erekce v sauně a na nuda- pláži

První příspěvky v diskuzi

reagovat 25.3.2002 06:50 - paja

Téměř pravielně se mi stává při společném saánování nebo na nudistické pláži se mi dostaví erekce. Spíš taková poloviční erekce. Zvětší se mi ale ještě olně visí, spíš trčí dopředu. Když si to uvědomím, musím na to myslet a pochoptelně se erekce pak těžko zbavuji. Zajímá mě, zda-li jsem jediný, jak to vnímají ostatní hlavně ženy, jestli se mám stydět či to hodit za hlavu apod. dělá mi dobře chodit nahý, ale toto mě moc trápí. je mi 29 let. Dík.

reagovat 25.3.2002 13:35 - Zuzana

asi nejspíš hodit za hlavu,pokuď neděláš nebo nenutí tě to dělat nejaké perverzity...

reagovat 26.3.2002 14:02 - Janek

je to zcela normalni...nekde tu uz je dokonce diskuse na toto tema a tam uz jsem taky psala, ze mne jako zene to pripada naprosto normalni a spis by mi prislo nenormalni, kdyby se to nestavalo...stava se to i memu partnerovi a rozhodne ho neobvinuju, ze by dotycne damy nejradeji na miste ojel...

reagovat 27.6.2002 16:05 - Lenka

Musím přiznat, že mi se to líbí. Chodím s kamarádkou do sauny a výjimečně zajdeme i do společné sauny. Hrajeme spolu takovou hru,že se vsadíme, jestli se určitém klukovi postaví nebo ne. Pak se mu jakoby nevědomky ukazujeme ze všech možných i nemožných pozic... Závěr-mladým holkám se to určitě líbí. Je nám 24 a 25 let.

reagovat 15.7.2002 09:09 - Dlouhánek

Vy potvůrky - co my s tím pak máme dělat? :-))))

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 17.9.2018 15:42 - Andrea

Stravila jsem nekolik hodin v naturisticke vesnici a primo erekce jsem nevidela. Tady byvame s pritele nazi na opustenych mistech a erekci ma jen pri obcasnych hratkach. Na nuda plaze se nema chdit za sexualnim vzrusenim, to je proti zasadam naturismu.

reagovat 17.9.2018 16:25 - Tonda

Andreo, to nemusí být jen o tom, že ten s tvrdolínem je úchyl. Stačí jen nějaký impuls - třeba jen ze začátku, když ještě nejsem "rozkoukaný" a jde nahoru. Navíc, když už jde jen trochu, tak naschvál (možná díky tomu, že nechceš), tak natruc ztuhne. Jde o to se nepromenádovat a nestrkat jej někomu do výhledu schválně. Ono to odezní samo.
A stejně - pokud ho má někdo na nuda tvrdýho, tak ubližuje tím někomu? Myslím, že se to bere moc hystericky - chlapi závidí a holky hudrují stejně na všechno... Tak si nevybereš!

reagovat 17.9.2018 17:23 - Andrea

Andreo, to nemusí být jen o...

Jasne, vim ze klukum a muzum se postavi nechtene kvuli sebemensimu impulsu. Pokud se s erekci schvalne predvadi, tak to je nevhodne, pokud to ale maskuje, pak je to v poradku. V zadnem pripade by ale na nudu nemeli chodit za ucelem vzruseni.

reagovat 17.9.2018 18:10 - Kuba

Chodíme relaxovat do...

Ještě aby to někomu vadilo. Tobě se to beztak líbí že?

reagovat 17.9.2018 22:56 - gin

na nuda mi stojí, z vody prohlížnu ženským pičky, vždycky při tom ejakuluju do vody, ani si ho nemusím honit rukou. Víc chlapů, klidně kolem 50, kouká ženským mezi nohy a pod vodou si honí péro. Já si ho nemusím honit, stříká to samo.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *