Energie pyramid

První příspěvky v diskuzi

reagovat 17.1.2003 19:25 - Pavel

Máte s tím někdo zkušenosti? Před třemi lety jsem v tom cosi podnikal a teď se k tomu chci vrátit. Vím že se tam něco opravdu děje - ale..
Poznatky- strany pyramidy mají být na svět. strany a v 1/3 výšky je místo největšího výskytu "čehosi" . Je to vždy prospěšný?
Dokonce jsem jel i do Egypta a podařilo se mi být v Cheopsově pyramidě v Králově komoře asi 20 min. sám. (brzo ráno) ale bylo to takový zmatený... Několikrát jsem v pyramidě relaxoval a to byly silné zážitky. Spal jsem pod ní asi měsíc a bolely mě z toho záda.(?) Ale zase jsem spal jen tři až čtyři hodiny - víc jsem nepotřeboval.
Využil jste ji někdo k léčbě nemocí?
Díky za vaše zkušenosti.

reagovat 20.1.2003 20:30 - Pavel

Tak to vypadá, že tady o tom nikdo neví??!!! Vždyť je to úžasný. Ve Vrchlabí v nemocnici prý mají pokoj s pyramidou a umisťují tam pacienty na krátké pobyty.
Víte o tom někdo????

reagovat 5.2.2003 03:17 - Jana

Doma jsme si vyrobyli pyramidu ze dřeva z tenkých lišt,pokud je někdo nemocný,složíme ji v pokoji a léčíme se pobytem pod ní,lidé,kteří jsou citliví na sílu energií,tuto pod pyramidkou dobře cítí,je však potřeba přistupovat k těmto silám s láskou a pokorou.

reagovat 6.2.2003 22:18 - klouda

skvělé, co už si lidi nevymyslí. Taková kravina...

reagovat 7.2.2003 01:46 - Jana

Je lehké označit věci za kravinu,těžší je si o tom něco přečíst a pouvažovat,jestli na tom přece jenom něco není

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 10.5.2014 09:51 - Můj děd si kdysi v malé papírové pyramidce nechával doostřovat žiletky

Můj děd si kdysi v malé...

Já si je dodnes doostřuji bez pyramidky - a funguje to už desítky let.
Pyramidka je zbytečná blbost.

reagovat 10.5.2014 09:54 - Dr. Masaru Emoto udělal největší objevy v 21.století, když vědecky dokázal, že člověk dokáže myšlenkami ovlivňovat vodu.

Bohužel tomu tak není. Při následné, mnohokrát opakované experimentální kontrole se ukázalo, že celá ta Emotova teorie je principiální nesmysl a nefunguje.

reagovat 10.5.2014 10:55 - zvědavka

Já si je dodnes doostřuji...

Dej sem návod, jak. Docela by mne to zajímalo.

reagovat 10.5.2014 14:44 - Kus téhle diskuse zpátky:

0.3.2013 19:45 - J
Materiál pyramidy by neměl být rozhodující. Používám papírovou (karton) a rozměrem zmenšené Cheopsovy a na žiletky funguje spolehlivě, už přes 14 měsíců se holím tou samou.

Samozřejmě nevědecky založení jedinci to budou apriori zpochybňovat bez vyzkoušení. Slepý skepticismus je jen varianta slepé víry.

reagovat 20.3.2013 22:01 - Milé J!
...Samozřejmě nevědecky založení jedinci to budou apriori zpochybňovat bez vyzkoušení. Slepý skepticismus je jen varianta slepé víry...

Nojo, zase jeden pyramidik :-)

Ty žiletky se brousí samy, i bez pyramidky, úplně stejně. Stačí, když jsou správně orientované vzhledem k zemskému magnetismu a když jsou ze správného (feromagnetického) materiálu. Vlhkost koupelny pak práci zvolna, ale spolehlivě dodělá. Orientovaná mikrokoroze. Postup ostření lze docela dobře sledovat i mikroskopicky. Pokud ale budeš mít nerez žiletku z austenitické ocele, touhle cestou jí nenabrousíš - ani pod pyramidkou, ani bez ní.

Ty Astry, co takhle točím dokola, maji na sobě ještě "Made in Czechoslovakia" a furt se s nima krásně oholím. Podmínkou je, abych jí stáhl z provozu včas a neztupil jí úplně. To pak doostření trvá měsíce.
Samozřejmě pokud žiletkou krájíš lino, tak pak už jí touhle mikrokorozní cestou nenabrousíš nikdy.

V hrubší verzi se podobně chemicky ostřívaly i pilníky. Tam už ovšem na magnetické orientaci nezáleželo, to byla drsnější chemie.

reagovat 5.11.2017 10:01 - Petr

Kde berete energii ? Já v přírodě a ta je všude kolem i ve městě, i když se to nezdá.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *