expresor na čištění pleti

První příspěvky v diskuzi

reagovat 31.3.2007 09:47 - Lila

Má někdo z vás zkušenosti s čištěním zanešených pórů pomocí tohoto nástroje? Prý t dost používají kosmetičky, ale já se s ním ještě nesetkala. Na netu jsem našla pár zmínek, ale stijí to minimálně 350,-Kč, takže nechci riskovat a kupovat ho, pokud b to nemělo fungovat. Mám pořád hodně zanešené póry, i když si pleť velice důkladně čistím a používám peelingy. Největší paseku si na tváři nadělám právě jejich čištěním a ani ne tak tím, že bych měla pořádné akné. Tak bych ráda věděla, jestli se tím dá ta plet vyčistit efektivně a bez rozškrábání jako když to dělám ručně. Moc děkuju za vaše zkušenosti.

reagovat 2.4.2007 10:27 - Renata

Holky, jak přesně vypadá ten expresor?

reagovat 2.4.2007 11:33 - lila

A mylsíš, že si to tím expresorem člověk dokáže vyčistit i sám? Nechci utrácet ua návštěvy kosmetičky.Nebo aspoň víš kde se kosmetické ošetření expresorem provádí? Já jsem z Brna..A zatím jsem byla u třech kosmetiček a každá čistila klasicky.

reagovat 2.4.2007 12:45 - markéta

Mně to klasický čistění moc bolí, s tímhle kovovám očkem je to tochu lepší.

reagovat 2.4.2007 13:04 - monika

jak se to používá? Vypadá to velmi zvláštně.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 17.12.2010 23:59 - anca

Ahojík, když chceš fakt...

profimedea ma expresor nejlepsi a nejkvalitnejsi a super cena.

reagovat 29.12.2010 21:27 - L.

Dobrý den, nemohla by mi některá z kosmetiček poradit, jak s expresorem pracovat? Pořádně mi to nejde. Děkuji. S pozdravem

reagovat 10.8.2011 20:30 - Hanka

Koupila jsem si dva rozdílné nástroje na vymačkávání černých teček. Jeden má na obou stranách taková očka, druhý má na jedné straně ostrou špičku a na druhé straně dírku. Ani jedním se mi nepodařilo vytáhnout ani jednu černou tečku ani když jsem si napařila obličej. Každý večer používám GARNIER PureActive gel pro hloubkové čištění pórů, jednou týdně používám chemický peeling ACADEMIE Derm Acte Daily Exfoliating Cleanser - Glycolic Acid 15% (na denní používá mi přijde moc silný, stačí ho použít jednou týdně a nechat působit 5-10 minut) a po chemickém peelingu se zbavím teček pomocí náplastí na černé tečky od značky Bioré. Tohle jediné mi pomáhá a po pár týdnech jsem se černých teček zbavila úplně (jednou jsem s péči přestala a černé tečky byly za chvilku zpátky). Několikrát jsem byla i na kosmetice na čištění pleti ultrazvukem a černé tečky to nevyčistilo. Pomáhá jenom pravidelná péče.

reagovat 14.8.2011 20:38 - Kristýna

že to bolí? řekla bych,že je to snesitelnější jak klasické čištění do ubrousku..jsem kosmetička a na expresor nedám dopustit..že to bolí? po klasické napářce a vymačkávání nehty a prsty zákaznice odchází červená a flekatá..a ženský přece na kosmetiku chodí,aby byly krásné... dá se to i doma..ale doporučuji si zajít ke kosmetičce,přece jenom lépe pozná co lze odstranit expresorem a na co se musí vzít subcutánka.. :)

reagovat 26.9.2011 00:18 - mia

že to bolí? řekla bych,že...

Ahoi! že bych k tobě někdy zašla na vyčištění? mám hodně černých teček a bohužel po návštěvě kosmetičky a následném používání přípravků vichy se stav nezměnil. Teď jsem si koupila kremik od la roche, je dobrý, ale pleť se musí vyčistit, jinak to asi nepujde...

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *