Exekutorské hyeny a vrazi !

Archiv příspěvků

reagovat 14.7.2013 14:40 - Izzaiass

Nejhorší novodobí zločinci a teroristi jsou exekutorské úřady jako Vrána , Smékal , Kubis a další koncetrační tábory ! Jsme jediná země na světě kdy tato organizovaná zločinecká skupina zatím beztrestně krade lidem majetky , používají gestapácké metody jako zastrašování , vyhrožování - zvláště u mobil. exekucí které jsou v přímém rozporu práv a svobod člověka , nemluvě o jejich lichvářské přirážky... Exekuk. zákon tak jak je u nás schválený - normální zločin proti lidskosti !!!

reagovat 17.7.2013 14:48 - Cyrus

To přeci ví každý, že to jsou legální zločinci, působí s pochopením státu. Jejich zaměstnanci jsou obvykle (nebo spíše vždy) kriminální zločinci! A mimochodem, autorem tohoto vypečeného exekutorského zákona je miláček národa JUDr. Pospíšil z ODS. Tento stát by se měl přejmenovat: buďto na ČEZkou republiku, nebo Českou exekutorskou repubuliku. No ale co s tím?

reagovat 17.7.2013 14:58 - David

Pospisil a jeho zlocinci kamaradi exekutori by meli byt odstraneni i za pouziti nasili , nebot zlocin proti tyranovi neni zlocinem ! Vrana a jeho cviceni vymahaci patri uz davno na Mirov za zlociny proti lidskosti !!

Full Spectrum kurkumin

reagovat 17.7.2013 15:17 - Jana41

Máte pravdu, můžeme diskutovat, ale to to je tak "prorostlá mafie" od nejnižšího podsvětí, přes policii až do nejvyšší politiky.
Ale co s tím?

reagovat 17.7.2013 16:26 - TOM

Co stím Jani ? Tady nic jiného nezbývá než stále a veřejně dávat nespokojenost jakým způsobem tyto firmy "pracují" a odvolávat se na lidská práva , která jsou jími u nás porušována . Takový právě Vrána a Runták z přerovské mafie jsou vyhlášení největšími zloději a lichváři v zemi ! Nemluvě o jejich metodách kdy lidi psychicky deptají , zastrašují a to nemluvě o vydírání u jejich tzv. mobiliárních exekucích !! Byl jsem svědkem kdy jeden z těch dvou buzerantů v kapucí nadával malému dítěti a matce říkal že je dě..a !! Dookola jenom musíš zaplatit ale rychle , jinak ti vše odvezem ! Je to boj proti největším organizovaným zločincům v zemi , jsou propojeni a přímo navázáni na ODS a TOP a ten Blažek má dokonce manželku exekutorku což jako naštěstí bývalý ministr sprav. je neuvěřitelný hyenismus !! Z dluhu 1900 a 6200 kč u ČKP moji přítelkyni vyčaroval dluh přes 70 tisíc kč !!!! Exekutoři u nás v 90% porušují veškerá práva člověka a k tomu páchají mnoho trestných činů které jim bývalá vláda v čele Nečasem a Blažkem schválně promíjela . Exekut. komora jen lže občanům a pomoc u ní nikdy nehledejte , ještě vám budou vyhrožovat apod. Zastání jsme našli u nevládních organizací , p. Hůle a další ..Ombudsman nemá moc jak vám pomoc při exekucích , podávejte na ně trestní oznámení a hlavně se jich nebojte ! Velice rádi zneužívají právě svojim vystupováním arogantním svoji "moc" a lidi se jich bojí a neprávem !
Je to již odvětví ekonomie ČR nebot oni disponují částkami několik milliard kč ! Bojujme za svoje práva a nedovolme další sebevraždy k vůli těmto novodobým teroristům a jejich lobbistům !

reagovat 18.7.2013 16:02 - Tadeas

Máte pravdu, můžeme...

Podle statistiky k vůli exekucim spachalo 750 lidi za minuly rok sebevrazdu ! Kolik jich jeste musi byt ? Kdo je strujcem takoveho celostatniho zlocinu proti vlastnim obyvatelum ? Rad se pripojim k zalobe a podobne . Tadeas

reagovat 13.10.2013 10:40 - Jiří

Nejhorší novodobí...

Naprosto souhlasím

reagovat 13.10.2013 10:42 - karl

Problémové exekuce tvoří jenom velice malý zlomek celkových exekucí. Naprostá většina jsou exekuce na lidi, co neumí hospodařit a půjčují si jako zběsilí.
Jenom tady kecáte, protože jste něco někde slyšeli.

reagovat 13.10.2013 12:36 - správně

Problémové exekuce tvoří...

Správně, slušnému člověku exekuce nehrozí. Hodně lidí bylo zvyklých si půjčovat peníze a nevracet je. Já sám jsem kdysi takovému individuu půjčil peníze, a už jsem je neviděl. Kdyko-li jsem ho potkal, smál se mi do očí. Ale jen do té doby, než si půjčil od 1 úvěrové společnosti. Teď přišel v exekuci o barák a žije v lese v seníku. On si myslel, že jim ty peníze také nemusí vracet! Zaplať pánbů za exekutory, že tyhle lidi vyléčili a naučili je slušnému chování -že totiž dluh se splácí!!!

reagovat 13.10.2013 14:35 - jasně

Správně, slušnému...

tady totiž hlavně přispívají socky a negramoti.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *