Exekutorské hyeny a vrazi !

První příspěvky v diskuzi

reagovat 14.7.2013 14:40 - Izzaiass

Nejhorší novodobí zločinci a teroristi jsou exekutorské úřady jako Vrána , Smékal , Kubis a další koncetrační tábory ! Jsme jediná země na světě kdy tato organizovaná zločinecká skupina zatím beztrestně krade lidem majetky , používají gestapácké metody jako zastrašování , vyhrožování - zvláště u mobil. exekucí které jsou v přímém rozporu práv a svobod člověka , nemluvě o jejich lichvářské přirážky... Exekuk. zákon tak jak je u nás schválený - normální zločin proti lidskosti !!!

reagovat 17.7.2013 14:48 - Cyrus

To přeci ví každý, že to jsou legální zločinci, působí s pochopením státu. Jejich zaměstnanci jsou obvykle (nebo spíše vždy) kriminální zločinci! A mimochodem, autorem tohoto vypečeného exekutorského zákona je miláček národa JUDr. Pospíšil z ODS. Tento stát by se měl přejmenovat: buďto na ČEZkou republiku, nebo Českou exekutorskou repubuliku. No ale co s tím?

reagovat 17.7.2013 14:58 - David

Pospisil a jeho zlocinci kamaradi exekutori by meli byt odstraneni i za pouziti nasili , nebot zlocin proti tyranovi neni zlocinem ! Vrana a jeho cviceni vymahaci patri uz davno na Mirov za zlociny proti lidskosti !!

reagovat 17.7.2013 15:17 - Jana41

Máte pravdu, můžeme diskutovat, ale to to je tak "prorostlá mafie" od nejnižšího podsvětí, přes policii až do nejvyšší politiky.
Ale co s tím?

reagovat 17.7.2013 16:26 - TOM

Co stím Jani ? Tady nic jiného nezbývá než stále a veřejně dávat nespokojenost jakým způsobem tyto firmy "pracují" a odvolávat se na lidská práva , která jsou jími u nás porušována . Takový právě Vrána a Runták z přerovské mafie jsou vyhlášení největšími zloději a lichváři v zemi ! Nemluvě o jejich metodách kdy lidi psychicky deptají , zastrašují a to nemluvě o vydírání u jejich tzv. mobiliárních exekucích !! Byl jsem svědkem kdy jeden z těch dvou buzerantů v kapucí nadával malému dítěti a matce říkal že je dě..a !! Dookola jenom musíš zaplatit ale rychle , jinak ti vše odvezem ! Je to boj proti největším organizovaným zločincům v zemi , jsou propojeni a přímo navázáni na ODS a TOP a ten Blažek má dokonce manželku exekutorku což jako naštěstí bývalý ministr sprav. je neuvěřitelný hyenismus !! Z dluhu 1900 a 6200 kč u ČKP moji přítelkyni vyčaroval dluh přes 70 tisíc kč !!!! Exekutoři u nás v 90% porušují veškerá práva člověka a k tomu páchají mnoho trestných činů které jim bývalá vláda v čele Nečasem a Blažkem schválně promíjela . Exekut. komora jen lže občanům a pomoc u ní nikdy nehledejte , ještě vám budou vyhrožovat apod. Zastání jsme našli u nevládních organizací , p. Hůle a další ..Ombudsman nemá moc jak vám pomoc při exekucích , podávejte na ně trestní oznámení a hlavně se jich nebojte ! Velice rádi zneužívají právě svojim vystupováním arogantním svoji "moc" a lidi se jich bojí a neprávem !
Je to již odvětví ekonomie ČR nebot oni disponují částkami několik milliard kč ! Bojujme za svoje práva a nedovolme další sebevraždy k vůli těmto novodobým teroristům a jejich lobbistům !

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 15.10.2018 11:07 - Vsechno se znarodni

Bude jen jeden vladce , toho budete muset poslouchat . Vsichni se budou mit skoro stejne a hyeny vymrou.

reagovat 15.10.2018 16:09 - co

Bude jen jeden vladce , toho...

To je, co máš za nemoc. Nebo je to jen blbost?

reagovat 15.10.2018 19:21 - Berme si priklad z Ruska !

Rusko je nas nejlepsi spojenec a berme si z neho priklad . Je treba tady uplne znicit exekutorskou mafii a nastolit pevny demokraticky rad ! Demokraticky v uvozovkach samozrejme . Napr.dnesni policista je prakticky bez pravomoci a to se musi zmenit a nejen to ...

reagovat 15.10.2018 20:56 - svět patří nám

Rusko je nas nejlepsi...

Dokud tady nebude pevný řád a pořádek, dokud se každý nebude třást hrůzou před vládcem, jehož slovo bude platit bez najakého okecávání a dokud každý nebude mít absolutní respekt před policistou, který bude mít neomezené pravomoci, tak zde nemůže být dobře a exekutorská mafie si bude dělat co chce.

reagovat 15.10.2018 22:07 - svět patří nám

Rusko je nas nejlepsi...

Dokud nebude strakovka obsazena ruskými tanky a nepřevezme nás konečně pořádný vládce Putin, nebude zde nikdy dobře a chudí budou stále utlačováni bohatými. Jen pan Putin může chudým pomoci a donutit bohaté aby se s námi o své bohatství dělili. Dobrovolně nám to nevydají.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *