Eutanazie kde a jak zajistit.....

První příspěvky v diskuzi

reagovat 27.6.2010 22:06 - Lukas

Dobry den, potreboval bych poradit, pomoc. Umiram, uz se nemuzu vylecit a chtel bych v zahranici podstoupit eutanazii. Nemuzete mi nekdo poradit, pomoc kde se to dela, kolik to stoji a kam mam zavolat? Jazyky moc neznam.... Dekuji moc za pomoc s ukoncenim trapeni......

reagovat 29.6.2010 15:24 - Verča

Lukáši ty mě děsíš, co máš za nemoc, že umíráš a nemůžeš se vyléčit? A kolik je ti let a co na tvůj zdravotní stav říká tvůj doktor?

reagovat 29.6.2010 15:25 - Verča

Lukáši ty mě děsíš, co máš za nemoc, že umíráš a nemůžeš se vyléčit? A kolik je ti let a co na tvůj zdravotní stav říká tvůj doktor?

reagovat 25.9.2016 10:34 - MUDr. Chocholoušek

Je to marný, je to marný, je to marný! Tady pomůže jedině psychiatrická léčebna a klec! Okamžitě zavolat záchranku a rovnou do léčebny!!! Údajný Lukáši, jste na tompsychicky velmi špatně! Návštěvu psychiatra rozhodně neodkládejte!!!
Sebevražedné sklony jsou známkou těžké deprese!!! Tady se bez léčby psychiatra skutečně neobejdete!!! Neodkládejte, prosím, návštěvu psychiatra, aby pak pro Vás nebylo skutečně pozdě! MUDr. Chocholoušek-Férová nemocnice!
PS: A neblbněte, život stojí vždycky za to žít!!!

reagovat 25.9.2016 10:39 - Zazzu

Už někoho nebaví chodit do hospice za babičkou a chtěl by zavést euthanazii pro druhé.
Jak se taková šlechetnost u lidech bere?
To se musí složitě vytvořit už v dětství od 3 let pak už asi tak charakterní jedinec nevyroste...

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 23.2.2017 19:21 - Jana

Moje smíření se smrtí:Kdo...

Jak může zvíře spasit svou duši??Zvíře na sobě neumí pracovat,zvíře neumí ctít zákony a víte proč?Protože to není člověk,ale zvíře,nespletl-a- jste si zvíře s člověkem?Ale i tak je to blábol,jak tady už zaznělo nade mnou....

reagovat 24.2.2017 17:45 - Sára

No, oni jsou někdy zvířata lepší, než někteří lidé, víte?

reagovat 24.2.2017 21:32 - ne

No, oni jsou někdy zvířata...

prosím vás i přes to všechno,je člověk prostě člověk a zvíře je zvíře,nepolidšťujte pořád t zvířata a nestavte je ne post lidí!!Je to nechutné,máme psa milujeme ho je hodný,máme ho už 1o let,ale je to prostě pes,který spí rád ve sklepě,má udělané psí dveře,aby mohl ven i dovnitř,ale do postele bych si ho nevzala i přes všechnu svojí lásku!Je to psí kamarád,ale naše rodina má i lidské přátele a rozhodně je mezi nimi rozdíl a to velký!

reagovat 25.2.2017 01:48 - Steve

No, oni jsou někdy zvířata...

Nějaká kráva z pastvy věřím že je lepší nežli Vy ... to bych věřil :-D

reagovat 25.2.2017 13:40 - Poslyš,

Steve, proč jsi tak nenávistný? Co Ti kdo provedl? Vždyť, ty nemáš úctu ani k ženám! Něco s tebou určitě není v pořádku!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *