Exekutorské hyeny a vrazi !

Archiv příspěvků

reagovat 13.6.2018 17:40 - sam

Lidé si půjčují na dovolenou,na vánoce.Když na to nemám,nejedu,nebo si jedu někde k vodě a vánoce se daj slavit i skromně.A dárky ty bych zrušil,jen nějaké malé pozornosti.

reagovat 13.6.2018 17:42 - Tony

jo, třeba soused si pujčil...

To je ovšem jeho blbost. Jednou byl v televizi pořad o této věci, mezi účastníky byl jeden starý profesor, který řekl, že by takového nesvědomitého člověka jako zaměstnavatel vůbec nezaměstnal. Plně s tím profesorem souhlasím.

reagovat 14.6.2018 14:25 - Josef

Však vy byste zpívali jinou písničku, kdyby někdo dlužil peníze vám.

Full Spectrum kurkumin

reagovat 14.6.2018 14:55 - Tony

Však vy byste zpívali jinou...

Dle správných etických zásad má mít i půjčující odpovědnost za to komu půjčuje. Dle našeho systému mnohdy i věřitel ostrouhá, jediný, kdo se bezpečně napakuje je exekutor.

reagovat 14.6.2018 18:20 - 14.6.

Dle správných etických...

Právnické služby nejsou zrovna nejlevnější.

reagovat 15.6.2018 14:44 - jeden takový nápad

Nemělo by být zavedeno tzv. oddlužení vlastní částí těla? Pro případ, kdy dlužník prostě peníze nemá a není schopen svůj dluh zaplatit? Mám na mysli třeba toto - když si dlužník nechá dobrovolně uříznout nohu, dostane vyplaceno dvě stě tisíc. No a těmi pak dluh zacáluje. Za uříznutou ruku by dostal půl milionu, za odnětí obou uší třeba sto tisíc, za vyoperování jedné ledviny by dostal milion, za vyoperování části jater třeba půl milionu. Zabily by se dvě mouchy jednou ranou - byly by zaplaceny dluhy a byla by potrava pro chudé, nebo náhradní orgány pro pacienty.

reagovat 27.6.2018 19:31 - Mrchozrouti

Proc je exekutor vniman jako mrchozrout.bestie ? Muzou si za to sami ze je spolecnost posunula na uplne dno a ze patri k nejvice nenavidenym v republice . Je treba se podivat jak takova exekutorska firma "vydelava" jen na tech nejzranitelnejsich ! Na cloveka zadluzeny v desitkach milionu ten ubozak nema a boji se dokonce takovych lidi! Starym , nemocnym posilaji ty vypatlance vykonavatele , kteri sami maji desitky exekuci a vetsina je zavisla na automatech a alkoholu ! Vetsina exekuci je nezakonna a odporuje Lisabonske smlouve a lidskym pravum ! Je vice nez nutne a ma to byt jeste letos schvalene aby tzv.treti osoby meli mnohem silnejsi ochranu nez dosud a taky kazdy i maly prehmat exekutora se x-nasobne trestal tvrdeji nez dosud. Zmeny uz ma pripravene minist.spravedlnosti , vc.oddluzeni ... Blizi se doba honu na carodejnice ?

reagovat 27.6.2018 19:38 - sardanapal*

Smlouva po telefonu ???

Největší svinstvo !!!

reagovat 28.6.2018 05:53 - 28.6.

Smlouva po telefonu...

To novodobé Gestapo je vážně asi moje.Vůbec nevím,kde jsem k tomu přišla.

reagovat 28.6.2018 18:33 - Novodobe Gestapo aj.

Jak je mozne ze takove zlociny jeste nejsou potrestany ? Vsichni obcane by se meli branit aktivne proti takovym zlodejum jako exekutorsti vykonavatele a jsou a branit svoje soukromi i se zbrani v ruce. Spolecnost nemuze a nesmi tolerovat loupezna prepadeni zlodeju a obzvlaste tech dementnich poskoku od exekutora. Nesmi vkrocit nikdy tam kde povinny nema trvalou adresu a kde ani neexistuje !!

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *