Erotické pohádky

První příspěvky v diskuzi

reagovat 2.5.2007 08:23 - Antikanec

Vílo, vílenko, pokud najdeš toto téma pro tebe, tak můžeme pokračovat...

reagovat 5.5.2007 18:15 - víla

No né Antíků, mládenče lidský,

to snad ani možné není, mé čárenky potěšení..

Ty jsi to dokázal Antíku...!

Jsi hrdina. To jsi mi učinil velikou radost. Čárenka se rozplývá a bude snad i slzet..

Porazil ji webmastera, to je jako bys uťal hlavu dvanáctihlavé sani. Rdím se a cudně třepotám řasami... achich Antíku achich ach..

Zasouložíš si odměnu chrabrý hrdino. Poklekám do mechu, věneček odhazuji v dáli, rozepínám si knoflíček a celá dychtivá čekám na tvé přání..

reagovat 5.5.2007 18:40 - Eros

Pred laskou zjihne i webmaster:-) Zas tak chrabry byt Antik nemusel, vilenko:-)

reagovat 5.5.2007 19:18 - víla

copak ty o tom víš Erosi? Ó jé, vždyť ty mojeho Antíka vůbec neznáš, našeptávači ošidný. My už spolu chodíme nějaký ten pátek a lecos o sobě víme.

Antík je můj hrdina, Antík je můj rek!

Jsem ráda, že jsi tady, Erosi. Jsi můj přímý příbuzný. Se sestřenkama Erosenkama jsem trávila pubertu, hodně mě toho holky naučily. Ty prázdniny po stodolách, na stohu, či v kupce sena..

Ty jsi totiž taky Erosenka, víš jak to poznám?

reagovat 5.5.2007 19:54 - Eros

Věděti o sobě můžete ledacos,

já zas vím, co zmůžu s webmastrem já Eros...

Že bych mohl i Erosenkou být,

o tom si nechám rád vyprávět a snít:-)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 28.4.2010 17:41 - Z lesa

Jednou jsme šli po lese a drželi se za ruce. Přišli jsme na lesní mýtinu, která byla zarostlá měkkým mechem. A najednou jsme oba pocítili, že to hrozně chceme. Začali jsme se vášnivě líbat a během minuty jsme ze sebe strhali všechno oblečení. On si pak lehl na záda a já na něj a pomalu jsem ho začala líbat. Vnímala jsem každý centimetr jeho kůže. On mi mezitím prsty zajížděl do kundičky a dráždil mě. Já jsem cítila jak je vzrušený a tvrdne a pak jsem ho začala sát. Těsně před vyvrcholením jem přestala a on se na mě vystříkal. Pak chtěl, abych mu kundičku dala k hlavě a začal mě úžasně lízat. Pak mě chytl za prdelku, abych sebou nemohla cukat a já jsem musela poslušně držet až mě přivedl k fantastickému orgasmu. Pak si mě položil na záda a udělal mi to ještě jednou. Je prostě úžasnej.

reagovat 29.4.2010 09:16 - Jo chalan zo slovenska

to nic neni holka zlatá,to...

ten má opravdu velkou moc,
ohnul mne ve sprše
a udělal mi dobrou noc:)

reagovat 29.4.2010 13:41 - Pocit při vstávání

Miluju Tě strašně moc,
toužím po Tobě celou noc.
XOXOXO

reagovat 3.5.2010 19:18 - Touha

Ležím v posteli a spím. Na sobě nemám nic než jen hedvábnou košili. Najednou na sobě ucítím dotek mužské dlaně a pak žhavý polibek na rtech. Otevřu oči a vidím tě před sebou. Začneš mě vášnivě líbat a já Ti vášeň oplácím. Své tělo Ti rozprostřu jen pro Tebe. Ležíme spolu nazí, naše těla propletena a stále se vášnivě líbáme. Ty pak začneš svým jazykem sjíždět níž a níž. Vím, co máš rád a proto Ti nechám pocítit svou vlhkost, která vzrůstá se vzrušením. Máš mě celou ve své moci a dovolím Ti, aby jsi dělal co chceš, protože vím, že za chvíli bude následovat orgasmus co mě vynese přes mnoho galaxií. Pak se já skloním nad Tebe a vezmu si Tě do pusy. Nejdřiv Tě budu jen lízat nahoru a dolu pak tě začnu sát a laskat. Pak chceš, abych přestala a v kleku to do mě jemně nasoukáš. Už jsi hodně vzrušený a velký a mě to netrvá dlouho, abych se udělala stejně jako ty. Protože tě miluju, ty moje vodní znamení.

reagovat 6.5.2010 20:30 - lila

ten má opravdu velkou...

mě to holka povídej dal mi a bylo mi hej

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *