Existuje vůbec něco mezi námi, lidmi a smrtí?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 12.12.2002 11:41 - M.

Navazuju na Martinovo téma: velice by mě zajímal názor Vás všech, co si myslíte o případné existenci "života v jiné dimenzi"? Jsou známy a zpozorovány divné úkazy (např. vyvolávání duchů) nebo kroky, pohyby či jiné projevy zemřelého jakoby "ze záhrobí", při kterých se Vás zmocňuje hrůza a šílený strach z neznáma, že se nemůžete ani hýbat ani pořádně nadechnout.
Jsem vysokoškolsky vzdělaný tvor, pracuju ve vědecko-pedagogické sféře a jednoznačně tyto jevy neodsuzuji jako převážná část mých kolegů. Mám před nimi respekt. Raději nechci s nimi mít přímo "nic společného", bojím se toho, ale přesto mi zvláštní atraktivnost tohoto tématu nedovoluje tyto myšlenky zavrhovat. M.

reagovat 17.1.2003 14:56 -

Milý M.Nevím, jestli se ještě vracíš na tyto stránky, ale já jsem je objevila teprve nedávno a ráda bych ti sdělila svůj názor a vlastní prožitek.Před 2 měsíci mi zemřel přítel, kterého jsem moc milovala a vlastně miluju stále. Asi za 4 dny po své smrti za mnou "přišel", bylo to strašně krásné, uklidňující a nebylo v tom vůbec nic hrozného a ani trochu jsem necítila strach. Naopak, moc bych si přála, aby se to opakovalo. Něco podobného se mi přihodilo již před lety, kdy mi zemřel táta.Také to bylo setkání plné nevýslovné lásky.Ty pocity se prostě nedají popsat slovy. Jsem přesvědčena, že život smrtí nekončí a myslím se, že je úplně zbytečné mít hrůzu a strach z tohoto neznáma. Čím více lásky a porozumění rozdáme v tomto životě, tím více se nám této lásky dostane po životě.

reagovat 17.1.2003 15:01 - Lukas

A to jako prisel ve snu, nebo jak ?

reagovat 23.1.2003 15:02 -

Nebyl to ani spánek,ale ani jsem nebyla úplně vzhůru. Byl to jakýsi změněný stav vědomí, nebo "jiná dimenze", nevím.

reagovat 23.1.2003 22:32 - Filip

Osobně si myslím, že jsme multidimenzionální bytosti a tady, že si řešíme jenom nějakou část našeho úkolu, zbytek prožíváme v jiných dimenzích (např. ve snu).

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 2.12.2008 09:38 -

Mám osobní zkušenost. Moje kamarádka takové pokusy s duchy těžce odstonala. Člověče vždyť nikdy nevíš, co vyvoláš!! Pokud nejsi dobré medium a neumíš s takovými věcmi pracovat, tak dej ruce pryč!!

reagovat 2.12.2008 09:52 - Mág

Jíro, nedělej to, pokud o tom nevíš nic víc, než že se to dá provést skleničkou. Opravdu hrozí nebezpečí, jak je napsáno výše!

reagovat 23.2.2009 07:56 - u.

Ti hajzlíci mi chodí do postele když spím,no vážně,vždycky vychladnu a klepu se zimou,pak mám tak mezi 33,8-34,6.Jsou děsně studení a ten chlad ve mně zůstává.

reagovat 23.2.2009 09:25 - david

Pro Jíru - takováto soukromá seance vykonávaná jednou osobou je podle mne nejlepší. Klasická spiritistická seance za účasti více lidí je podle mne vždy ošidná. Nikdy nevíš, jestli v tom kroužku lidí není nějaký posměváček, který vše zkazí a nebo člověk nějak atypicky energeticky nadaný, který je zárukou toho, že vyvoláš něco docela jiného, než jsi chtěl. Podle mne právě to většinou působí hodně problémů. A doporučoval bych před seancí se náležitě uklidnit, aby se ti do toho nemíchaly nějaké negativní energie získané během dne.

reagovat 23.2.2009 14:59 -

KOMPLETNÍ VÝŽIVA PRO VAŠE TĚLO

7 denní kurz hubnutí zdarma - registrace na www.snama.cz/dieta NEJDE JEN O HUBNUTÍ, ALE PŘEDEVŠÍM O KVALITÍ VÝŽIVU ORGANISMU

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *