Erysipel

První příspěvky v diskuzi

reagovat 12.4.2004 14:00 - Ernest Koudelka

Prosím, poraďte kde najít nějakou publikaci vztahující se k této nemoci. Jak se stravovat a jaká je prevence před touto nepříjemnou chorobou.

reagovat 28.7.2006 08:01 - mirek

O erysipelu se dočtete v každé učebnici kožního lékařství popř. i ve vnitřním lékařství.Jde o streptokokovou infekci. Léčí se antibiotiky penicilinového typu. V prevenci je vhodné to, co posiluje obranyschopnost organismu. Konkrétní návod Vám poskytnout nemohu, to musí být individuální, v závislosti na Vašem aktuálním zdravotním stavu.


reagovat 23.9.2006 16:12 - sara

Dobrý den chci se zeptat zda je tato nemoc přenosná na ostatní členy rodiny?

reagovat 5.10.2006 11:18 - v....

Po ruži mi zustal rudý flek na noze(již je to rok),poradí někdo co mám dělat aby se ztratil.

reagovat 11.9.2007 19:04 - Magda

Dobrý den,dostali jsme se do kontaktu s touto nemocí,jak je to vysoce nakažlivé hlavně pro děti.Prosím o uvedení cesty nákazy.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 30.3.2011 16:11 - Jana

Je možné dostat růži při kotaktu s prostěrad-
lem v nemocnici na rehabilitaci po koupeli
Děkuji za odpověd´´

reagovat 4.5.2011 06:27 - Hanka

Ahoj,před několika měsíci jsem byla v Liberci v kosmetic.studiu FreeLine na laserové depilaci hrudníku a po nějaké době se mi objevil rudý flek na prsu- chodila jsem po doktorech, ale ti nebrali vážně, co jsem říkala o té depil. a místo toho jsem chodila po mamma poradnách a řešila "rakovinu" prsu... samozřejmě bez nálezu. Mezitím (3 měsíce) se to rozšířilo do celé ruky, dostala jsem flegmónu, ruka takřka nehybná, neustálé zvracení a teploty, zimnice... až konečně kožní poznala, že to je růže... teď beru už 4.ATB (Azitracin, Dosyhexyl, Dalacin, tetracyklín..., na penicilíny jsem alergická) marně, nic nepomáhá a jsem naprosto zoufalá, už několik měsíců nic nezvládám, pořád je mi slabo, nevolno, o bolesti ani nemluvím. Prosím poraďte mi, kam se mám obrátit o pomoc,jaká ještě existuje možnost? Na imuno mi řekli, že jsou vakcíny na streptokoka, ale to až jedině při recidivách a až budu delší dobu bez ATB... což stále nejsem a o recidivu nejde, protože se to ještě nepodařilo vyléčit.

reagovat 12.1.2012 15:40 - erischizpel

kupte si Rodinnou encyKLOPEdii zdraví REBO nakladatelství a vydav..+PRAKTraický sloVNÍK mediCÍNY -MAXDORF..naklad. a vydavatalství JSOU TO DOBRÉ KNIHY

reagovat 12.1.2012 16:58 - erizschipfel

knihovny ji mají také v odd. studovna

reagovat 15.8.2012 17:16 - lnk

Dobrý den, doslechl jsem se, že je možné na růži použít směs kokosové oleje, grepových kapek a cukru. Máte s tím někdo nějaké zkušenosti?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *