existuje posmrtný život?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 26.5.2007 15:27 - Jolana Z.

nikdy jsem po tom nepátrala,ale chtěla bych tomu věřit, že něco je po smrti.Minulý týden mi odešla milovaná bytost.Proto bych se chtěla zeptat zda má někdo nějakou tu tajemnou zkušenost jestli něco může být.

reagovat 27.5.2007 11:42 -

Ano, existuje.

reagovat 27.5.2007 11:44 -

Určitě je buď posmrtný život nebo se rovnou narodíme znovu. Život na Zemi tady není jen tak, má to nějaký smysl, který nám ale není znám, vím na 100%, že smrtí to nekončí.

reagovat 27.5.2007 15:55 -

A ja to vis na 100 procent?.... to me opravdu zajima... ja si myslim naopak, ze po smrti proste nic neni... jak clovek o sobe nevedel ped tim nez se narodil, tak zemre,a zase uz o nicem vedet nebude.... ve spanku o sobe taky nevite.... posmrtnym zivotem se akorat uklidnuji ti lide, co maji strach ze smrti a nechteji uveit tomu, ze poste zivot na zemi mame jen jeden....je to smutne, ale je to tak......

reagovat 27.5.2007 16:13 - Tommy

Posmrtný život? Samotné slovo je nesmysl. Kdyby byla řeč třeba o záhrobí, Onom světě, světě duší, Ráji, vibraci života, nesmrtelné nukleové kyselině, zákoně o zachování informace v proudu času:)...

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 18.1.2017 13:23 - rose

v cele Bibli neni jediny dukaz, ze by duse po smrti zila dal. Steve proste keca a neuvadi dukaz. Bible plna vyrazu, ze duse umira a ze po smrti zanika vedomi, jelikoz si toho Stepanek neni vedom, opakuju tak po ste
Ezekiel 18;4 Pohleďte, všechny duše — ty patří mně. Jak duše otcova, tak rovněž duše synova — ty patří mně. Duše, která hřeší — ta zemře.
Kazatel 9:4 Pro každého, kdo je spojen se všemi živými, existuje totiž důvěra, protože živý pes+ je na tom lépe než mrtvý lev. 5 Živí si totiž uvědomují, že zemřou;*+ ale pokud jde o mrtvé, ti si neuvědomují naprosto nic ani už nemají žádnou mzdu, protože vzpomínka na ně byla zapomenuta.+ 6 Také již zanikla jejich láska i jejich nenávist i jejich žárlivost, a na neurčitý čas již nemají podíl na ničem, co se musí dělat pod sluncem.

Mrtvi se neuvedomuji naprosto NIC

reagovat 18.1.2017 13:26 - rose

Kazatel 9:10 Všechno, co chce činit tvá ruka, konej právě svou silou, protože není práce ani vymýšlení ani poznání ani moudrost v šeolu,* v místě, k němuž jdeš.

puvodni hebrjeske slovo seol znamena proste hrob, kde se ro cirkvi hodilo, stejne slovo prelozila jako peklo, podsveti, rise mrtvych, nebo hroz. Ale jedno slovo ma kejiny preklad, at nam cirkev nelze, nejsme hloupi!!!

reagovat 18.1.2017 13:38 - mima

v cele Bibli neni jediny...

Ano, mrtví už nemají nic společného s tímto materiálním světem. Už si nic neuvědomují co se tady děje, už nejdou do práce, neřeší finanční problémy, mzdu jak píšeš, děti, rodinu....
Překročí na jiný břeh, kde se počítá něco jiného.

reagovat 18.1.2017 13:41 - Gregor

Ano, mrtví už nemají nic...

"Překročí na jiný břeh, kde se počítá něco jiného."

Poměr izotopů uhlíku :-)?

reagovat 18.1.2017 14:14 - mima

"Překročí na jiný...

To nechávám na tobě, každý ve svém oboru :-)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *