ENERGY nebo JOALIS nebo TČM v Českých Budějovicích

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.10.2009 16:20 - Sára

Máte někdo zkušenosti s alternativní léčbou v Českých Budějovicích? Užíval jste někdo výrobky firmy Energy (p. Švec), Joalis (p. Dolejšová, Pufrová) či s TČM (čínská medicína - MUDr. Hoffmann). Mám zdravotní problémy, zkouším se léčit dle TČM u Dr. Hoffmanna, ale nejsem si zatím jistá, jestli to funguje. Na netu jsem našla spoustu dobrých i špatných zkušeností s firmou Energy a Joalis s tím, že také hodně záleží na konkrétní osobě, která nemoci diagnostikuje atd. Máte tedy někdo zkušenosti s konkrétními "léčiteli" v Č.B.?

reagovat 19.2.2010 10:39 - Vlasta

Máte někdo zkušenosti s...

Nevím,zda-li je Váš dotaz aktuální.Ale mě Jonášova detoxikace pomohla-do té doby mi nepomohlo nic!Vřele doporučuji!!!!!

reagovat 5.3.2010 10:18 - Lucka

Mám velice dobrý zkušenosti s firmou Energy,jsem alergik a mám ekzémy a dost mi to pomohlo.Vřele doporučuji!!!

reagovat 17.9.2010 16:00 - andrea

Nedoporučuji to nikomu, sama jsem to delší dobu a vím co za tím vězí. Ale jestli chcete být úplně uzdraveni, tzn na 100%, tak navštivte nějakou evangelickou církev. Pro inspiraci se mrkněte na Reinhart Bonnke. Bude tu za rok.

reagovat 14.10.2010 11:21 - Magda

Nedoporučuji to nikomu, sama...

Dobrý den, procházím diskuzema a hledám nějaký podobný odkaz jaký jste vložila vy. Jsem student, živnostník, takže každá kačka dobrá, jsem i dost dobře ovlivnitelná a chtěla jsem se zeptat pokud víte "co za tím vězí" o informaci než do toho nasypu tisíce za mé uzdravení. :) děkuji (napište mi prosím na mail madlenka666@seznam.cz ještě jednou díky)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 11.7.2011 13:19 - panizmoravy

Nedoporučuji to nikomu, sama...

No, silně pochybuji, že návštěva evangelické církve někomu přinese 100% uzdravení...věřím, že je nějaká "vyšší moc" nad námi, ale církve vymysleli lidi, každý se bije za tu svou do krve,a toho utrpení, co z toho již vzešlo...kdo žije podle svého svědomí, žádnou církev nepotřebuje. Jinak já mám s firmou Energy velmi dobré zkušenosti, ty preparáty mi pomáhají, kam se hrabou doktoři. Navíc je i možnost využít jejich poradny na netu a preparáty si třeba objednat poštou.

reagovat 17.8.2011 13:56 - Furunkl

Nedoporučuji to nikomu, sama...

Zde je kritické video o R. Bonnkem: http://www.apologet.cz/video/Bonnke.flv

reagovat 20.7.2012 20:36 - Irča

Jsem 110% spokojena TČM Dr.Hoffmann,jezdila jsem asi rok na konzultace a ted jiz 7let nakupuji prez net,nebo v Pha kdyz jsem u syna.Vse je popsano na jeho strankach,vylecila jsem si sama zanet dutin,hrozila uz punkce,zdurenou uzlinu na krku,myom ve vajecniku,ostuhy v patach,pouzivam i jejich caj..opravdu zalezi na kazdem,zajimam se spoustu let o alternativni medicinu,znam i Mudr.J.Jonase a jeho kapicky ale na TČM,nedam dopustit..jeho knizky hodne vysvetli i laikovi..

reagovat 20.7.2012 22:07 - Ludva

Jsem 110% spokojena TČM...

Koukám, že jste rovnou vstala z mrtvých....:o)))

reagovat 26.8.2013 16:19 - Lucka

Dobrý den, má někdo kontakt na dobrého ,,měřiče Supertronikem,, od firmy Energy.Mám nějaké zdrav. problémy a docela by se mi to hodilo.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *