Exekutorské hyeny a vrazi !

První příspěvky v diskuzi

reagovat 14.7.2013 14:40 - Izzaiass

Nejhorší novodobí zločinci a teroristi jsou exekutorské úřady jako Vrána , Smékal , Kubis a další koncetrační tábory ! Jsme jediná země na světě kdy tato organizovaná zločinecká skupina zatím beztrestně krade lidem majetky , používají gestapácké metody jako zastrašování , vyhrožování - zvláště u mobil. exekucí které jsou v přímém rozporu práv a svobod člověka , nemluvě o jejich lichvářské přirážky... Exekuk. zákon tak jak je u nás schválený - normální zločin proti lidskosti !!!

reagovat 17.7.2013 14:48 - Cyrus

To přeci ví každý, že to jsou legální zločinci, působí s pochopením státu. Jejich zaměstnanci jsou obvykle (nebo spíše vždy) kriminální zločinci! A mimochodem, autorem tohoto vypečeného exekutorského zákona je miláček národa JUDr. Pospíšil z ODS. Tento stát by se měl přejmenovat: buďto na ČEZkou republiku, nebo Českou exekutorskou repubuliku. No ale co s tím?

reagovat 17.7.2013 14:58 - David

Pospisil a jeho zlocinci kamaradi exekutori by meli byt odstraneni i za pouziti nasili , nebot zlocin proti tyranovi neni zlocinem ! Vrana a jeho cviceni vymahaci patri uz davno na Mirov za zlociny proti lidskosti !!

reagovat 17.7.2013 15:17 - Jana41

Máte pravdu, můžeme diskutovat, ale to to je tak "prorostlá mafie" od nejnižšího podsvětí, přes policii až do nejvyšší politiky.
Ale co s tím?

reagovat 17.7.2013 16:26 - TOM

Co stím Jani ? Tady nic jiného nezbývá než stále a veřejně dávat nespokojenost jakým způsobem tyto firmy "pracují" a odvolávat se na lidská práva , která jsou jími u nás porušována . Takový právě Vrána a Runták z přerovské mafie jsou vyhlášení největšími zloději a lichváři v zemi ! Nemluvě o jejich metodách kdy lidi psychicky deptají , zastrašují a to nemluvě o vydírání u jejich tzv. mobiliárních exekucích !! Byl jsem svědkem kdy jeden z těch dvou buzerantů v kapucí nadával malému dítěti a matce říkal že je dě..a !! Dookola jenom musíš zaplatit ale rychle , jinak ti vše odvezem ! Je to boj proti největším organizovaným zločincům v zemi , jsou propojeni a přímo navázáni na ODS a TOP a ten Blažek má dokonce manželku exekutorku což jako naštěstí bývalý ministr sprav. je neuvěřitelný hyenismus !! Z dluhu 1900 a 6200 kč u ČKP moji přítelkyni vyčaroval dluh přes 70 tisíc kč !!!! Exekutoři u nás v 90% porušují veškerá práva člověka a k tomu páchají mnoho trestných činů které jim bývalá vláda v čele Nečasem a Blažkem schválně promíjela . Exekut. komora jen lže občanům a pomoc u ní nikdy nehledejte , ještě vám budou vyhrožovat apod. Zastání jsme našli u nevládních organizací , p. Hůle a další ..Ombudsman nemá moc jak vám pomoc při exekucích , podávejte na ně trestní oznámení a hlavně se jich nebojte ! Velice rádi zneužívají právě svojim vystupováním arogantním svoji "moc" a lidi se jich bojí a neprávem !
Je to již odvětví ekonomie ČR nebot oni disponují částkami několik milliard kč ! Bojujme za svoje práva a nedovolme další sebevraždy k vůli těmto novodobým teroristům a jejich lobbistům !

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 13.6.2018 17:42 - Tony

jo, třeba soused si pujčil...

To je ovšem jeho blbost. Jednou byl v televizi pořad o této věci, mezi účastníky byl jeden starý profesor, který řekl, že by takového nesvědomitého člověka jako zaměstnavatel vůbec nezaměstnal. Plně s tím profesorem souhlasím.

reagovat 14.6.2018 14:25 - Josef

Však vy byste zpívali jinou písničku, kdyby někdo dlužil peníze vám.

reagovat 14.6.2018 14:55 - Tony

Však vy byste zpívali jinou...

Dle správných etických zásad má mít i půjčující odpovědnost za to komu půjčuje. Dle našeho systému mnohdy i věřitel ostrouhá, jediný, kdo se bezpečně napakuje je exekutor.

reagovat 14.6.2018 18:20 - 14.6.

Dle správných etických...

Právnické služby nejsou zrovna nejlevnější.

reagovat 15.6.2018 14:44 - jeden takový nápad

Nemělo by být zavedeno tzv. oddlužení vlastní částí těla? Pro případ, kdy dlužník prostě peníze nemá a není schopen svůj dluh zaplatit? Mám na mysli třeba toto - když si dlužník nechá dobrovolně uříznout nohu, dostane vyplaceno dvě stě tisíc. No a těmi pak dluh zacáluje. Za uříznutou ruku by dostal půl milionu, za odnětí obou uší třeba sto tisíc, za vyoperování jedné ledviny by dostal milion, za vyoperování části jater třeba půl milionu. Zabily by se dvě mouchy jednou ranou - byly by zaplaceny dluhy a byla by potrava pro chudé, nebo náhradní orgány pro pacienty.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *