Existují ještě ženy, které si neholí přirození?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 25.10.2007 12:14 - Jirka Dokoupil

Pokud mám mít sex se ženou, je nezbytně nutné, aby měla přirozeně chlupaté přirození bez jakýchkoli úprav, to znamená pěkně rozrostlé až do třísel, případně pěšinku k pupíku apod. Co jsem zatím poznal ženy, tak všechny byly úplně vyholené a tím pádem k ničemu nedošlo, protože mi jednoduše nechtěl stát. Najdou se dnes ještě ženy, které nemají vyholená přirození a se kterými bych mohl mít poměr? Již o tom začínám pochybovat. Onanie nad obrázky přirozeně ochlupených žen mne neuspokojuje.

reagovat 25.10.2007 17:56 - Lucie

Ježišmarja, tak až budeš mít přítelkyni, tak jí prostě popros, ať zaroste. Ale Ty asi zažíváš jen krátkodobé známosti, co? No, kdybys měl ženskou, co by Tě měla skutečně ráda, tak to pro Tebe určitě udělá. Můj přítel je opačný extrém. To věčné holení mi leze na nervy, kéž by měl podobnou libůstku, jako Ty (tím ale nechci vůbec nic naznačit).

reagovat 26.10.2007 10:28 - Jirka

Problém je v tom,že když jsem bývalou přítelkyni poprosil, ať si přirození nechá zarůst, tak argumentovala tím, že by nemohla jít ani do bazénu, před kamoškama by byla nemožná a pod. Prostě, hrozné argumenty. Můj argument, že bych s ní nemohl spát, byl jakoby v pozadí a byl přebit argumenty o hygieně, kamarádkách, módním trendu atd., však to známe...

reagovat 26.10.2007 10:43 - Andy

Existuje ještě mnoho žen, jen nevím, jak bys je měl poznat, páč na čele to napsané nemají:(V práci vidím denně několik žen a řekla bych, že většina si ji holí, ale to jsou všechno mladé holky...

Mě by naopak zajímalo, co se ti na tom líbí, však je to nechutný, nehygienický a co orál? To máš potřebu vyndavat z mezizubních prostorů chlupy?

reagovat 26.10.2007 10:56 - Šárí

No, tak třeba já se neholím. A kvůli žádnému chlapovi bych s tím rozhodně nezačínala. Že bych se jako styděla v bazénu za to, že jsem dole chlupatá??? Propánajána, to přece může jen zamindrákovaná nešťastnice, dělat si hlavu z takové ptákoviny.

Co se týče hygieny, tak podle mně je ta nadměrná potřeba hygieny mnohých dnešních žen už chorobná.Takže takové ženy-neholičky existují. Ani má nejlepší kámoška se neholí.

Ale pěšinka k pupíku? To snad mají spíš chlapi?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 24.3.2017 17:18 - Andrea

Co mám vypozorováno z...

Zajimave. Tak sedive pubicke ochlupeni je dobry duvod k holeni.

reagovat 25.3.2017 13:28 - Jan

Dnes už se opaluji na nuda, a co ty?

reagovat 25.3.2017 14:39 - Ester

Co mám vypozorováno z...

už od mala som s rodičmi chodievala na nuda pláže..zo začiatku boli chlpatí iba otec s mamou a ja s bratom sme boli hladkí..keď som mala cca 11 rokov, pripojila som sa už aj ja k chlpatým rodičom a hladky ostal iba bracho..no a potom ked on dosiahol asi 12-13 rokov, boli sme už chlpatí všetci štyria :)

reagovat 25.3.2017 15:29 - Honza

Mě je 17 a moc se mi líbí, když je holka dole zarostlá. Teď chodím už půl roku s holkou a ta se dole před tím holila a když jsem jí řekl, že se mi líbí přírodní, tak se nechala zarůst a je to teď mnohem hezčí.
Ona je taky ráda a říkala, že se holila protože to takhle dělaly všechny její kámošky, že se to prý klukům líbí, ale takhle je to pro ni mnohem pohodlnější.

reagovat 21.7.2018 11:31 - Daniel

Zena nad 35let by mela mit poradne zarlstlou kundu miluju ten pocit kdyz sundavam kalhotky a najednou chlupaty klin zeny neholte se kunda musi byt chlupata poradnePokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *