagovat 25.9.2016 10:47 - Zazzu

Extrajudical kiillings,...

Jen fašisté,to dělali i v občanské válce ve Španělsku,spojeno s odporem k levici a jejímu internacionalismu,též republikáni byli byťi frankisty a mučeni,též podporováni USA a tolerování Hitlerem.

reagovat 25.9.2016 23:16 - Vražda v nacistickém stylu

Viděl jsem video a je to opravdu jiná blízkovýchodní mentalita,to neřeknu nic xenofobního,střelit raněného zločince a ještě do hlavy,to se může stát jen snad v Izraeli a v paramilitantních státech ,kde je u policie fašistická diktatura.Neomlouvá naprosto nic,barbarství a žádné hrdinství,lidská krutost v nejhorším světle a to ještě není to nejhorší,nejhorší je že podobná paka slouží povinnou vojenskou službu a popravují nevinné civilisty fašisticko-nacistickým způsobem kolektivní viny""Kdo měl zbraň,všichni okolo jsou vinni komplicistvím a zaslouží instantní smrt." To je jak v protektorátu,která rodina přechovala a skrývala utečence,tak celý činžovní dům postříleli(to udělali nacisti na konci války s celým domem na Budějovické v Praze)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *