Exhibici zkusenosti

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.8.2007 11:35 - Lenka

Ahoj vsem,nemate holky nebo kluci zkusenosti s nejakyma exhibikama uchylama nasilnikama nebo nejakym sex obtezovanim v praci ve skole nebo tak.Ja jsem jednou ve vlaku videla nejakyho uchyla jak si ho honil v kupicku ve vlaku a bylo to hrozne a od te doby nemam chut na sex s chlapem.Pokud mate podobne potize napiste jak to resite.Diky

reagovat 7.8.2007 11:06 - Milan

Já mám kamárádku a ta jakmile začne hrát nějaká kapela a je tam víc než 100 lidí, tak se ihned svlékne do naha a vyskočí na podium. Dělá to pořád a už je tím slušně provařená.

Je to nechutné a myslím, že už žádnou ženskou nebudu chtít. Předvádí se tam jako blázen, polejvá se chlastem a co je nejhorší - vždycky si tam vytáhne nějakou holku z davu a pak s ní dělá prasečinky.No prostě hnus. Ale zase mi dala telefon a když děláme nějaký akce, tak nám dělá atrakce :-))))

reagovat 7.8.2007 11:07 - Milan

Jo ještě jsem zapomněl - to je PRAVDA! :-)

reagovat 12.10.2008 01:29 - pepik

ja honim rad pred hplkama

reagovat 12.10.2008 13:43 - Milan

:-))))))))))))) Jojo - myslím že jí znám :-) Je to pár let, co tohle vyvedla na jednom motosrazu a pak jsem jí používal na různé párty :-)))) Je s ní prdel, ale potřebuje nejmíň 100 lidí. POzdravuj jí :-) Jestli je to ona, tak si vzpomene na fuckinmachine :-))))))))

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 21.7.2018 11:21 - Eva

Včera večer jsem se byla u rybníka koupat. Ještě s jednou kamarádkou a třema klukama. Normálně všichni v plavkách. Všichni jsme tak kolem 20 let. Najednou tam přišel chlapík tak kolem 45 . Tričko , kraťasy postavil se na břehu a koukal. Pozdravili jsme a on odpověděl. Po chvilce si sundal tričko i kraťasy a úplně nahej šel do vody. Nikdo to nekomentoval ale nemohla jsem si nevšimnout jak ho měl strašně malého. Ještě navíc hrozně chlupatého takže nebyl skoro vidět. Přeplaval rybník tam a zpátky a šel z vody. Byla studená takže se se mu pindík ještě zmenšil. To už jsem se musela pousmát. Všiml si toho a když se utíral tak se schválně otáčel ke mě. Pak se oblékl a odešel. Vylezli jsme z vody a začali se o něm bavit. Najednou se vrátil a šel rovnou k nám. Přes kraťasy bylo vidět že mu stojí. Znovu pozdravil a řekl že by měl velkou prosbu ale jestli nás to bude pohoršovat tak že prý hned odejde. Martin se zeptal o co jde ? Trochu zčervenal a řekl. Můžu si před vámi prosím vyhonit pinďoura ? Začali jsme se smát ale on prosil dál. Moc prosím vám to nic neudělá a mě to hrozně pomůže.

reagovat 21.7.2018 12:02 - AHOJ

Včera večer jsem se byla u...

A tedka tu o pejskovi a kočičče.

reagovat 21.7.2018 12:39 - Eva

Včera večer jsem se byla u...

Načež si stáhnul kraťasy a začal si ho honit. Už se mi nezdál tak malej . Naopak mu mezi nohama vyrostlo poradny péro. Zeptala jsem se jestli si můžu sáhnout a on že ano. Pohonila jsem mu ho a on se začal třást. Martin se se smíchem zeptal jestli může taky. A on zase že ano. Tak mu po něm chnapnul , zmacknul a pohonila. To už nevydržel začal funět třást se a udělal se. To už SME se rechtali všichni. Popadl kraťasy tričko poděkoval a utekl.

reagovat 21.7.2018 12:46 - AHOJ

Načež si stáhnul kraťasy...

A tedka i tu o Alence v řísi divu.

reagovat 21.7.2018 13:45 - střední věk

Má včerejší zkušenost. Máme poslední domek, pak jsou čtyři 4 patrové paneláčky, pak zase domky. V rámci soukromí jsme k zastřešené terase nasadili lískáče. Krásně vyrostly. Jen letos k nám chodí známý upravovat zahradu, ořezal i lískáče, a tak jsem si pořád nezvykla, že je na terasu vidět. Teď ve vedrech chodím jen v dlouhém tílku, prádlo nenosím. A tak se stalo, že jsem stříhala šlahouny vistárie, zadek a spol. venku. Jako vždycky. Potom jsem si nalila sklenku, spokojeně se usadila na terasu a ztuhla.
Z toho paneláčku z posledního patra je k nám vidět...tam stál asi 35-40 letý mužský, rozesmátý. Zamával mi, tak já jemu také. A radši jsem zalezla. Proč to píšu, po lehčím šoku, kdy jsem přemýšlela kde všude jsem lezla, začalo dominovat vzrušení. Takže jsem exhibicionistka?
Dnes mám radši kalhotky, ale nemám odvahu na terasu vylézt :((

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *