Exhibici zkusenosti

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.8.2007 11:35 - Lenka

Ahoj vsem,nemate holky nebo kluci zkusenosti s nejakyma exhibikama uchylama nasilnikama nebo nejakym sex obtezovanim v praci ve skole nebo tak.Ja jsem jednou ve vlaku videla nejakyho uchyla jak si ho honil v kupicku ve vlaku a bylo to hrozne a od te doby nemam chut na sex s chlapem.Pokud mate podobne potize napiste jak to resite.Diky

reagovat 7.8.2007 11:06 - Milan

Já mám kamárádku a ta jakmile začne hrát nějaká kapela a je tam víc než 100 lidí, tak se ihned svlékne do naha a vyskočí na podium. Dělá to pořád a už je tím slušně provařená.

Je to nechutné a myslím, že už žádnou ženskou nebudu chtít. Předvádí se tam jako blázen, polejvá se chlastem a co je nejhorší - vždycky si tam vytáhne nějakou holku z davu a pak s ní dělá prasečinky.No prostě hnus. Ale zase mi dala telefon a když děláme nějaký akce, tak nám dělá atrakce :-))))

reagovat 7.8.2007 11:07 - Milan

Jo ještě jsem zapomněl - to je PRAVDA! :-)

reagovat 12.10.2008 01:29 - pepik

ja honim rad pred hplkama

reagovat 12.10.2008 13:43 - Milan

:-))))))))))))) Jojo - myslím že jí znám :-) Je to pár let, co tohle vyvedla na jednom motosrazu a pak jsem jí používal na různé párty :-)))) Je s ní prdel, ale potřebuje nejmíň 100 lidí. POzdravuj jí :-) Jestli je to ona, tak si vzpomene na fuckinmachine :-))))))))

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 23.11.2009 13:29 - piz

Předem se omlouvam za všechny exhibicionisty.Vetšinou nejsme nikdo nebezpečnej.Ja jsem se ukazoval asi tak 30 divkam možna vicekrat.Pak mě ale udali a ja se šel lečit.Dneska mam rodinu jsem 6 let čisty.Takže divky a ženy pokud neco takového uvidíte nahlaste to.

reagovat 5.9.2013 09:10 - Honza

Předem se omlouvam za...

Exhibicionismus se ale vyléčit nedá, ne? Dají se potlačit jeho projevy a dá se naučit s ním pracovat. Vyléčit ale nejde.

reagovat 21.10.2013 17:52 - piz

Exhibicionismus se ale...

ja jen řikam že tam člověka nauči jak se k tomu postavit a pak zaleži dost na vuli kdybych chtěl tak se ukazi ale ja nechci

reagovat 14.9.2016 22:37 - Karl

S přítelkou chodíme sexovat k jedné z místních základních škol. Je tam taková zašívárna. Je na ní vidět ale z nedalékého hřiště. Prvně se to stalo náhodou. Uprostřed noci jsem tam nikoho nečekal. Kočička se mi připravil na všechny 4. Já měl overal, takže jsem jenom vyndal ven nádobíčko a jelo se. Po chvíli se jen tak ohlížím po okolí a světe div se cca 80m od nás skupinka kluků tak cca 16 - 17 let. Viděli jsme se navzájem, přímo nad nimi je lampa a u nás byla v blízkosti. Nevím jestli si všimli, že je idím, ale bylo mi to jedno. Rajcovalo mě že oni vidí mě. Holce jsem to neřekl, znám jí styděla by se a neměla by tak sexy postoj . Docela mě bavilo, že jak jsem jí nakládal byla mi na světle vidět část penisu. Oni to na takovou dálku asi neviděli, ale to mi nevadilo. :D Podíval jsem se za nimi ještě dvakrát. Na podruhé ta již nebyli. Uplynula už hodina padesát (to není stadart, je to jednou za půl roku podpořené. Máme to rádi jako takové zvířecí odreagování). :D Příště doufám že také na někoho narazíme. Líbilo se mi to. Nebyl to asi vyloženě exhibicionismus, ale to se dá napravit. Ty overaly se dají rozepínat tak aby bylo vidět to co má zrovna pracovat. :D Škoda že tam mne to nenapadlo. Ještě jsem musel celou story říci kočandě. Přesně jak jsem říkal. Příště jí mám svléknout ale nemám jí nic říkat, až potom. :D Na základě tohoto se u mne potom rozvinula touha sexu ve třech s nějakým chlapem. Uvidíme. :)

reagovat 15.9.2016 22:56 - GS

Inkolátský pelvimetři nezkušenosti.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *