51 erotických hier

První příspěvky v diskuzi

reagovat 12.5.2006 10:51 - Adi

Ahojte, neviete mi niekto poradiť,kde a či vôbec sa dá zohnať kniha 51 erotických hier (alebo spôsobov) v časopise Playboy bola na to dakedy dávno vraj reklama a ja to neviem nikdy zohnať.ďakujem

reagovat 20.6.2007 13:45 - zlinm"n

Bylo by dobré zde některé hry uvést, zejména ty skupinové - TEAMBUILDING

reagovat 20.6.2007 13:47 - želva

Hra želva: na zemi (ideálně na koberci nebo velké posteli) uděláte kruh střídajících se pohlaví (kluk-holka-kluk-holka...). Začnou se vzájemně orálně uspokojovat. Kdo se první udělá, vypadává ze hry a prohrál. Je-li více holek, lze pokračovat bez dotyčného. Jinak se pokračuje do uspokojení ostatních a prohravší dostává trest. Obyvkle sexuální, ale někdy též peněžní (zaplatit flašku vína, basu piv, šampáňo atp.)

reagovat 20.6.2007 13:51 - kamenná tvář

Hra kamenná tvář: je potřeba stůl s dlouhým ubrusem a několik dole svlečených pánů či dam. Jedna z dam vleze pod stůl a tak aby to nikdo neviděl začne provozovat orální sex (kouření či lízání). Ostatní nahoře nerušeně konverzují. Pakliže někdo vysloví jméno, hra končí. Pokud se hráč trefí a uhodne jméno toho, kdo nezachoval kamennou tvář, uspokojovaný hráč prohrál a platí za celý stůl či plní jiný trest. Pokud hráč neuhodne, jde pod stůl obvykle on, nebo jako prohrávající v tu chvíli hradí útratu za stůl či hospodu on.

reagovat 20.6.2007 13:56 - honzo vstávej

Hra honzo vstávej se hraje obdobně jako ona dětská hra, ze které pochází, jenže... 1-3 chlapi si zavážou oči a postaví se na startovní čáru. Pak se jim vydávají pokyny (o kolik kroků se moho posunout). Někde v poli čeká dívka s vyšpulenou pičkou a kdo k ní dorazí jako první má právo prvního zásunu. Po zasunutí bez ohmatávání musí uhodnout o koho jde. Pokud uhodne, má bod. Jméno se neprozrazuje, neboť hádat mohou i ostatní hráči. Hráč s nejvíce body zvítězil a může si vybrat jednu z hráček pro další radovánky.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 2.6.2013 09:07 - Ivka

Kluci by pořád každý den šukali.

reagovat 2.6.2013 09:16 - panic

Jejda myslel jsem, že vysokoškolsky vzdělané ženy neprovozují orální sex.

reagovat 18.9.2017 22:10 - vlastimil

hra kostky na které si napíšete erotické praktiky,hraje se to jako ,,vadí-nevadí,,dávají se fanty. Pozor jen pro pohodové páry, nebo lidi.

reagovat 19.9.2017 11:32 - Evča

My hrávali na střední hru na sardinky - ve větší mísnosti se zhaslo - jeden si vylosoval, že je sardinka, ostatní o tom nevěděli - vsichni jsme potichu v té tmě na bobku chodili po mísntnosti a když jsme do někoho narazili, tak jsme se ho museli šeptem do ucha zeptat, zda je sardinka. Pokud odpověděl, že ano, tak jsme se k němu přitulili a takto to pokračovalo, až byly všechny sardinky na sobě. Erotické to bylo podle toho, jaké zrovna erotické napětí panovalo mezi účstníky. Na bramborách a chmelu to bývala dobrá zábava na zahřátí.

reagovat 19.2.2018 16:12 - Petr

Hra želva: na zemi...

Wau to chci

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *