Exekutorské hyeny a vrazi !

První příspěvky v diskuzi

reagovat 14.7.2013 14:40 - Izzaiass

Nejhorší novodobí zločinci a teroristi jsou exekutorské úřady jako Vrána , Smékal , Kubis a další koncetrační tábory ! Jsme jediná země na světě kdy tato organizovaná zločinecká skupina zatím beztrestně krade lidem majetky , používají gestapácké metody jako zastrašování , vyhrožování - zvláště u mobil. exekucí které jsou v přímém rozporu práv a svobod člověka , nemluvě o jejich lichvářské přirážky... Exekuk. zákon tak jak je u nás schválený - normální zločin proti lidskosti !!!

reagovat 17.7.2013 14:48 - Cyrus

To přeci ví každý, že to jsou legální zločinci, působí s pochopením státu. Jejich zaměstnanci jsou obvykle (nebo spíše vždy) kriminální zločinci! A mimochodem, autorem tohoto vypečeného exekutorského zákona je miláček národa JUDr. Pospíšil z ODS. Tento stát by se měl přejmenovat: buďto na ČEZkou republiku, nebo Českou exekutorskou repubuliku. No ale co s tím?

reagovat 17.7.2013 14:58 - David

Pospisil a jeho zlocinci kamaradi exekutori by meli byt odstraneni i za pouziti nasili , nebot zlocin proti tyranovi neni zlocinem ! Vrana a jeho cviceni vymahaci patri uz davno na Mirov za zlociny proti lidskosti !!

reagovat 17.7.2013 15:17 - Jana41

Máte pravdu, můžeme diskutovat, ale to to je tak "prorostlá mafie" od nejnižšího podsvětí, přes policii až do nejvyšší politiky.
Ale co s tím?

reagovat 17.7.2013 16:26 - TOM

Co stím Jani ? Tady nic jiného nezbývá než stále a veřejně dávat nespokojenost jakým způsobem tyto firmy "pracují" a odvolávat se na lidská práva , která jsou jími u nás porušována . Takový právě Vrána a Runták z přerovské mafie jsou vyhlášení největšími zloději a lichváři v zemi ! Nemluvě o jejich metodách kdy lidi psychicky deptají , zastrašují a to nemluvě o vydírání u jejich tzv. mobiliárních exekucích !! Byl jsem svědkem kdy jeden z těch dvou buzerantů v kapucí nadával malému dítěti a matce říkal že je dě..a !! Dookola jenom musíš zaplatit ale rychle , jinak ti vše odvezem ! Je to boj proti největším organizovaným zločincům v zemi , jsou propojeni a přímo navázáni na ODS a TOP a ten Blažek má dokonce manželku exekutorku což jako naštěstí bývalý ministr sprav. je neuvěřitelný hyenismus !! Z dluhu 1900 a 6200 kč u ČKP moji přítelkyni vyčaroval dluh přes 70 tisíc kč !!!! Exekutoři u nás v 90% porušují veškerá práva člověka a k tomu páchají mnoho trestných činů které jim bývalá vláda v čele Nečasem a Blažkem schválně promíjela . Exekut. komora jen lže občanům a pomoc u ní nikdy nehledejte , ještě vám budou vyhrožovat apod. Zastání jsme našli u nevládních organizací , p. Hůle a další ..Ombudsman nemá moc jak vám pomoc při exekucích , podávejte na ně trestní oznámení a hlavně se jich nebojte ! Velice rádi zneužívají právě svojim vystupováním arogantním svoji "moc" a lidi se jich bojí a neprávem !
Je to již odvětví ekonomie ČR nebot oni disponují částkami několik milliard kč ! Bojujme za svoje práva a nedovolme další sebevraždy k vůli těmto novodobým teroristům a jejich lobbistům !

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 8.4.2018 21:17 - Karma

Každý kdo páchá vědomně zlo tak se mu to 5 krát vrátí a naopak . Karmu nikdo neobejde ani nepodplatí a tak taky všichni podle toho čiňte. Je jedno zda je to exekutor nebo někdo jiný . I slušní exekutoři existují tak jako všude . Taky budou lidi co si i za exekuce můžou sami , ale díky špatným zákonům se stanou doživotně dlužníkami. Je spousta těch co se dostala do exekuce ne svoji vinou , ale taky se můžou stát doživotními "vězni".. I zde věřte , že karma vám toto jednou změní a neptejte se jak .... Jen věřte ! A vzájemně se už nenapadejte , nic to nevyřeší , jen přitahujete zlo . Věřte!

reagovat 9.4.2018 06:20 - Kazdy druhy exekutor karne trestan

Kauzy Jar. Soukupa na tv Barrandov a pripad Vrana nebo Podkonicky ... Po odvysilani si kazdy clovek nad IQ 70 musel rict jak je toto u nas vubec mozne a jak je mozne , ze ti dva jeste tady beztrestne muzou dychat cisty vzduch. Pritom Vrana si sebou vzal 1 miliardu kc (!!) a zalozil si advokatni kancelar a Podkonicky nadale provadi exekuce . Proc musi Jicha splacet Vranovi nejake "know-how" samozrejme neoficialne ?? Kdo vsechno a jak profituje z velmi zajimaveho spojeni VZP vers.ex. Urad Prerov ? Tak samo treba Dp Praha zastoupena Sokolem , kdy vymahaji i 200.- kc pohledavky od nezletilych deti a cekaji az jim bude 18 let a hned je zadluzi i na cely zivot ?! Tak samo to nekteri delaji ze za deti neplati rodice za odpad , cekaji az detem bude 18 let a pak jim to praskou i s uroky , odmenami a deti jsou hned v 18 odsouzeni k tezke a nezavinene exekuci ! Nektere exek.urady tento hyenismus tezce odsoudili ale nektere na tom postavili svuj exekucni hyenismus ! Toto v Evrope jinak mozne neni !!

reagovat 9.4.2018 09:00 - 9.4.

Dlužník nemusí být ,,odsouzený,,.

reagovat 9.4.2018 09:09 - 9.4.

Ministr spravedlnosti ohlásil odchod z politiky a z úřadu.

reagovat 9.4.2018 11:19 - Uverejnime jak se chranit pred exekutory

Ano , odchod ministra spravedlnosti je vec planovana uz od unora 2018 . Vytakalo se mu prilisne ustupky a slabe zmeny vuci exekutorum . Do mesice vam zde dle vyborneho advokata prineseme jak pripravovany novy exekucni zakon a jeho zmeny , tak vetsi ochranu pred vykonavateli , co delat pri slozite a pro laika nesrozumitelnem psani od exek.uradu , jak podat prip.trestni oznameni , zalobu a jak si nenechat vnutit praktiky nekterych exek.uradu , kteri uz zjevne porusuji zakony. Dale jak zvysit ochranu majetku tzv.tretich osob a jak presne postupovat pri nauctovanych neadvekatnich odmen exekutora , pripadne kdy exekutor zkousi prenest castecne vykonatelnost neopravnene na manzela - ku povinneho a mnoho dalsich velmi uzitecnych informaci . Tak se vsichni drzte a verte , ze vse smeruje jen k dobremu !

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *