EVELLE

První příspěvky v diskuzi

reagovat 28.7.2004 13:01 - myška

Ahojte,
ráda bych znala vaše zkušenosti s přípravkem Evelle, popř. s Imedeenem. Který z těchto přípravků je lepší? A dokáží vůbec to, co výrobce slibuje? Budu ráda za každý názor.

reagovat 1.8.2005 10:40 - Simona

Máte zkušenosti s těmito tabletkami? Jaký mají účinek? Funguje to? Mám nehezkou pleť :(

reagovat 21.2.2006 12:39 - Majda

Brala jsem Inneov Pevnost...vyhozených 650 korun, pleť se mi po tom strašně zhoršila..:-(

reagovat 21.2.2006 15:42 - Katka 22

Mám problém se svým partnerem. Vím, že mě má rád, ale zdá se mi, že mě tak trochu využívá. Vždy když přijde večer domů a sundá mi pouta, uchýlíme se spolu do peřin, kde mě až sadistickým způsobem bije krumpáčem do hlavy. To by snad ani nevadilo, kdyby mi na to svou ledlampou nepřejížděl po zádech. Potom obvykle vezme motorovou pilu a ořezává některé partie mého těla. Cítím se pak taková otevřená. Když to všechno skončí, uschová mě do svého cestovního kufru , ten zamkne do skříně, kterou strčí do kotle. Vím, že ho stále miluji, ale potom co mi dělá, mě trápí otázka, jestli bych ho přece jen neměla opustit.

reagovat 21.2.2006 15:43 - Dr. Bananaz

Tak za prvé nechápu na co si vlastně stěžuješ. myslím, že všichni psychologové kolegové mi dají za pravdu, když napíšu, že emancipace žen je v některých případech opravdu přehnaná. Za druhé mám dojem, že tvůj přítel se tě snaží nějak změnit. Něco ubrat, něco přidat - chápeš?! A to přeci nemusí být jen na škodu.
Jestli nejsi špinavá šlapka a opravdu ho miluješ, jak píšeš, vydržíš u něj i kdyby tě měl rozřezat na kusy.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 12.7.2009 19:55 - Ilona

ano,mám vyzkoušeno mnoho těchto přípravků a evelle patří k těm lepším,asi po třech týdnech jsem měla zářivější plet,minimazovali se známky únavy.je mi 33 a sázím spíš na dražší a kvalitnější,zkoušela jsem i nucell,ten byl taky výborný ale přestali ho dovážet,dále inneov nic moc,tablety viaderm a eladen je pro mladší.

reagovat 22.9.2009 11:39 - Zuzana

Ahoj,
je mi 35 let a s Evelle mám moc dobrou zkušenost. Mám velmi jemnou suchou pleť a poměrně dost vrásek kolem očí. Po Evelle se mi pleť zpevnila, rozzářila a vypadá mnohem míň unaveně. Zvlášť přes zimu se mi tvoří na tvářích suché flíčky a i na tohle mi pomohlo.
Takže doporučuji, je to sice dražší záležitost, ale stojí za to a v porovnání s tím, kolik jsem před tím investovala do drahých krémů, jsem ještě ušetřila a efekt je mnohem lepší.

reagovat 18.5.2010 20:37 - Aja

Ano,opravdu to funguje jen je důležité přidat zdravý životní styl,ne jen samotné tabletky.

reagovat 21.10.2011 08:28 - Dana

Ano,opravdu to funguje jen je...

Přesně tak, já používám Viaderm, ale snažím se i cvičit, nejíst v 10 večer... Celkový životní styl je důležitý!

reagovat 16.4.2013 12:28 - Alice

Brala jsem Inneov...

Je mi 43 a mám velmi dobré zkušennosti s oběma přípravky. Mám pletˇ lepší, vypnutou. Výraz v očích je mladší. Mohu jen doporučit. Beru ho už 4. rok. Nejdříve Imedeen, teď jsem zkusila Evelle. Možná je lepší Evelle. Je levnější. Účinky pozoruji hned po týdnu užívání.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *