Existuje život po smrti? Co míní embrya o následujícím životě?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.1.2012 22:00 - brotherrr

V břiše těhotné ženy se ocitla tři embrya. Jedno z nich byl malý věřící, druhé malý pochybovač a třetí malý skeptik.
Malý pochybovač se zeptal: "Věříte vlastně v život po porodu?" Malý věřící: "Ano, samozřejmě, je přece zcela zjevné, že život po porodu existuje. Náš život tady tu je jenom proto, abychom rostli a připravili se na život po porodu, abychom byla dost silní na to, co nás čeká." Malý skeptik: "To je blbost, žádný život po porodu přece neexistuje. Jak by mel vlastně takový život vůbec vypadat?"

Malý věřící: "Ani já to nevím přesně. Ale určitě tam bude mnohem více světla než tady. A možná, že dokonce budeme jíst ústy a běhat a..." Malý skeptik na to: "To je úplný nesmysl. Běhat, to přece nejde. A jíst ústy, to je úplně směšná představa. Máme přece pupeční šnůru, která nás živí. A mimo to je nemožné, aby existoval život po porodu, protože pupeční šňůra je krátká už teď." Malý věřící: "Určitě je to možné. Jen bude všechno kolem trochu jinak, než jak jsme tady zvyklí." Malý skeptik: "Vždyť se ještě nikdy nikdo zpoza porodu nevrátil. Porodem prostě život končí. A vůbec, život je jedno velké trápení v temnu.

Malý věřící: "Připouštím, že přesně nevím, jak bude život po porodu vypadat. Ale v každém případě pak uvidíme maminku a ona se o nás postará." Malý skeptik: "Máma?!? Ty věříš na mámu? A kde má jako být?" Malý věřící: "Vždyť je tu všude kolem nás. Jsme a žijeme v ní, prostřednictvím ní. Bez ní vůbec nemůžeme existovat." Malý skeptik: "To je pěkná hloupost! Z nějaké mámy jsem neviděl ještě ani kousíček, takže je jasné, že nemůže existovat." Malý věřící: "Někdy, když jsme úplně zticha, můžeš zaslechnout, jak zpívá. Nebo cítit, jak hladí náš svět. Pevně věřím tomu, že náš skutečný život začne až potom!" Exzistuje život po smrti?

reagovat 26.1.2012 22:21 - sisterrr

V záchodě plavaly tři hovna. Jedno říká: "Věřím v život po spláchnutí. Bude tam spousta světla a vůně a budeme tam moci jíst ústy a běhat a..."

reagovat 27.5.2013 10:42 - Rose

prach si a v prach se navratis

reagovat 27.5.2013 12:35 - Esor

prach si a v prach se navratis

Prášíš!

reagovat 30.5.2013 11:13 - Rose

podivej se do nejakeho letiteho hrobu, co tam najdes?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 24.7.2013 23:14 - Já také,

tady z nějakého důvodu.A s...

otázkou,zda opravdu ublížil,nebo je to jen náš pocit,pohled,postoj,nebo jsme jen přecitlivělí,pokud to opravdu tak funguje,stejně to poznáme.
Pak mám pěkný průser a v příštím životě se horoucně zapotím,před vyřešením jsem couvla v tomto svém životě a v příštím s tímhle člověkem nechci řešit ani psí hovínko na chodníku,dle všeho asi budu muset.

reagovat 25.7.2013 21:13 - Rose

Pristi zivot proste nebude, ctete Bibli

reagovat 26.7.2013 00:57 - Error

Pristi zivot proste nebude,...

Proč bysme to proboha dělali? Radši si přečtu pohádky božky němcové, ty mi aspoň nikdo nevnucuje.

reagovat 26.7.2013 08:56 - K

Pristi zivot proste nebude,...

Rose, kdybys byla trochu sečtělá věděla bys, že v křesťanství- Bibli dříve pasáže o reinkarnaci byly! Pak ale byly ty známé úpravy...

reagovat 26.7.2013 20:07 - Rose

Kazatel 9: od verse 4
4 Pro každého, kdo je spojen se všemi živými, existuje totiž důvěra, protože živý pes je na tom lépe než mrtvý lev. 5 Živí si totiž uvědomují, že zemřou; ale pokud jde o mrtvé, ti si neuvědomují naprosto nic ani už nemají žádnou mzdu, protože vzpomínka na ně byla zapomenuta. 6 Také již zanikla jejich láska i jejich nenávist i jejich žárlivost, a na neurčitý čas již nemají podíl na ničem, co se musí dělat pod sluncem.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *