Exekutorské hyeny a vrazi !

První příspěvky v diskuzi

reagovat 14.7.2013 14:40 - Izzaiass

Nejhorší novodobí zločinci a teroristi jsou exekutorské úřady jako Vrána , Smékal , Kubis a další koncetrační tábory ! Jsme jediná země na světě kdy tato organizovaná zločinecká skupina zatím beztrestně krade lidem majetky , používají gestapácké metody jako zastrašování , vyhrožování - zvláště u mobil. exekucí které jsou v přímém rozporu práv a svobod člověka , nemluvě o jejich lichvářské přirážky... Exekuk. zákon tak jak je u nás schválený - normální zločin proti lidskosti !!!

reagovat 17.7.2013 14:48 - Cyrus

To přeci ví každý, že to jsou legální zločinci, působí s pochopením státu. Jejich zaměstnanci jsou obvykle (nebo spíše vždy) kriminální zločinci! A mimochodem, autorem tohoto vypečeného exekutorského zákona je miláček národa JUDr. Pospíšil z ODS. Tento stát by se měl přejmenovat: buďto na ČEZkou republiku, nebo Českou exekutorskou repubuliku. No ale co s tím?

reagovat 17.7.2013 14:58 - David

Pospisil a jeho zlocinci kamaradi exekutori by meli byt odstraneni i za pouziti nasili , nebot zlocin proti tyranovi neni zlocinem ! Vrana a jeho cviceni vymahaci patri uz davno na Mirov za zlociny proti lidskosti !!

reagovat 17.7.2013 15:17 - Jana41

Máte pravdu, můžeme diskutovat, ale to to je tak "prorostlá mafie" od nejnižšího podsvětí, přes policii až do nejvyšší politiky.
Ale co s tím?

reagovat 17.7.2013 16:26 - TOM

Co stím Jani ? Tady nic jiného nezbývá než stále a veřejně dávat nespokojenost jakým způsobem tyto firmy "pracují" a odvolávat se na lidská práva , která jsou jími u nás porušována . Takový právě Vrána a Runták z přerovské mafie jsou vyhlášení největšími zloději a lichváři v zemi ! Nemluvě o jejich metodách kdy lidi psychicky deptají , zastrašují a to nemluvě o vydírání u jejich tzv. mobiliárních exekucích !! Byl jsem svědkem kdy jeden z těch dvou buzerantů v kapucí nadával malému dítěti a matce říkal že je dě..a !! Dookola jenom musíš zaplatit ale rychle , jinak ti vše odvezem ! Je to boj proti největším organizovaným zločincům v zemi , jsou propojeni a přímo navázáni na ODS a TOP a ten Blažek má dokonce manželku exekutorku což jako naštěstí bývalý ministr sprav. je neuvěřitelný hyenismus !! Z dluhu 1900 a 6200 kč u ČKP moji přítelkyni vyčaroval dluh přes 70 tisíc kč !!!! Exekutoři u nás v 90% porušují veškerá práva člověka a k tomu páchají mnoho trestných činů které jim bývalá vláda v čele Nečasem a Blažkem schválně promíjela . Exekut. komora jen lže občanům a pomoc u ní nikdy nehledejte , ještě vám budou vyhrožovat apod. Zastání jsme našli u nevládních organizací , p. Hůle a další ..Ombudsman nemá moc jak vám pomoc při exekucích , podávejte na ně trestní oznámení a hlavně se jich nebojte ! Velice rádi zneužívají právě svojim vystupováním arogantním svoji "moc" a lidi se jich bojí a neprávem !
Je to již odvětví ekonomie ČR nebot oni disponují částkami několik milliard kč ! Bojujme za svoje práva a nedovolme další sebevraždy k vůli těmto novodobým teroristům a jejich lobbistům !

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 12.7.2018 10:06 - 12.7.

Kocián , Podkonický ,...

Jícha je příliš mladý na to,aby měl nějaké zkušenosti.

reagovat 12.7.2018 18:02 - Exekutor = terorista

Tady co nekdo pise "exekutor si povola Policii" - lez !! Policie absolutne nema zajem asistovat a kdyz tak vyslovene na zadost poskozeneho a nikoliv exekutora , ktery se nikdy (!!!) neucastni mobil.exekuce z duvodu jasne znamych! Provadeji to "lide" zde jiz dobre popsani psych.nemocni, drogove zavisli a sami celi ve vetsine i vice jako deseti exekucim ! Tito si rikaji vykonavatele a nejsou verejnymi ciniteli ani nijak chraneni. Maji jen zmocneni exekutora , nic vic. Ze je nemuzete vpustit do bytu uz snad kazdy vi a taky je treba davat pozor protoze to zkouseji jako elektrikari nebo plynari apod. Tito "zamestnanci" se obcas chovaji jako Gestapo a proto pri vyhruzkach vzdy volejte Policii CR !

reagovat 12.7.2018 18:43 - 12.7.

Člověk má i právo bránit svůj majetek.

reagovat 12.7.2018 20:54 - Vykonavatele horsi nez gestapo

Kdyz uz i ublizuji starym nemocnym a detem , kradou nedluzicim tak si zaslouzi tvrdy trest a velke pohrdani ... Dal je treba fotit i jejich auta a taky zverejnovat na soc.sitich a poukazovat na zlociny co pachaji !

reagovat 13.7.2018 19:54 - Jícha okrádá a nenávidí

Jícha jako malý byl vždy ten šikanovaný a teď tu svoji frustraci přepojuje v nenávist lidí . Nejen že nenávidí lidi jako takové , ale dělá mu radost když trpí !! Nepatří minimálně do Bohnic tento zločinec?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *