Etiketa na verejne toalete

První příspěvky v diskuzi

reagovat 18.3.2012 19:57 - kraxi

Po pouziti misy v kabince verejne toalety ulpi cast stolice na vnitrni steny misy, a ani po opakovanem splachnuti ji neni mozne odstranit. Stetka pochopitelne chybi. Je vysoka sance, ze ihned po opusteni kabinky do ni vejde dalsi uzivatel. Odhodlali byste se v takove situaci k rucnimu setreni hnede smouhy s pouzitim toaletniho papiru?

reagovat 21.3.2012 22:19 - kraxi

Hodne mozna zavisi na vztahu k vlastnim (a pripadne i cizim) vykalum. Doma mam treba stetku, ale snazim se ji pouzivat co nejmene, aby se na ni dlouhodobeji nezachytila stolice, a ja ji nemusel pracne podrobovat lazni v silne koncentrovanem cisticim prostredku.

Narozdil od minulosti, kdy jsem se i vlastni stolice stitil, jsem dnes aspon ve sve soukrome toalete pri cisteni vnitrni steny misy po velke strane ochoten pouzit toaletni papir, jenz drzim, stiraje smouhy stolice, skutecne v hole ruce, a nekdy tedy me prsty citi - byt pres nekolik vrstev sucheho papiru - i vlastni hmotu timto zpusobem odstranovaneho exkrementu.

Priznavam ovsem, ze bych mel asi zabrany takto postupovat, kdybych mel cistit misu verejne toalety od cizi stolice.

reagovat 21.3.2012 23:46 - Franta

Idiote !

reagovat 22.3.2012 10:19 - Patrik

Na veř. hajzlíku se vykadím, jsem rád, že to mám za sebou a jdu, nějaký šmouhy vůbec neřeším. Na mísu ani na prkénko si samozřejmě nesedám nebo obložím hajzlákem.
Proč bys měl otírat cizí stolici? Nechápu.

reagovat 22.3.2012 17:04 - Kakání

Na veř. hajzlíku se...

na veřejném záchodku není nijak příjemná věc. Ale když musíš, tak musíš... hnědé šmouhy jsou mi u prdele. Doslova a do písmene.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 1.2.2017 16:08 - sardanapal*

Beru knihu a jdu na hajzlík ,
na hajzlíku trpajzlík
A víte co ten trpajzlík ,
nepustil mě na hajzlík !
Hajzlík trpajzlík !!!

reagovat 1.2.2017 16:22 - Zadek

Jedna paní nedávno...

Já jen dosednu na mísu, tak si před velkou několikrát pořádně uprdnu a je mi fakt u prdele, jestli to někdo slyší. Hlavně, že se mi uleví !! Cimprlichy nesnáším, stolice je přirozená záležitost.

reagovat 2.2.2017 13:34 - Andrej Babiš

Nedávno jsem si v jedné hospodě dal guláš. Ale po chvíli se mi začalo chtít strašně srát. Zamířil jsem proto na hajzl. Téměř ihned po dosednutí ze mne za doprovodu strašlivých zvuků vylétla první várka sraček. Seděl jsem na hajzlu celý zkroucený a zpocený. Začal jsem i velice hlasitě krkat a chvílemi to vypadalo, že budu i blejt. Nevím, kam bych se vyblil, Asi na zem. Myslel jsem, že z toho hajzlu nikdy neodejdu. Vše přešlo až poté, kdy ze mne vylétla druhá, ale pořádná porce sraček. Bylo štěstí, že mne to potkalo v té hospodě, jinak bych se zesral do kalhot. Výše zmíněnou situaci jsem podrobně popsal v dopisu, který jsem adresoval k rukám kuchaře této hospody. Nevím, proč mi doposud neodpověděl.

reagovat 2.2.2017 17:54 - Honza

Nedávno jsem si v jedné...

No tak hlavně bylo štěstí, že na hajzlu bylo volno. Beztak tam byl jenom jeden hajzl.

Vono se to v takový krizový situaci blbě řeší, když má člověk pár vteřin na to, aby se z tý hospody dostal na ňáký místo, kde se muže vysrat a nikdo ho tam neuvidí. A eště předtim zaplatit...

reagovat 3.2.2017 12:54 - David

Léta jsem bydlel na kolejích. A několik let jsem bydlel hned vedle hajzlu. Takže jsem v noci všechny ty zvuky z toho hajzlu perfektně slyšel. Zpravidla tomu předcházel běh po chodbě. Potom následoval dávivý zvuk a chlístnutí blitů do hajzlu. Mezitím nějaké to chrchlání a chrochtání. Když jsem měl štěstí, tak jsem zaslechl i krknutí. Zajímavé je, že když blila nějaká holka, tak si kolikrát krkla tak hlasitě, že to tak neumí ani starý dědek.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *