Existuje shemale?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 27.10.2011 15:28 - mazel

To by mě tedy moc zajímalo,jesti existuje "shemale",asi ano,ale moc jich nebude.Nechce se nějaká přihlásit?

reagovat 28.10.2011 10:37 - smajla

je na každé diskusi jana janule

reagovat 28.10.2011 10:50 - mahauve

To by mě tedy moc...

choď do Thajska, tam sú na každom rohu :)

reagovat 28.10.2011 16:44 - !!

To víš, že existují a k vůli tobě to tady budou asi troubit do světa, aby jsi si mohl honit péro! Je to jenom jejich věc a tobě po tom nic není.Pokud tě to zajímá tak si to najdi na netu a dozvíš se víc.

reagovat 28.10.2011 18:44 - Helena

Samozřejmě existují,ale nerodí se tací...!

Shemale (česky doslova „ona-muž“) je označení pro jedince, který má mužské i ženské sekundární pohlavní znaky (prsa a penis).[1] Jedná se rovněž o anglické slangové pejorativní označení transsexuálů, kteří prošli proměnou z muže na ženu (částečnou i úplnou). Shemale je jednou z kategorií pornografických videí a fotografií, ve kterých vystupuje transsexuální jedinec, který má prsa dospělé ženy (díky hormonální terapii či plastické operaci) a může mít i jiné ženské sekundární pohlavní znaky, avšak nepodstoupil operaci změny pohlaví. Melissa Hope Ditmore z projektu Trafficked Persons Rights o tomto označení prohlásila: „jedná se o vynález sexuálního průmyslu, který většina transsexuálních žen pokládá za odporný.“[2]
[editovat] Odkazy

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 18.1.2017 13:41 - Tom

shemale samozřejmě existují, některé jsou opravdu dokonalé. Já mněl to štěstí že jsem s jednou chodil několik let. Původně jsou to chlapci/muži s ženským mozkem, cítí, chovají a mají sexuální tužky jako ženy. Ta moje nebyla k rozeznání od mladé vysportované holky, jen s něčím mezi nohama navíc. Přeměna není jednoduchá ani laciná, spíš hodně, hodně drahá. No a můj názor kdo jednou s takovou holkou chodil už s obyčejnou nechce.

reagovat 18.1.2017 13:47 - Waltr


Je to běžná operace,...

A safra, už jsme u toho postmoderního vidění světa, ve kterém je všechno jinak a nic úplně. Ve Švédsku se už dětem utajuje pohlaví užíváním neutrálního výrazu. Spěje to do pr... Ale oni už jim to milovaní muslimové vysvětlí.

reagovat 18.4.2017 14:33 - Strongovi

shemale samozřejmě...

Tak to jsi stastlivec ja se zenou uz dlouho shanim shemale na nejake ty hratky ale nic

reagovat 9.10.2017 13:39 - Andy

shemale samozřejmě...

Jak vnima realitu - jako zena nebo muz? Je to vice hra nebo skutecne zenske vnimani a pouze strach z operace amputace penisu ji zabranil dokonceni premeny? Nebo naopak chce zachovat penis? Velmi me to zajima. Nejakou bych rad poznal prave kvuli tomu pochopit ji/ ho.

reagovat 10.10.2017 11:04 - Tereza

Jet blazinec. Jsou kluci co maji pici a cyklus, a jsou schopni.rodit. a holky s curakem schopne oplodnit holku nebo kluka s kundou. Pry.v usa.......

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *