erekce v sauně a na nuda- pláži

První příspěvky v diskuzi

reagovat 25.3.2002 06:50 - paja

Téměř pravielně se mi stává při společném saánování nebo na nudistické pláži se mi dostaví erekce. Spíš taková poloviční erekce. Zvětší se mi ale ještě olně visí, spíš trčí dopředu. Když si to uvědomím, musím na to myslet a pochoptelně se erekce pak těžko zbavuji. Zajímá mě, zda-li jsem jediný, jak to vnímají ostatní hlavně ženy, jestli se mám stydět či to hodit za hlavu apod. dělá mi dobře chodit nahý, ale toto mě moc trápí. je mi 29 let. Dík.

reagovat 25.3.2002 13:35 - Zuzana

asi nejspíš hodit za hlavu,pokuď neděláš nebo nenutí tě to dělat nejaké perverzity...

reagovat 26.3.2002 14:02 - Janek

je to zcela normalni...nekde tu uz je dokonce diskuse na toto tema a tam uz jsem taky psala, ze mne jako zene to pripada naprosto normalni a spis by mi prislo nenormalni, kdyby se to nestavalo...stava se to i memu partnerovi a rozhodne ho neobvinuju, ze by dotycne damy nejradeji na miste ojel...

reagovat 27.6.2002 16:05 - Lenka

Musím přiznat, že mi se to líbí. Chodím s kamarádkou do sauny a výjimečně zajdeme i do společné sauny. Hrajeme spolu takovou hru,že se vsadíme, jestli se určitém klukovi postaví nebo ne. Pak se mu jakoby nevědomky ukazujeme ze všech možných i nemožných pozic... Závěr-mladým holkám se to určitě líbí. Je nám 24 a 25 let.

reagovat 15.7.2002 09:09 - Dlouhánek

Vy potvůrky - co my s tím pak máme dělat? :-))))

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 18.6.2017 15:27 - Och

Neznám krásnější pohled než na sluničku lesknoucí se naběhlý žalud olejíčkem namazaný.

reagovat 18.6.2017 16:32 - Radek

Bylo mi 16 a chtěl jsem už to taky zkusit, tak jsem pozval rozvedenou sousedku k vodě. Pak se stalo co jsem nečekal. Jestli by mi vadilo být před ní nahý, že se ráda koupe bez plavek a nestydí se. A ty se přede mnou stydíš? Řekl jsem že ne a že jsem se koupal tak mockrát.
Na nuda se svlékla a neměla žádné bílé pruhy od plavek. Stáhl jsem koupací šortky a cítil jak při pohledu na ní mi tuhne. Lehli jsme si na deku a podala mi olej ať jí namažu záda. Namazal jsem jí lopatky a musel jsem přestat, penis mi trčel k oblakům. Jen se usmála a řekla že lidi okolo se nedívají ať pokračuji, mazal jsem dolů k její prdelce. Řekla jestli mi to dělá potěšení, ať pokračuji.
Slunce pálilo a řekla že jde do vody, jestli chci taky, nestál mi ale nebyl malý. Šel jsem za ní a sledoval její vlnící prdelku. Po ochlazení stála přede mnou a zase chtěla namazat záda, stál jsem tam a trčel mi zase nahoru a okolo leželi slunící se lidi. Ona dělala jako by nic neviděla.
Co bylo potom je jiná historie.

reagovat 19.6.2017 16:22 - Filip

Ja som este nebol nikdy na nudaplazi chcel by som to vyskusat, len sa velmi hambim.

reagovat 19.6.2017 18:25 - Marek

Ja som este nebol nikdy na...

Taky jsem se styděl. Ale za co? Že je moc malý když je scvrklý nebo moc velký když stojí? Chápeš, že je to zbytečný? Přijmi sám sebe takový, jaký jsi. Stejně už takový jsi a holky si stejně domyslí, jak vypadáš nahý. Tak prostě jdi a užij si to.

P. S.
Mám ho malýho a stejně si to na nuda fakt užívám. I když je mini z ledový vody nebo tvrdý z holek okolo.

reagovat 20.6.2017 00:17 - Filip

Taky jsem se styděl. Ale za...

lenze mna este nikto naheho nevidel

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *