Erekce u 9 letého

První příspěvky v diskuzi

reagovat 30.3.2015 16:36 - JitkaP

Dobrý den,
jednoduchá otázka – je normální, že devítiletý kluk nezažil erekci? Probírali s tatínkem přiměřeně věku otázky sexu a reprodukce. Druhý syn zná a zažívá. Devítiletý tvrdí, že nikdy nic. (celkově to vypadalo, že tedy jdeme s informace zoufale pozdě, nevěděl vůbec nic a všemu se hrozně divil :-? )
Může to souviset s občasnou enurézou? (poluci a pomočení odlišit snad umím – i když kdo ví).
Mám nechat být, že je to prostě normálka, nebo někde vznést dotaz na odborníka?
Já bych to asi nechala, tatínek si myslí, že to normální není.

reagovat 1.4.2015 09:47 - Jan

Dobrý den,
jednoduchá...

Klídek Jitko, je to normálka. Hele já už erekci měl v 5ti letech, jó? Když jsem spatřil nějakou holku nebo ženskou, co mě svými objekty přitahovala, okamžitě měl kámoš pohotovost. Že se tomu, tak říká, já tenkrát nevěděl. Každý to máme jinak zařízený, někdo je vyspělý dřív, jiný pozdějc. Dělat si z toho hlavu, nemá cenu, fakt...

reagovat 1.4.2015 09:58 - Filip

Klídek Jitko, je to...

Ale ona právě píše, že jí syn ještě v 9 letech nikdy neměl...

reagovat 1.4.2015 10:11 - Jan

Ale ona právě píše, že...

No jó promiň, máš pravdu tak napůl. Možná, že to normální není, ale já taky psal, každý to máme jinak zařízený, jeden vyspěje dřív, další pozdějc. Hotovo...

reagovat 1.4.2015 10:14 - gin

Normální to není, erekce mívaj i novorozenci a dokonce jsem četl, že ji maj kluci už v děloze matky

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 2.4.2015 05:55 - Pro Jirku

Je to normální. Pamatuju...

To, co píšeš, je naprostý nesmysl. Erekci mají kluci už v kojeneckém věku. Takže buďto si vymýšlíš, nebo si pleteš erekci, kterou může vyvolat jakýkoliv náhodný podnět, např. jen plný močový měchýř, s cílenou erekcí vyvolanou přímo nějakým sexuálním podnětem na počátku puberty.

reagovat 2.4.2015 17:55 - Jirka

To, co píšeš, je naprostý...

Člověk si snad pamatuje události až zhruba od třetího roku života, ne? Tak mě nechytej za slovo moudrý anonyme! Nebo jsi superman, který si pamatuje všechno do svých tří let?!

reagovat 2.4.2015 19:33 - Anonym

Člověk si snad pamatuje...

Já tě nechytám za slovo a tvoje argumenty jsou dost ubohé. Erekce u kojenců je naprosto normální jev, který zná každá matka, která porodila syna. Navíc je to všeobecně známá věc, že kluci mívají erekci už odmalička. A co se paměti týče, tak já rozhodně netvrdím, že si pamatuju všechno, ale moc dobře si vzpomínám, že jsem chodil ještě do školky a kolikrát mi stál, jenže tenkrát to bylo většinou spojené hlavně s nucením dojít si na malou stranu.
Takže znovu opakuji, že jsi buď hlupák a nebo spíš pedofil, který doufá, že se tady rozvine debata s podrobnostmi o erekcích malých kluků. Ale to máš smůlu, úchyle.

reagovat 12.5.2015 17:12 - Honza

Nebude to normální, všichni kluci ji zažijou. Upaloval bych s ním k doktorovi, ať se mu na to podívá.

reagovat 12.5.2015 18:18 - Jindřiška

Taky si myslím, že ten Jirka je nějaký pedofil. Já jsem u syna zažila erekci už když byl kojenec, tak při přebalování ji měl každou chvíli, ale stačilo, když se vyčůral a opadla mu. Takže pokud devítiletý kluk neměl nikdy erekci, tak to buď opravdu je nějaký zdravotní problém, nebo nějaký úchylný výmysl.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *