Etika-základ života

První příspěvky v diskuzi

reagovat 6.4.2010 10:25 - adrian

Moje partnerka nemá základy etikety, když jsem ji poznal neuměla správně držet sklenku vína, srkala při jídle a její chůze byla stylem oslíka ze šreka.Teď už to nedělá, ale přesto jsem k ni ztratil úctu, etiketa je přece základ života, ne?
nevím jak k ní znova najít cestu.

reagovat 8.4.2010 10:58 - Hanuš

Moc mi to nedává smysl. Když se neuměla chovat, tak si se do ní zamiloval a teď když se to naučila, tak si ztratil úctu?
Není problém někde jinde?

reagovat 8.4.2010 11:27 - adrian

Moje partnerka nemá základy...

vadí mi že to vychování nebylo v ní od začátku, ale že jsem ji to musel naučit.
ona se teď chová normálaně, ale dělá to proto, protože se to naučila a ne proto, že by to bylo v ní vždycky.

reagovat 12.11.2010 20:37 - Míla

Mám taky jednu čerstvou zkušenost s etiketou a musím říct, že jsem hodně zklamaná.
Pozval mne na kafe jeden známý. Vídáme se v práci nepravidelně asi tři roky a jednou mi zavolal, jestli bych s ním nešla na kafe. Tak jsem si řekla, proč ne? Dva měsíce se nedělo nic. Po dvou měsících se ozval znova a ten den jsme se sešli v jedné pražské hospůdce. Přišel na místo o chvilku dříve a už seděl uvnitř. Jelikož bylo dost plno a já ho v lokále nemohla najít, poslala jsem mu SMS, že čekám venku. Odpověděl mi s tím, že sedí tam a tam. tak jsem ho tedy našla. Přišla jsem ke stolu a tak nějak jsem čekala, že mi pomůže s kabátem. Nic. Seděl, usmíval se na mne a čekal, až se svléknu, pověsím si kabát na věšák a usadím se u stolu. Poseděli jsme asi hodinu, zaplatil kávu a začal se oblékat. Už jsem ani nečekala, že se chopí mého kabátu a šla si pro něj sama. Asi po dvou dnech jsme se potkali v práci. oba jsme šli do stejných dveří, každý z jiné strany chodby. Pozdravil mne, usmál se, vešel do dveří a nechal je za sebou zabouchnout. Já šla asi dva metry za ním, dveře jsem si tedy sama otevřela a vešla do místnosti. Podotýkám, že mu muselo být jasné, že jdeme oba do stejné místnosti, protože já v ní pracuji. Tak nevím. Jsem asi divná, ale čekala bych, že muž se chová k ženě trochu jinak, pozorněji. Podotýkám, že už nejsme žádní studenti, jemu je cca padesát a je to velice vzdělaný a inteligentní muž hodně ponořený do své práce. Pořád mi to leží v hlavě a nechápu. Zajímaly by mne názory ostatních, především mužů, co si myslí. Už nám nepomůžete s kabátem, nevstanete, když žena přijde ke stolu, pustíte nám dveře na nos ? Je mi z toho hodně smutno.
Díky za odezvu. Míla

reagovat 12.11.2010 20:55 - xy

Mám taky jednu čerstvou...

No to je zajímavý, ale řekl bych nic neobvyklého v dnešní době. Píšeš, že je inteligentní a vzdělaný, tak že pravděpodobně asi vysokoškolák, což ovšem o kvalitě člověka řekne jen to, že je inteligentní a má VŠ. Musíš si uvědomit v jaké žijeme době. Já osobně taky neznám chlapa, který by ženě pomohl z kabátu, čímž netvrdim, že takoví nejsou, zase na druhou stranu neznám moc žen, kterým by toto gantlemanství nějak imponovalo a už vůbec neznám moc žen, které by se mohly nazývat dámou. Já toho chlapa neznám, tak nemohu soudit, ale velmi často se takto chovají úspěšní kariéristé, pro které je práce, kariéra a postavení nade vše a tento typ lidí se dokáže chovat i daleko hůř, ale neznám tvého známého, tak nemohu soudit.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 16.12.2016 13:17 - Josef

Dobrý den.
Měl bych jeden...

Já jsem zažil jednu holku, která zvracela a u toho si velice hlasitě krkla. A nikdo ji nic neřekl. A já, když jsem si krkl při obědě, tak bylo hned spoustu řečí. Jaké jsem prase a kdesi cosi. A když jsem jim připomněl tu holku, která krkala při tom blití, tak že to prý je něco jiného...Nechápu.

reagovat 12.3.2018 14:38 - Eman

Já jsem zažil jednu holku,...

Já jsem nedávno viděl asi dvouhodinové video, které bylo natáčeno skrytou kamerou na záchodech, na které chodily dívky a zvracely tam. Mnohdy tam ty dívky šly ve dvojicích a ta jedna držela té, která zvracela hlavu. Někdy ji také strčila své prsty do krku, aby se lépe vyzvracela. Mnohdy se také stalo, že ta zvracející pozvracela té pomáhající ruku. Když se to stalo, začala zvracet i ta dívka, která dělala původně jen doprovod. Několikrát se stalo, že obě dívky zvracely současně.

reagovat 12.3.2018 15:29 - Zvracení

Nemusím chodit na WC zvracet, nemusí mi někdo strkat prsty do krku ani já sám. Naposledy se mi chtělo zvracet při úžasné řeči pana Zemana, a to že odešla paní Němcová a následně další svědčí o tom, že se šli ven rychle pozvracet. Protože uvnitř už nablil Zeman.

reagovat 29.8.2018 14:25 - Eman

Já jsem nedávno viděl asi...

Ještě abych nezapomněl doplnit, že řada děvčat si u toho zvracení i pořádně krkla. A to i několikrát u jednoho zvracení. Některé krkly souběžně s tím, když z nich vyletěl zvratek.

reagovat 29.8.2018 14:26 - Etik

Ano já nejradi mám střídavý sex do análu a střídavou masáž penisu.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *