Existují ještě gentlemani?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 11.1.2007 14:08 - Otazník

Existuje vůbec ještě nějaký muž, který se k ženě chová hezky, otevírá dveře, neschovává se jí "pod sukni" atd? Prostě chlap, který neubližuje fyzicky ani psychicky! Jak by se měla chovat žena, aby někoho takového měla?? Jsem hodně ženská, skoro nikdy nemluvím sprostě, dbám o sebe a snad se pěkně oblékám. Sice nerozumím matematice a nejsem technický typ, ale blbá rozhodně taky nejsem. Jsem schopná postarat se o sebe sama, leccos překousnout, ale když jdu večer sama po chodníku, moje odvaha prostě prudce klesá..Neustále se na mě ale chytají chlapi typu: frajírci, moc si o sobě myslící, ti, co si chcou jen hrát aj.:-(
P.S. Proč je podle mužů žena, která "stojí za to" skoro vždycky mrcha nebo kolem ní zbožně obletuje sto dalších chlapů?

reagovat 11.1.2007 16:00 - to ?????

Mám zkušenosti podobné. Když se venku ve městě někam posadím, hned je u mně nějaký otrava.Většinou vede nechutné a oplzlé řeči.

Nejsem nijak zvlášť atraktivní, spíš normální, ale vdaná. Nemám tedy zájem.Nabývám dojmu, že v naší společnosti nejsou gentelmani, ale spíše vypočítaví chlapi, kteří si myslí, že jsou vládci nad ženami. Někdy je to až nechutné.A kolik je u nás domácího násilí, raději tuto otázku neotvírat.......

reagovat 11.1.2007 16:18 - Richard

.....zeno "Otazniku" jsem muz ten "Vykricnik"

Poslys tedy, momentalne gentlemani nejsou a nebudou ani v pristim kvartale!!??

Ale snad jedna dobra zprava by tu pro Tebe byla?! Prognoza na rok 2034 vypada nadejne.....

Na prelomu roku 33/34 by jse udajne meli zacit vyskytovat gentlemani v severozapadni oblasti Chile a dale pak postupovat pres Bolivii, Brazilii pres Atlantic na severovychod do africkeho Marocca a pote uz by konecne meli uderit na Evropu....Preji hodne stesti a trpelivosti, drzim palce. Richard

reagovat 11.1.2007 16:41 - Kacka

a na me se nelepi nikdo,a to hnusna nejsem,-(((

reagovat 12.1.2007 00:40 - Mirka

pro Kačku: to je možná lepší, než kdyby se na tebe lepil nějakej nechutnej otrapa ;-)pro Otazník: věř mi, že gentlemani opravdu ještě nevymřeli... možná se jen nevyskytují po večerech sami na ulicích nebo v parku ;-)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 8.8.2009 19:11 - Pak

jsem spatne rozumela, ( ze gentleman je blbec a zena ho bude podvadet).Ano, gentleman se ma chovat gently ke vsem zenam a pak to oceni nejen ta manzelka :)

reagovat 28.12.2009 23:43 - Maverick

ne,ja mam doma gentlemena a...

Ale ocení to žena? V dnešní době? Vždyť když chce chlap pozvat ženu třeba jen na kafe aniž by ji vůbec znal a ta dotyčná se na něj dívá jako na úchyla. v dnešní době si lidi vůbec nevěří.

reagovat 29.12.2009 11:20 - Heidemar

Maverick má naprostou pravdu....s holkama se seznamuju dost často a ve spoustě případů mám pocit,jako by ta holka čekala na sexuální útok.Klasičtí gentlemani už asi opravdu nebudou.Ale jsou i jiní gentlemani.Třeba ten,co vyřídí cigoše,když na holku bude dotírat,kdo pošle do hajzlu dotěrnýho výpitku nebo se o holku postará,když je nalitá.

No,slečny,přiznejte si to sportovně a na rovinu.Přitahujou vás ulízanci a slušňáci ve stylu Oldřicha Nového? Nebudu tady rozebírat to,že se spousta žen nechová a hlavně nevypadá jako ženy.Tak i proto po chlapech nemůžou chtít aby s nima jednali jako s něžným pohlavím.

reagovat 29.12.2009 11:56 - aja

mozna se jen malinko zmenil vyznam slova genteman.Nevim, jestli jeste "leti" styl Oldricha Noveho.Myslim, ze ne.Ja si pod pojmem gentleman predstavuju chlapa, ktery se proste k zenam chova slusne.Prirozene a ke vsem.

Ja bych se asi taky divala divne na ciziho chlapa, ktery me zve na kafe.Pokud se budem znat aspon od videni, tak jo.Ale cizi chlap me zve proc? To uz nemusi byt jen o neduvere- a jak mam verit nekomu,koho vubec neznam.

reagovat 6.6.2013 11:07 - Čechy nebrat

Emigrujte směrem na západ nebo na sever.:-)
Z mojí zkušenosti můžu říct, že jediní chlapi, co se ke mně chovali slušně, byli cizinci. A ještě musím dodat, že to byli týpci z metalových kapel, takže "normální" člověk by od nich asi zdrhal už kvůli jejich vizáži (háro, řetězy, tetování...)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *