Energetické vysávání jednoho člověka druhým - Arivismus - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 12.3.2001 23:29 - František

Plně souhlasím s autorem,ale podstatné není to,že je to stoprocentní pravda,kterou jsem si sám na sobě ověřil,ale to,že si tuto pravdu postižený nechce přiznat. Bez tohoto přiznání však není možno problém řešit. Neb jak praví klasik

reagovat 18.5.2001 15:25 - René

Není mi jasné jakou energii máte na mysli a jak měříte jeji její velikost pro výpočet bilance. Obávám se, že v článku používáte slova, kterým vůbec nerozumíte.
když se s tím dokážete uživit, budiž vam to přáno.
René

reagovat 17.10.2001 21:36 - sara

René,jste zřejmě člověk vyznávající exaktní hodnoty a já s Vámi souhlasím v tom,že je třeba i takto se podívat na svět,zvlášť když smysl řeči se ztrácí v záplavě slov.Upřímně jsem se s Vámi zasmála.Ovšem,to neznamená,že problém využívání nebo "vysávání" jednoho člověka druhým není,je ale podle mého názoru mnohem složitější. Myslím,že životní energie se nedá měřit,ale přece existuje,je to to,co nás drží při životě.Bohužel často v životě platí,řečeno s básníkem,že "navrch má vždycky těžký kámen".No a ti slušnější se prostě musí zocelovat nabytými zkušenostmi(i to je zisk,i když někdy až příliš draze zaplacený) a příště se nedat. Zdraví S.

reagovat 8.11.2001 21:03 - Lucylla

energii může člověk člověku dost dobře vysát. a to nejen při spolupráci. jen prostým kontaktem. cítíte se taky po rozhovoru či setkání s určitými lidmi unaveni a vyčerpáni? vysávají vás. naopak i vy sami vysáváte jiné lidi.ale jen s těmi, se kterýmmi jste v jakés takés harmonii...

reagovat 18.2.2004 03:40 - Ala

nebo jen svou pritomnosti. Citlive osoby ihned citi ubytek energie. Vysavani pri spolupraci neni spoluprace ! Muzete tomu totiz vedome zabranit, tj. nenechat si libit to, co nechcete (pokud nejste padli na hlavu). O ziskani respektu na pracovisti (v dnesnich radoby trznich podminkach, kdy vsak fakticky vladne komunisticka galerka, ktera prevlekla kabaty a dava nam tu sametovou revoluci "vyzrat") otevrenym vzeprenim se obtezujicim praktikam silne pochybuji.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 10.11.2014 12:33 - pro !!!

Ta svíčka ale byla k jinému účelu než ke svícení.

reagovat 7.2.2016 23:45 - Zajímavé počtení

http://www.carovnezrcadlo.cz/magicky-utok-ochrana

reagovat 7.2.2016 23:53 - Ano

Ta svíčka ale byla k...

to se jeptiška na noc proměnila v jebtišku :)

reagovat 8.6.2018 21:46 - Dandala X.

Znám i případ, že mladík po bouřlivé diskusi s matkou si zuby vyčistil a během 3 hodin byl ve špitále se 40 teplotama. Ezoterikové mu poradili, ať si zuby nikdy nečistí,ať mladíka nikdo nenutí k čištění chrupu, že si jeho organismus poradí sám. A měli pravdu! Sice přišel o zuby, ale z ezoterického hlediska měl už pokoj.

reagovat 9.6.2018 00:17 - Mno

Upíří způsobi lidé jeden k druhému jsou poněkud běžné,ale spíš by měli být chytří a jen nasát a hostitele celého nevycucnout,aby to nerozupoznal.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *